Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Tak samo można by nazwać konkursy zdjęciowe w CDA, w końcu biurko to część pokoju

Naprawdę nie widzisz różnicy między zdjęciem biurka, na którym zazwyczaj stoi komputer, którego używa się do grania w gry zamieszczane w czasopiśmie, i to umieszczonym w konkursie z nagrodami, a tematem "wypełnionym" zdjęciami ścian?

Nie, nie widzę. Miałbym taką samą satysfakcję, gdyby moje zdjęcie ukazało się na łamach CDA, lub ktoś napisałby: ,,marix, fajny masz pokoik''. Wszystko zależy od tego, czy ktoś lubi publicznie pokazywać to co ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawić argumenty tylko po to żeby wszyscy mogli po mnie znowu jeździć tak jak teraz. Równie dobrze można się zapytać po co jest temat Zbieractwo czy Nasze kolekcje gier.

Może lepiej od razu mnie zbanujcie za wyrażanie swojego zdania zamiast mnie obrażać. Nie pozwalacie na obrażanie użytkowników ale jeśli ktoś mnie obraża to jest ok, również z waszej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Felessan Temat (z woli CriX'a) został zbyt szybko zamknięty, by mógł się rozkręcić.Pewnie wielu userów (w tym ja) nie wiedziało, że takowy temat istnieje.Nawet jeśli CriX zachowuje się ja dziecko, to Wy (modzi) jesteście jak źli rodzice, którzy zamiast dziecku wytłumaczyć, krzyczą na nie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t3tris & CriX: Panowie zakończcie te uprzejmości wobec siebie. Rozumiem krytykę, każdy ma prawo, ale to nie jest właściwy temat.

Wyraziłem zgodę na pomysł "Przebieranek", mimo że reszta modów wyraziła stanowczą dezaprobatę pomysłu. Pomysł w naszej ocenie był nietrafiony od samego początku, ale zgodziłem się, żeby udowodnić wszystkim osobom podzielającym poglądy "Moderacja stopuje rozwój forum, na nic nie pozwala", że racja leży po naszej stronie, a nasze zachowanie jest jak najbardziej uzasadnione. Kącik okazał się totalną klapą-mamy 2 serie zdjęć jednej osoby i 1 komentarz. Chyba nie o to w założeniach chodziło.

Dalsze pomysły z serii "pochwal się X" będą automatycznie stopowane o ile X nie będzie dotyczył czego z działów (czasopismo, sprzęt komputerowy, gry, konsole), bo jak w praktyce wyszło nie mają sensu istnienia. Poza tym nie jest to forum jakiejś osoby, a oficjalne Forum CD-ACTION o czym chciałbym przypomnieć. Mamy wiele tematów przeznaczonych dla forumowiczów i myślę, że póki co spełniają wystarczają ich oczekiwania. Chcecie się chwalić swoją prywatnością? Nie ma problemu, od tego są odpowiednie serwisy społecznościowe, możecie także robić to na PW i w swoich profilach. Nie widzę tutaj przeszkód.

Przypomnę jeszcze, że do przebieranek zgłaszały się na "tak" forumowicze: BigDaddy, Iskier-żaden z nich nie umieścił fotki, by "potrzymać przy życiu" temat.

W tej kwestii zarządzam EOT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim profilu, pod avatarkiem masz okienko "Opcje", po kliknięciu którego rozwija się lista, jednym z łączy jest "Znajdź posty użytkownika".

Dodam także, iż są to ich skrócone wersje, musisz dopiero na nie kliknąć, aby móc przeczytać całość wiadomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono moderatorów. Mam pytanie dotyczące ostrzeżeń. Czy jest jakiś określony czas, po którym one znikają, czy też może istnieje jakaś forma ich "odpracowania"? Mam już tyle, ile mam, i w sumie następny mniej lub bardziej świadomy "wybryk" może skończyć się dłuższym urlopem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleub -> Nie, ostrzeżenia nie znikają w żaden sposób, nie ma też możliwości odpracowania ich... Poza bardzo nielicznymi okazjami (na palcach jednej ręki mogłabym policzyć wszystkie odkąd jestem na forum), które wymagają do tego sporego zaangażowania się w odpracowywanie. I nawet wtedy w razie czego obniżony byłby tylko poziom ostrzeżenia, jednak wpis w twoim logu dalej zostaje - tak więc jeśli masz już ostrzeżenie za przewinienie x, to w wypadku ponownego złamania tego samego punktu regulaminu dalej nie będzie taryfy ulgowej.

Dlatego też polecanym przez nas sposobem troski o swój pasek ostów jest zapoznawanie się z regulaminami, pisanie kulturalnie i rozsądnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...