Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

@ZygfrydQ To nie jest lekki remastering, tylko tytuł zrobiony praktycznie od zera, na popularną ostatnio modłę przenoszenia gier na UE4. Z ciekawości bym zagrał, ale wolałbym stary silnik, z podbitymi rozdziałkami, teksturami, poprawkami modeli i fixami jakichś głupotek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sergi napisał:

stary silnik, z podbitymi rozdziałkami, teksturami, poprawkami modeli i fixami jakichś głupotek.

żadnych szans.

@lordeon chodzi mi fabularnie :P Raziel wydawał mi się o wiele bardziej 'pozytywną' postacią.

 

A tak z innej beczki, ograłem dzisiaj początek "Life is strange". Pomijając kwestię dziwnego motywu cofania czasu, to "SO EDGY".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lordeon napisał:
2 godziny temu, Arturzyn napisał:

 

Nie, bo wszystkie części Soul Reavera (może poza tą online, ale ona niewiele wnosiła do portfolio że tak powiem) były naprawdę spoko

Arturzyn może nawiązuje do Nosgoth, najnudniejszego Hero Shootera po tej stronie Battleborn. Blood Omen 2 tez był super durny, ale przynajmniej miał Simona Templemanna robiącego klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprawdzić to Let it Die ale mimo że mam 80GB wolnego miejsca na dysku to cały czas dostaję komunikat że za mało miejsca i żebym coś usunął. Fug you Suda, niczego nie będę usuwał :D

No i poza tym wróciłem do Street Fightera V bo wszedł nowy sezon i tyle zmian że patch notesy to 92 stronicowy dokument. Większość to jakieś zmiany w pojedynczych klatkach ale jednak robi to wrażenie. W każdym razie włączyłem, dostałem po ryju parę razy, spadłem o jedną rangę i wyłączyłem. Had fun, 2/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, powstał poniekąd fanowski sequel Binding of Isaac, ma podtytuł "Antibirth". Trailer wygląda świetnie i serio myślałem, że to coś oficjalnego.

Masa nowego contentu, oglądałem już godzinny let's play i wszystko wygląda profesjonalnie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijam powoli do drugiej rundki w TF2, czyli drugiej z kolei regeneracji. Gra wciąż mi się nie nudzi, znalazlem już kilka podstawowych broni, ktorymi mi się w miarę komfortowo gra - Volt, R201 i EVA-8. Pierwszy to SMG, chyba najmocniejsze ogólnie bronie w grze. Drugi to assault rifle, niby wg powszechnej opinii ustępujący SMG prawie na każdym kroku, ale czasem wolę jego niż maszynówki. Ostatni to shotgun, cholerstwo świetnie sprawdza się na mapach, gdzie nie ma aż tylu otwartych przestrzeni.

Co do Tytanów to ukształtowała mi się taka zlota trójca. Po pierwsze, primo, Scorch siejąc pożogę nadaje sie na mapki relatywnie zamknięte, gdzie Tone (!#@@#%##$@#%$) nie może ustawić się w bezpiecznym kącie i spamować we mnie rakietami. Po drugie, primo, Ronin na mapki gdzie mogę być relatywnie mobilny i skracać dystans jednocześnie chowając się kiedy trzeba. Plus to Tytan weebowy, więc specjalne miejsce w moim serduszku. Po trzecie, primo ultimo, Ion. Niby podstawowa zabawka bez oszałamiających wynikow, ale lubię nim pograć kiedy nie mam ochoty na Scorcha i Ronina.

tl;dr TF2 jest fajny, kupujta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2016 o 13:38, SilentBob napisał:

Legacy of Kain

Ale w którym? To jest tak jakby 'seria' Legacy of Kain (Blood Omen 1/2, Soul Reaver 1/2, Defiance). Chyba, że chodzi Ci o tą część, gdzie z jakiegoś powodu zmienili kolejność tytułów (i było "Blood Omen 2: Legacy of Kain", podczas gdy 'jedynka' nosiła tytuł "Legacy of Kain: Blood Omen")?

Also - jeśli tak, to dzięki za wielki spoiler, bo akurat w drugi krwawy omen to ja nie grałem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Deathroll2097 napisał:

Ostatnio oglądałem exy na PS4 i tym tytułem jestem kupiony. Taki podpakowany Tomb Raider, ale jestem zauroczony jak cholera:
 


Biorę tę peesczwórkę jak tylko wyjdzie ten tytuł.

Kurde szkoda, że to widziałem bo teraz też chcę peesczwórkę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ no w każdym. Znaczy na końcu historii okazuje się, że Raziel był przez cały czas bohaterem negatywnym, a Kain, mimo tego, co mu zrobił, chciał dobrze. Czy jakoś tak. Dawno nie grałem, a teoria, którą właśnie przytoczyłem, powstała w głowie mojego kolegi z lat szkolnych, który w tamtym okresie opowiadał mi o tej serii gier. Prawdę mówiąc ja grałem tylko w Soul Reaver 2 i Blood Omen 2, a skończyłem jedynie Blood Omen 2, więc nie wiem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...