Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Późno wbiłeś :P 45minut, 2 z 3 zakończeń (ten potwór w piwnicy to jakaś porażka jest). Po mojemu takie 'spoko, klimacik jest, ale jednak trąci outlastem'.

 

@lordeon oczywiście, że reklama, aczkolwiek tak jak powiedziałem - konkretna gra, o której pisał tutaj ktoś jakiś czas temu, ze jest zainteresowany. Dlatego też jakby ktoś mimo wszystko chciał zobaczyć 'archiwalne' nagranie bez konieczności instalowania gry samemu (aczkolwiek z koniecznością słuchania mojego ględzenia, więc tego...), to filmik powinien być na moim kanale w przeciągu najbliższych kilku godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/let-it-die/cid=EP0747-CUSA06040_00-APPLETITDIEEU000

Wygląda na to że Let it Die jest już dostępne w Polsce. A przynajmniej mi się udało dodać do konta bez żadnych problemów. Jak wrócę z pracy to będę musiał spróbować pobrać bo chętnie sprawdzę.

Summoning @Abyss bo chyba tylko jego to interesuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kiceg napisał:

Jak to spotkałeś, nie rozumiem 

jak przechodzisz grę więcej razy, to gra nie tylko pamięta poprzednie razy, decyzje itp. Jeśli ktoś z Twojej listy znajomych również ma Oxenfree, to 'ludzie z radia' się do tego odwołują, wspominają o tym, a Ty sam możesz spotkać osoby z Twojej listy znajomych w postaci alternatyw Alex (lustro, jezioro...). Generalnie super sprawa, w grze jest cała masa alternatywnych ścieżek dialogowych. Tak czy siak, Ciebie spotkałem w domu Maggie Adler i podpowiedziałeś mi, żebym namówił brata Alexa, do zostania w szkole, w rodzinnym mieście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwadratowi aktywowali paczkę. W sumie mniej więcej tego się można było spodziewać, po mojemu troszkę bieda. Tym underworldem i starymi SR trochę mnie zbili z pantałyku :| pewnie komuś oddam, bo mam już.

Holiday Surprise Box 2016

*These are STEAM keys. If you need help to activate and download your game, please click on the "Instructions" button.

LIGHTNING RETURNS™: FINAL FANTASY® XIII

GOETIA [PC DOWNLOAD]

LEGACY OF KAIN: SOUL REAVER [PC DOWNLOAD]

LEGACY OF KAIN: SOUL REAVER 2 [PC DOWNLOAD]

HITMAN INTRO PACK [PC DOWNLOAD]

HITMAN GO: DEFINITIVE EDITION [PC DOWNLOAD]

TOMB RAIDER: UNDERWORLD [PC DOWNLOAD]

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Arturzyn napisał:

To nie jest ta seria gier, co to ludzie chwalili, a SE ją zniszczyło? Bo obiła mi się ta nazwa o uszy.

Nie wiem o jakiej serii mówisz, ale

10 minut temu, lordeon napisał:

Nie, bo wszystkie części Soul Reavera (może poza tą online, ale ona niewiele wnosiła do portfolio że tak powiem) były naprawdę spoko. Defiance to tej pory leży gdzieś na dysku.

potwierdzam co mówi lorde - na pewno pierwsze dwa Soul Reavery bardzo ciepło wspominam; Blood Omeny już mniej, ale to raczej z racji głównego bohatera, którego mniej lubiłem po prostu.

Nie miałbym nic przeciwko, żeby SE spróbowało wskrzesić markę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentBob Akurat FF to ja zamierzam aktywować :P tak samo jak tego Hitmana, zobaczymy co z tego wyjdzie. Chyba, że chcesz kupić? ;>

Swoją drogą, jeśli aktywuję ten kod, to będzie to pierwszy FF w jakiego zagram. Chyba, że liczymy tego FF co był na PSP (crisis core czy jak mu tam było), to drugi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

Nie miałbym nic przeciwko, żeby SE spróbowało wskrzesić markę.

A ja bym miał bo pewnie by spieprzyli tą serię i tyle by z niej było. A tak to przynajmniej zostanie w pamięci jako twór niemalże idealny, zwłaszcza fabularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego SR to ja przeszedłem jeszcze na PSX. Ach, pamiętam, jak do Gex 3D: Enter the gecko był trailer Soul Reavera (zanim go jeszcze miałem), to odpalałem sobie czasami płytkę tylko po to, by ten trailer puścić:

@Sergi w sensie, że coś takiego?

 

@Felessan nie wiem gdzie i po ile masz tą promocję, ale taniej niż za 12 dolcówvvvvvvvvvvvvvvvvvv, to chyba nie znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...