Jump to content

emqi

Moderatorzy
 • Content Count

  4,401
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

emqi last won the day on July 24 2018

emqi had the most liked content!

Community Reputation

1,662 Znakomita

1 Follower

About emqi

 • Rank
  cool doggo

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Black Mesa Research Facility
 • Zainteresowania
  Spanie. Przede wszystkim spanie.

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Half Life 2, Portal 2, Black Mesa, CMR 2.0, S.T.A.L.K.E.R., Crysis, Mass Effect 2, Blitzkrieg, Dawn of War, Batman: Arkham Asylum
 • Ulubiony gatunek gier
  FPS/strzelanki
 • Konfiguracja komputera
  Core i5 4670k @ 4.20 GHz
  16GB DDR3
  GeForce GTX 1070Ti
  Win 7 64-bit
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Personifikacja

Recent Profile Visitors

26,106 profile views
 1. emqi

  Rozwiązany: Jak otworzyć plik db ?

  Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 2. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 3. emqi

  Rozwiązany: Jak otworzyć plik db ?

  Co to za gra? Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby oferowane przez GOG spolszczenie trzeba było instalować w jakiś pokrętny sposób.
 4. Wszystkie części z polskim lektorem są dostępne na GOG. Z racji, że ich instalator zastępuje klasyczny setup z pudełkowej wersji, to domyślnie gra instaluje się po angielsku i polską wersje można wybrać dopiero w konfiguratorze GOG, który znajduje się bodajże folderze z grą. W wersji steamowej są chyba sposoby na ręczną instalację spolszczenia, ale nie dam sobie uciąć ręki. Zapoznaj się z regulaminem forum oraz zasadami nazywania tematów - unikamy korzystania ze słowa 'problem' w tytule wątku.
 5. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 6. emqi

  Skąd pobrać Windows 7 iso

  Microsoft od dłuższego czasu robi co może, żeby utrudnić pobranie obrazu starszych systemów, ja osobiście korzystałem z tego programu, pobiera on oryginalne pliki z serwerów MS.
 7. Udało mi się przywrócić klawę do życia, zobaczymy na jak długo. Temat zamykam.
 8. Cześć i czołem, jako że jak ostatni idiota ze skutkiem śmiertelnym zalałem swojego Fnatic Gear Rusha to potrzebuję w trybie pilnym nowej klawiaturki. Niestety, budżet jest niewielki więc zgaduję, że siłą rzeczy konieczny będzie downgrade do membranówki. Jako, że kompletnie nie mam rozeznania w rynku (spodziewałem się, że świętej pamięci moja była już klawa posłuży mi jednak nieco dłużej) zwracam się więc z prośbą o poradę do Was. Budżet jak w tytule, wolałbym ograniczyć się do tych 100 złociszy, ale gdyby było warto to mogę nieco grosza dorzucić; zastosowanie jest de facto mieszane pomiędzy graniem a sporą ilością pisania, obecny model miał podstawkę pod nadgarstki i było to całkiem spoko rozwiązanie. Podświetlenie byłoby mile widziane, ale nie jest niezbędne, natomiast ze sklepów preferowałbym x-kom, bo mam wygodny odbiór, ale gdyby trzeba to jestem otwarty na inne propozycje.
 9. emqi

  Blaszak

  Twój link prowadzi do pustego koszyka
 10. emqi

  Komputer do 2000 zł

  Dostajesz ze sklepu kod, który aktywujesz na stronce amdrewards, tam musisz założyć konto, z którym powiązujesz z kolei swoje konto Uplay - i to do niego z automatu dodawana jest gra, o ile operujesz na komputerze wyposażonym w adekwatny procek.
 11. emqi

  Rozwiązany: PC ~3k

  Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 12. emqi

  Rozwiązany: Upgrade komputera

  Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 13. emqi

  Rozwiązany: Upgrade komputera

  Zasugeruję jeszcze tylko, że do tych gier AAA to warto w przyszłości rozważyć dołożenie jakiejś dedykowanej karty graficznej - na chwilę obecną zintegrowana Vega powinna spokojnie wystarczyć
 14. emqi

  Rozwiązany: Upgrade komputera

  Nic lepszego w tej kwocie się nie znajdzie. Dodatkowo 2400G obejmuje promocja na The Division 2. Na tyle ile się orientuję, to nie można go niestety spieniężyć, bo konto Uplay trzeba przypisać do konta AMD przy jego odbiorze, ale zawsze jest to jakiś gratis.
 15. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
×