Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Miałem się nie odzywać, ale skoro zrobiłeś EDIT i widzę, że jesteś w będzie, to muszę to naprostować.

namiastki sądownictwa.

Sadownictwa? Nie bzdurz. Przecież wszyscy wiedzą, że na forum rządzi Ghost, a my tylko jesteśmy jego przedłużeniem i to do adminów kieruj zażalenia. Mamy powołać jakiś trybunał, albo sąd żeby uczynić za dość Twoim wymaganiom "namiastki sądownictwa"? Śmiechu warte.

EDIT: I to już naprawdę jest EOT. Jak ktoś ma uwagi do ostrzeżenia, to droga wolna do napisania skargi do adminów. I proszę nie pouczać mnie odnośnie sposobu karania, bo to tylko admini mogą robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze, ale ja naprawdę się pytam czy można wstawiać np. Lenina, Marksa albo Gomułkę.

Poza tym myślę, że nawet zdjęcie Hitlera mogłoby być dopuszczalne, gdybym przykładowo w randze wstawił jakąś krytykę (np. tego pana nigdy więcej).

P.S. Przepraszam, że jestem tak dociekliwy (wiem, że to trudno jednoznacznie określić i powinno w każdym kontrowersyjnym przypadku się pytać- dlatego pytam), ale mnie to ciekawi (i nie mam żadnych złych intencji). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór chciałbym poprosić o wyłączenie, chociaż częściowe moderacji moich postów (np tych przy artykułach ) . Moderacja została założona około roku temu, jeśli dobrze pamiętam wiem, że nie napisałem zbyt dużo postów, które, by mogły pokazać, że baczniej przyglądam się temu co i jak piszę, ale od same początku (, czyli 2006roku ) jak ma swój profil przecież nie napisałem zbyt wiele. Pisać posty tylko w celu nabicia licznika w cel, że może ktoś zobaczy, że piszę to raczej niema sensu , dlatego tutaj właśnie daje tę prośbę . Ja naprawdę się staram poprawiać wszystko, zanim zatwierdzę cokolwiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Andriu - najpierw zacznij pisać na forum, bo ja widzę dwa posty z wczoraj, a poza nimi ostatnie są z 2010 r. Na piękne oczy nikomu moderacji nie zdejmiemy, osoba ta musi coś tam pisać i robić to poprawnie. A Ty nawet do prośby o zdjęcie moderacji się za bardzo nie przyłożyłeś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem- chciałem wejść na czyjegoś bloga i moim oczom ukazuje się taki komunikat:

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.
Napotkane błędy:

Nie zostałeś autoryzowany do wyświetlenia tej strony

Jakąś godzinę temu mogłem go oglądać bez problemów, a teraz nie, w czym problem? :smile:

Dodam jeszcze , że nie napisałem na nim żadnego komentarza, w ogóle pierwszy raz przeglądałem blog tego użytkownika, w żaden sposób tej osobie nie podpadłem by mnie 'zablokowała' :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vantage: To, że temat nie był przez jakiś okres odwiedzany to nie znaczy, że można go uznać za wymarły i rzucić w kąt, a każdą próbę podjęcia nowej dyskusji uznawać za necroposting. Nie tędy droga. Jak się widzi jednak jego przejawy to należy zgłaszać do moderatorów działu, najlepiej przez PW.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wykazać wiedzą oraz długoterminową aktywnością w jakiejś dziedzinie. Przykładowo ekspertów od sprzętu PC dajemy za aktywnie udzielaną pomoc w działach pecetowych.

Od razu dodam, że sami wybieramy osoby, którym zaproponujemy wyróżnienie eksperckie - nie obsługujemy zgłoszeń od osób zainteresowanych rangą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...