Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

5 minut temu, lordeon napisał:

Myślałem nad zakupieniem Dishonored, ale nie jestem pewny czy to "typowa skradanka", gdzie wszystkich wrogów najlepiej minąć. Jestem mocno średni jeśli chodzi o skradanki

Jest o tyle nietypowa że ciemności jest tam raczej mało. Ale na niższych poziomach trudności gra jest prosta, a skille bohatera gdzieś w połowie stają się tak przegięte, że możesz praktycznie robić co chcesz.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lordeon napisał:

Myślałem nad zakupieniem Dishonored, ale nie jestem pewny czy to "typowa skradanka", gdzie wszystkich wrogów najlepiej minąć. Jestem mocno średni jeśli chodzi o skradanki

Dishonored jest prostacko wręcz proste i jako skradanka jest często takie sobie właśnie ze względu, że twoja postać jest totalnie OP. Myślę, że powinno ci się spodobać, bo występuje tam dosyć duża dowolność między walką a skradaniem. 

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;_;

DMC4SE mi przycina na laptopie w niektórych misjach, a zwykłą wersję bierze bez zadyszki. Znaczy to nie jest nawet spadek płynności, po prostu gra zwalnia i jest dużo łatwiej robić uniki/kombosy, ale ja nie chcę tak oszukańczo przechodzić misji na S ;-;

z drugiej DANTE Z MONOKLEM SERIO, Vergilem fajowo się pykało te kilka misji no i teraz mam to na Steamie więc może jakieś 100% zrobię, na xboksie mi się nie chciało już kończyć save'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej nie mogę się doczekać Bloodstained, produkcji którą można określić kontynuacją dwuwymiarowych gier z serii Castlevania:
 


Najbliżej jej chyba do Symphony of the Night co akurat bardzo mi odpowiada, bo jest to moja ulubiona odsłona serii. Jest klimatycznie i w starym stylu, tylko lekko dobija mnie data premiery planowana na 2018. No ale wygląda na to, że jest na co czekać i oby nie spaprali tego tytułu.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła platyna w Tekken 6. Nie było zbytnio trudno ją wbić, jak i w  Tekken Tag Tournament 2, ale przy niektórych aczikach mało nie dostałem rozstroju nerwowego. Głównie ze względu na ukryte misje w kampanii, gdzie gra zmienia się w chodzoną bijatykę w stylu Fighting Force i ukończenie ich to udręka w czystej postaci. Z pokonaniem robota Nancy też trochę się naprodukowałem, ale jakoś poszło. Na jakiś czas mam dosyć Tekkena.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy Minion Masters postanowili z okazji świąt, każdemu, kto posiada ich grę dać... Drugą kopię gry. Żeby 'podzielić się z przyjaciółmi'. To też w ramach update, który pozwala grać przeciwko osobom z listy znajomych. Teraz muszę tylko znaleźć sobie jakichś 'przyjaciół' i mogę grać.

Także tego...

Ktoś reflektuje, na tę, jakże zacną (moim zdaniem) karciankę?

 

Also:

The Long Dark: boję się uruchomić grę i wczytać save ;_; more news, soon...

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

Ja pass. Jedyna karcianka, ktora mi kiedykolwiek umiarkowanie przypadla do gustu byl Gwint w Dzikim Gonie, nawet Hearthstone mnie nie wciagnal.

Oslo:
Wczoraj mialem dlugi wolny wieczor, wiec spedzilem go na graniu najpierw w Elite Dangerous gdzie najpierw w gronie znajomych pomagalem przy przeladunku towaru ze stacji na frachtowiec wyruszajacy w kilkunastogodzinna podroz w ramach aktualnego Community Goal, a pozniej grindowalem repke wykonujac misje kurierskie siedzac za sterami pojazdu widocznego w mojej aktualnej sygnaturce.
Po ED wlaczylem sobie na troche BF1. Niestety moj ulubiony karabin wyborowy Martini-Henry dostal poteznego nerfa, ktory pozbawil go zalet, ale pozostawil wszystkie balansujace je wczesniej wady, przez co uzywanie go przestalo miec jakikolwiek sens. Wciaz lkam z tego powodu...
A potem odpalilem sobie Overwatcha. Nie gralem w niego juz ze dwa miechy, myslalem, ze zardzewialem, a szlo mi calkiem, calkiem. Nawet zlote i srebrne medale wpadaly plus kilka Play of the Game. Chyba nie jestem jeszcze takim starym piernikiem, ktory za szybkim multi nie nadaza. :D
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Somę.

Generalnie samo straszenie i takie tam, bardziej mnie irytowało niż cokolwiek innego, o wzbudzaniu strachu nie wspominając, no ale 'cusz'. Gra miała kilka nawet spoko motywów, które zostały rozwiązane dość 'logicznie' (przykładowo to z ręką - zastanawiałem się czy odwalą taki hardkor i owszem). W każdym razie przewodni motyw fabularny dla całej tej wycieczki + to, co dzieje/działo się z bohaterem... Brrr, wywołuje to u mnie bardzo silny dyskomfort mentalny, trochę mi zajmie uspokojenie się. Podobało mi się, że twórcy dodali tą małą scenkę po napisach końcowych, bo bez niej właśnie czegoś mi brakowało. Tak czy siak, szkoda, że do gry nie ma narzędzia modderskiego (bo chyba nie ma?) tak jak do Amnesii, bo widzę dobry potencjał na jedno "DLC" i co najmniej kilka spin-offów do głównej historii.

Chyba trzeba wrócić do The Long Dark, ale jestem w takiej bladej d..., że boję się wczytać save :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, OnceAThief napisał:

wytłumaczysz ocb? bo nie bardzo kojarzę ._.

Spoiler

Blisko końca była opcja, żeby zniszczyć WAU. Znaczy wydaje mi się, że była to opcja, nie próbowałem po prostu odejść. Tak czy siak z rozmowy wynikało, że mogę zniszczyć WAU przy użyciu infekcji z ciała bohatera. Wszystko fajnie, tylko jak, skoro jestem w kombinezonie, a jedyny kontakt z WAU miałem poprzez wsadzanie ręki w jego gniazda. Zastanawiałem się czy twórcy przywalą mi urwaniem ręki bohatera, celem zakażenia WAU. No i zrobili to, co moim zdaniem było dość mocnym zagraniem wobec gracza - potem trzeba było ten sterczący kikut obserwować np. podczas wspinania się po drabinie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xerber

Nie potrafię sobie wyobrazić DW w otwartym świecie bez kompletnego przemodelowania gry ale w sumie to jestem zaintrygowany dość mocno. Na razie jednak czekam na Berserka i jakąś przecenę Attack on Titan na PSN (bo na używkę w dobrej cenie nawet nie liczę, zbyt niszowa gra chyba). I na jakiś konkretny trailer DW9 bo na razie to nawet sensownego teasera nie ma. No i mam nadzieję że Tecmo osra w końcu poprzednią generację i Vitę i zrobi pożytek z PS4.

@OnceAThief

Ja grałem w większość Musou jakie ukazały się poza Japonią i wciąż czekam na kolejne (wkrótce Berserk <3). I ciągle mi mało. To specyficzna seria a nuda to pojęcie względne, mnie Musou nie nudzi w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OnceAThief napisał:

SOMA nie daje graczowi żadnego wyboru kiedykolwiek

Spoiler

a moment gdy trzeba było porazić robota prądem, żeby zdobyć chip?

a zabójstwo siebie samego w poprzednim kombinezonie?

a odłączenie aparatury podtrzymującej życie ostatniego żywego człowieka?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...