Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Nie miałem kompletnie pojęcia jak to zakończyć, ale generalnie są (chyba) nieszkodliwe, zawsze zatrzymują się o dwa kroki za tobą i ruszają się tylko kiedy nie patrzysz. Generalnie w tamtej komnacie jest ich bardzo dużo, tylko nie wszystkie na filmiku obudziłem, pod koniec ciągnął się za mną taki groteskowy sznur lalek. Gdyby to był jakiś SCP czy inny konwencjonalny horror, brr. Zresztą gdy myślisz że już się ich pozbyłeś, na zamku do następnych drzwi leży ostatnia lalka, której tam nie było gdy ostatni raz tamtędy przechodziłeś. Niezły patent.

 

Anyway w humble store GRID za darmo. Summoning @yojc bo coś mi się kojarzy że grał, nadaje się toto do ogrywania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graficznie się trochę już zestarzała (nie poprawia sprawy fakt, że gra nakłada jakiś żółty, lekko rozmazany filtr), do tego czasem jest nieco problematyczna na nowszych kompach (bug z okazjonalnym niekończącym się ładowaniem, znikające napisy w menu, mrugające drzewa, cienie i dym, okazjonalnie crash, no i standardowy dla gier Codemasters czarny ekran przy niektórych ustawieniach AA). Niemniej od strony technicznej grać się nadal da.

A poza tym to absolutny klasyk, w swoim czasie ścisła czołówka najlepszych ścigałek arcade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Felessan napisał:

Zastanawiam sie tylko czy opłaca się brać Elite skoro dali tylko 33% przeceny. Summoning @Tesu

Ja bym powiedzial, ze warto, ale to juz zalezy od tego, ile planujesz czasu dla tej gry poswiecic. To nie jest tytul na tydzien czy dwa, ale jesli lubisz kosmiczne klimaty bez zbytnich odjazdow w strone czystej fantastyki a'la Mass Effect, to bierz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ZygfrydQ napisał:

Do czego byś Solusa porównał?

Eee

Myst? Myst z minimalną liczbą zagadek? Robinson's Requiem dla normalnych ludzi? Jak dotąd puzzli praktycznie nie ma, ot idź od punktu do punktu, czasem wyzbieraj fanty w okolicy, znajdź klucz jak brakuje, zazwyczaj zastosuj itemy które już masz (50% czasu klucze albo dźwignie, przez resztę pochodnie, ostre skały, młot itp.). Jedz, pij, żuj, utrzymuj ciepło. Więcej czytania niż główkowania, ale jakieś tam główkowanie jest więc nie jest to czysty walking sim jak Ethan Carter, Rapture, czy Gone Homo. Tym bardziej że można zginąć, żywioły są niebezpieczne, upadki też, a sekcja przed lalkami zawierała coś, co mogę nazwać jedynie czarnym dymem, co namierzało się na ciepło (chowaj tę pochodnię!) i mogło szybko zabić. Trzeba główkować, żeby je wyminąć albo wywabić, choć ja przebiegłem na wylot i straciłem zaledwie 90+% HP (a zbierałem ostro upgrade'y).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 viarek plus cztery tradycyjne tytuly:

815_gry.jpg

To akurat bylo dosc latwe, bo kazda z tych gier byla mocno przeceniona. Gorzej, ze teraz patrza na mnie tytuly przecenione w okolicach 20-40%, za ktore wujcio GabeN chce po przynajmniej kilkanascie euraczy od sztuki... :/  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ZygfrydQ napisał:

Mam podobnie, myślę właśnie nad kupnem tego.

A wiesz że na to samo patrzyłem bo na mojej liście siedzi już dłuższy czas, przyglądałem się też Ruzar i paru innym. Może jeszcze zajrzę co tam ostatnio dobrego w tym temacie wychodziło według grupy steam do której należę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Pograłem 2h w Undertale i szczerze mówiąc nie bardzo mam ochotę na więcej. Co dokladnie ludzie widzą w tej grze?

Myślę że masz ten sam problem co ja czyli zagrałeś w nią w momencie w którym była już otoczona ogólnym kultem i po prostu nie sprostała oczekiwaniom które wobec niej miałeś. No przynajmniej ja tak miałem i też przestałem grać po chyba 2-3 godzinach.

-----------------------------------------------------

A z innych rzeczy to sprawdziłem sobie dwa nowe dema z PSN: Nier: Automata i Gravity Rush 2. Najpierw to drugie.

No więc krótko, nie porwało mnie. Nie grałem w jedynkę ale słyszałem mnóstwo pozytywnych opinii na jej temat więc spodziewałem się lekkiego wow. Tymczasem demem dwójki się trochę rozczarowałem. Graficznie jest mocno tak sobie, design bohaterki mnie irytuje, zabawa grawitacją zdążyła mnie znudzić przed końcem tutorialu. Ogólnie to bardzo mocno średnio, nie nakręciło mnie ani na pełniaka dwójki ani na remaster jedynki. W sumie dobrze, dość innych gier mam na przyszły rok :)

Za to Nier to inna para kaloszy. Trochę się z niej nabijałem bo za bardzo przypominało mi Metal Gear Rising, plus to że Platinum już jakiś czas nie wydało żadnej dobrej gry, ale muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Flow walki jest naprawdę genialny, muzyka perfekcyjna, świat interesujący i w ogóle fajnie się gra. Dalej troszkę przypomina mi to wszystko MGR ale to taki MGR jaki by wyszedł jakby Platinum miało dość czasu i środków żeby skończyć grę. Tylko te postacie są IMO trochę przerysowane a takie perwersyjne zdzieranie ciuszków podczas obrażeń kojarzy mi się z low quality anime. No ale ogólnie gra zapowiada się bardzo fajnie i możliwe że nawet kupię dość szybko. Nawet to 900p przy zwykłym PS4 jakoś się gubi bo przy 60 klatkach i intensywnej rozwałce nie zwraca się na to uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, b3rt napisał:

Myślę że masz ten sam problem co ja czyli zagrałeś w nią w momencie w którym była już otoczona ogólnym kultem i po prostu nie sprostała oczekiwaniom które wobec niej miałeś.

Może raczej grinduje jak głupi dla osiągnięcia specjalnego zakończenia w grze w której poziom doświadczenia jest absolutnie zbędny, a i specjalne zakończenie bez kontekstu innych endingów niespecjalnie powala pomijając dosłownie dwie lub trzy pokazowe walki z bossami. Zaczynanie Undertale od Genocide to trochę jak kupienie Minecrafta i olanie budowania czegokolwiek na rzecz walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej stwierdziłem, że zobaczę co się stanie grając w ten sposób. Nie czuję się specjalnie oczarowany, a nie mam zamiaru sobie pluć w brodę bo 'omg powinienem najpierw przejść grę 3 razy "normalnie"'. Jeśli gra jest słabsza podczas takiego podejścia to cóż, specjalnie winny się nie czuję.

Kiedyś może dokończę, tymczasem zacząlem sobie pierwszą Danganronpa.

Znaczy, żeby nie bylo. Undertale pewnie jest lepsze jak sie gra 'normalnie'. Tyle, że nijak nie chce mi sie zaczynać od początku i robić jak 'bozia przykazala'. Skoncze pewnie run jak go zacząlem i kiedys przejdę na normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...