Jump to content

47

[Ekspert] Z&Z Weteran
 • Content Count

  9,554
 • Joined

 • Days Won

  68

47 last won the day on April 25

47 had the most liked content!

Community Reputation

6,252 Znakomita

About 47

 • Rank
  Szewc ciemności

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

41,568 profile views
 1. 47

  gdzie

  się podziały
 2. Dawno temu miałem identyczny problem. Jego przyczyną było przegrzewanie się karty graficznej. Zacząłbym od wymiany pasty na GPU choć nie wiem, czy to nie narusza gwarancji... Wiem, że masz nową kartę, więc teoretycznie pasta powinna być ok, ale w praktyce różnie z tym bywa. Możesz jeszcze ściągnąć sobie ten programik https://www.aida64.com/downloads i sprawdzić po kolei wszystkie podzespoły.
 3. Łączycie się z siecią przez WiFi, czy po kablu? Ogólnie zacząłbym od wymiany karty sieciowej w kompie ojca. Nie jest to duży wydatek (na przykład taki tp link tl wn823n kosztuje max 4 dychy), a pozwoli to zorientować się, czy natura problemu jest bardziej sprzętowa, czy software'owa. Ewentualnie, jeśli jest taka możliwość, to zamień się z ojcem kartami sieciowymi i zobacz, czy problem u ojca nadal będzie występować.
 4. spróbuj którejś z tych metod: https://www.minitool.com/backup-tips/file-explorer-keeps-opening.html
 5. 47

  Death Stranding Steam

  twoja karta graficzna nie obsługuje wymaganej wersji directx 12
 6. "Jak zwracać się do redaktorów CDA ?" Bo ja wiem... może... redaktorzy?
 7. Masz wgrane inne mody? Czy masz w ten sposób ustaloną kolejność wgrywania? Skyrim.esm Update.esm Dawnguard.esm Hearthfires.esm Dragonborn.esm USSEP [The rest of your mods]
 8. Próbowałeś innych przeglądarek?
 9. Przyjrzyj się Pathologic Classic HD albo Pathologic 2
 10. 47

  Podryw dziewczyn

  ehe tu masz kilogram niezwykle skutecznego środka za połowę ceny tego mikroflakonika https://www.sklepszostak.pl/kategoria/srodki-odstraszajace-i-przywabiajace/atraktant-do-wabienia-zwierzyny-for-vnadex-nectar-soczysta-sliwka-1kg
 11. Ależ jest takie info. Funkcja multiblock konkretnie. Choć rzeczywiście dla osób nieznających terminologii może to być niejasne.
 12. Od paru lat używam kubełkowego fotela i jestem średnio zadowolony. Na krótsze sesje jest ok (ale i tak bez szału), natomiast na dłuższe jest po prostu kiepski. Po paru godzinach przed kompem zaczyna wszystko boleć i ciężko znaleźć wygodną, bardziej komfortową pozycję. Te poduszki na lędżwiach i karku działają dosyć... agresywnie? W takim sensie, że raz są mega wygodne, a raz zaczynają tak się wwiercać w plecy/szyję, że mam ochotę wywalić je przez okno. Dlatego zdecydowałem się na nowe krzesło, tym razem ergonomiczne. Czekam na dostawę, więc jeszcze się nie wypowiem, ale za to z całą pewnością mogę stwierdzić, że gamingowych foteli nie polecam. Przyjrzyj się może temu modelowi? https://www.ergoexpert.pl/fotel-biurowy-halmar-admiral-z-wysuwem-siedziska Siedzisko niby tylko 2cm głębsze od twojego starego krzesła, ale różnica powinna być znacząco odczuwalna wbrew pozorom.
×
×
 • Create New...