MasterKondi

Akademia CD-Action [ALFA]
 • Zawartość

  184
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  12

O MasterKondi

 • Tytuł
  Krasnolud

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Gothic II,Gta SanAndreas, Baldurs gate,...
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Ostatnie wizyty

1866 wyświetleń profilu
 1. Heloł, ale skąd wiesz, że niczego jej nie brakuje? I co to w ogóle oznacza, i kiedy się dochodzi do tego stanu? Jak masz gdzie mieszkać i co jeść? Do pewnego momentu mieliście trochę racji, ale to mnie dość zaintrygowało.
 2. No nie wiem bo przecież przy instalacji był język do wyboru, więc zakładam, że innych nie pobierało. Bo jak tak to pewnie jest jakaś opcja w menu, które jest swoją drogą dość skopane, bo żeby zmienić ustawienie graficzne muszę grzebać w plikach gry i szukać jakiegoś programu do konfiguracji. To samo co zawsze tyle, że w nowej lokacji i z innym chorym psycholem frajda będzie, ale generalnie gra nie zapowiada się jakoś nad wyraz dobrze imo.
 3. piwnica
 4. Mam tą zwykła, to pogram sobie w angielską wersję skoro reszta nie ma dubingu.
 5. Już nie będę pobierał dodatkowych plików, i się z tym męczył, jakoś dam radę, bo i tak denerwuje mnie tylko głos Sheparda, najwyżej się przyzwyczaję. I żeby znowu się nie wpakować w takie coś to jak jest Dragon Age, dubing jest do przeżycia czy lepiej grać z napisami?
 6. Jak kto lubi, frakcję różnią się poszczególnymi jednostkami. Nordowie nie mają kawalerii, a ta daje ogromną przewagę, więc będziesz musiał grać dość taktycznie, wybierając wzgórza lub rzeki na miejsce bitwy. Dla mnie najlepszą frakcją jest Swadia ze względu na zrównoważone jednostki. btw. Jak grasz z frakcją jest zwykle o wiele łatwiej, ale jak sam podbijasz możesz mieć więcej ziem, a co za tym idzie podatków do zbierania
 7. Słodki Jezu czemu Shepard ma głos Baza Astrala, gdybym nie przyzwyczaił się do dubingu z pierwszej części to nie zastanawiałbym się nad zmianą języka na angielski. W jedynce imo jego poziom był wysoki, a tutaj takie coś mam nadzieję, że reszta postaci będzie miała taki sam głos.
 8. Jakoś dałem radę sam, tyle że mi nie odpalał się launcher tylko od razu gra więc musiałem poszukać w folderze program konfiguracyjny. Ale i tak dzięki.
 9. Powie ktoś jak importować postać z jedynki do dwójki, bo nie mogę. Grę mam na originie.
 10. węgiel
 11. Hehe, ale świetne są gównoburze przy każdym newsie o tej grze przynajmniej trochę statystyki klików podbija. A co do samej gry, to ciekawi mnie jak geniusze z Ubi wytłumaczą, że ktoś nagle sobie tak zajął amerykańskie miasto, i jeszcze nie ma na głowie gwardii narodowej.
 12. śnieg
 13. Dokładnie, chociaż słyszałem, że są mody wprowadzające do gry coś w stylu dyplomacji, więc nie zaszkodzi poszukać.
 14. Syberia ukończona, całkiem spoko chociaż muszę przyznać, że bez używania poradnika ciężko by mi było to przejść, za mało mam cierpliwości. A i trochę mnie wnerwiało łażenie z jednego miejsca w drugie, ale to chyba norma w przygodówkach. Teraz może sobie zagram w overwatcha skoro jest free weekend, ale możliwe, że się nie wyrobię.
 15. oszukiści