Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Za duże pole do flejma. Kiedyś mieliśmy eksperta od Poglądów, to w prawie każdej odpowiedzi ludzie się tego czepiali jak mieli od niego inne zdanie. Po prostu byłaby burza łajna z tego powodu. Poza tym nie ma obiektywnego kryterium oceny poziomu kompetencji w tym przypadku. W Sprzęcie jest to obiektywna wiedza, Weteran Sesji RPG to osoba, która włożyła duży wkład w jej rozwój etc. Przy sporcie, czy poglądach trudno to ocenić i łatwo kontestować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no teraz mnie olśniło i tak ma być żeby każdy mógł mieć tą grupę.

Mam pytanie inne założyłem propozycje w dziale Humor dawania dowcipów przez "wymyślone" i jestem w tym dobry.

Tak znajomi twierdzą lubią mnie słuchać. :) Czy taki temat mogę założyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś mod pisał że w temacie o kolekcji gier nie dawać swoich nowości. Znaczy że jak już to dodawać je do tematu w którym kazdy ma wypisaną swoją kolekcję? Skoro tak to dopisywać to czy można dać nowego posta? Jeśli dopisywać, to czy informację o nowościach można zamieszczać jako dodatkową informację w temacie Ogólnie o kolekcjach gier? Pytam się bo już trochę się pogubiłem a nie chcę żeby były jakieś problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CriX - w temacie ogólnym można informować o update'ach. Można też napisać w nim co konkretnie doszło. W temacie z kolekcjami zamieszczasz po prostu zdjęcia i możesz napisać tam tylko jednego posta, a więc nowości dodajesz w drodze edycji. Jak w ramach swojego posta to wszystko ułożysz - to już Twoja sprawa. Możesz np. rozwiązać to tak, że najświeższy update zamieszczasz na samym końcu, czy początku dzięki czemu łatwiej go będzie znaleźć. Później np. możesz to włączyć, a na jego miejscu wrzucić kolejny update. Ale to już Twoja sprawa :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma chyba sensu wyszukiwać wszystkich kont sprawiających wrażenie bycia kontami jednej osoby, czy bota. Martwić powinniśmy się zacząć, gdy zaczną swoją aktywność. Szkoda czasu na przetrzepywanie listy użytkowników w poszukiwaniu takich forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po polsku? Bo na razie mogę odpowiedzieć Ci tylko na wyczucie.

Odwołać od ostrzeżenia możesz się do Ghosta. Musisz podać powody, dla których nie zgadzasz się z decyzją moda.

A po pokutę zgłoś się do księdza proboszcza.

Jeśli zaś chodzi o "odpracowanie" ostrzeżenia to czasami, ale rzadko, są robione eventy, w których szczęśliwi wygrani mogą to osiągnąć. Indywidualnie nie ma szans.

"Słowne ostrzeżenie" - hmm... Któryś z modów dopisał Ci się do posta lub wysłał PW z instrukcja obsługi? Tego nie musisz odpracowywać, natomiast masz się zastosować do zaleceń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z translatora. Staram się pisać po polsku. A odwołanie napiszę :nauka: . Z góry przepraszam.

A ja mam wrażenie, że jednak korzystasz. Albo masz poważne problemy z pisaniem po polsku. W każdym razie powinieneś postarać się pisać poprawnie, bo jeśli będziesz pisał niezrozumiale, to możemy użyć pewnych środków, żeby Cię do tego przekonać. Na przykład jest coś takiego jak moderacja postów, czyli konieczność zatwierdzania postów przez moderatora przed ich pojawieniem się na forum. Powinno to leżeć w Twoim interesie, bo z niedbałego pisania wyniknąć może cała fura nieporozumień, poza tym jest to niegrzeczne w stosunku do innych forumowiczów gdy ich olewasz i nie zależy Ci na tym, byś został zrozumiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...