Jump to content

Deathroll2097

Forumowicze
 • Content Count

  611
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Deathroll2097 last won the day on May 10

Deathroll2097 had the most liked content!

Community Reputation

1,443 Znakomita

About Deathroll2097

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

20,718 profile views
 1. @Tesu Dzięki za odpisanie. No to wezmę się za piątkę, jak tylko ukończę "Ballad of Gay Tony". Czwórka będzie z głowy, a pewnie z piątką też trzeba będzie czasu. Niemniej biere i dzięki za info.
 2. Zakupiłem ostatnio czwórkę wraz z dodatkami Lost and Damned i Ballad of Gay Tony na PS3 i jestem bardzo zadowolony. Co prawda spodziewałem się kontynuacji mini misji typu taxi/policja/straż pożarna/nie wiem jak to ująć "lodziarz" (ten wynalazek co jeździ się nim po ulicy i sprzedaje lody dzieciom), ale nic z tego. Zastąpiono je jakimiś pierdołami które kiedyś się kończą, w przeciwieństwie do wcześniej wspomnianych, a podstawkę już skończyłem. Chociaż już to zbyt dużo napisane, bo kampania zabiera sporo z życiorysu. Naprawdę jest co robić ale w porównaniu do choćby Vice City to pikuś. I tu do akcji wkraczają dodatki z których Lost and Damned lśni najjaśniej. Niko z podstawki i tak jest debeściakiem, ale Johnny też ma charakter i wiele nowych zagrywek. Możemy między innymi używać bejsbola do strącania innych uczestników wyścigów na motocyklach czy nowych pukawek i minigierek ze znajomymi. Misji też sporo, a ponad 90% zeszło (Ballad of Gay Tony nawet nie ruszyłem) i 8h. Takie dodatki to rozumiem. I mam pytanie - warto piątkę brać, bo pograłbym? Coś nowego jet tam czy tylko więcej misji i bezsensownych minigierek? @Tesu grałeś w piątkę? Jak tak, to skrobnij mi coś na jej temat. Będę wdzięczny.
 3. Head wrócił do zespołu i od razu lepiej mi się słucha. Brzmi to jak stary, dobry KoRn:
 4. Przeszedłem trylogię Ratchet & Clank na PS3. Coś pięknego seria, choć wściekałem się na jedynkę, że jest trochę trudna mimo rodowodu z platformówek. Po czasie jednak stwierdziłem że to moja wina, bo te nowe tytuły zbytnio mnie rozpieściły i dlatego takie odczucie. Czasami jest naprawdę ciężko, gdy walczymy przeciwko zrzucanymi hurtowo i chamsko przeciwnikami, a gdy zginiemy trzeba powtarzać cały etap i dokupywać amunicję, ale jest w tym coś wciągającego. Szczególnie trójka jest extra, bo najbardziej zróżnicowana np. przechodzeniem pewnych lokacji w 2D i tym samym w zupełnie innym stylu. A, i chętnie kupiłbym sobie maskotkę Ratcheta, bo sympatyczny jest jak cholera,
 5. Bardzo przyzwoity kawałek. Niczym nie męczy. 7/10
 6. Ano coś takiego. Dziękuję za życzenie miło spędzonej soboty i również życzę nie tylko soboty, ale i niedzieli. Życzenia życzeniami , ale czegoś takiego to się nie spodziewałem. Idąc takim tokiem myślenia, to po co właściwie nasz język. W CDA też niech piszą bez polskich znaków, bo Smuggler też tego nie robi. Powodzenia z takim myśleniem.
 7. Daj spokój @Tesu czytam Twoje tosty nie od dziś. Piszesz naprawdę wartościowe teksty, ale zawsze mam ból czterech liter, że tak trudno przestawić klawe na polski. Byłoby dużo lepiej.
 8. I pisze to gość, który nawet polskimi znakami się nie posługuje. Nie piszę tego wrednie, ale spójrz na siebie.
×
×
 • Create New...