Skocz do zawartości

47

[Ekspert] Z&Z Weteran
 • Zawartość

  9432
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  60

47 wygrał w ostatnim dniu 30 Marzec

47 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6228 Znakomita

O 47

 • Ranga
  Szewc ciemności

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Żryj ryjem

Dodatkowe informacje

 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Autor Luźnojazdowego Postu Roku
  [2016] Urodzinowy Zwycięzca
  [2010] Mistrz zagadek

Ostatnio na profilu byli

37545 wyświetleń profilu
 1. 47

  Czat - rozmowy o pupie maryni

  przyzwyczajaj się. forume zdechło już dawno teraz królują tu jedynie koreańskie boty oraz zapytania o beton architektoniczny/hamaki/itp
 2. 47

  Cyberpunk 2077

  Trzeba mieć jednak na uwadze, że Cyberpunk 2077 to produkt skierowany do masowego odbiorcy. W tym przypadku ścisłe trzymanie się niewybaczającego papierowego systemu, sprawiłoby że większość graczy odbiłaby się od niego już w pierwszych minutach rozgrywki. A że Redzi są teraz na fali, to nie dziwię się, że wolą pracować nad czymś sprawdzonym, co na pewno przyniesie im odpowiednie zyski. Inna sprawa, że "hardkorowe" tytuły również mają swoją wierną bazę fanów i bardziej skomplikowany Cyberpunk znalazłby swoje miejsce na rynku. Niemniej, sądząc po komentarzach pod filmikiem, śmiało można stwierdzić, że to co zostało w nim pokazane jest tym, na co zdecydowana większość czekała. Owszem, część osób będzie niezadowolna z ostatecznego rezultatu, co jest normalne, bo nie ma takiej siły, która by dogodziła każdemu. Moim zdaniem Redzi wybrali po prostu opcję, która rozczaruje mniejszość graczy, podczas gdy większość będzie piała z zachwytu. Logiczne posunięcie.
 3. 47

  Forumowicze o Sobie X

  Teraz Tesu ma 30 do setki
 4. 47

  ACTA 2 Cenzura internetu

  Nawet jeśli ta dyrektywa zostanie uchwalona, to czas na jej wdrożenie przez kraje członkowskie wynosi dwa lata, a przez ten czas może się wiele zmienić. Niemniej, zanim w ogóle dojdzie do ostatecznego głosowania, minie co najmniej pół roku (dodatkowo 4 lipca odbędzie się głosowanie, czy w ogóle zabierać się za tę ustawę, czy porzucić ją w cholerę). Poza tym wynik głosowania musi być jednogłośny, aby ta ustawa weszła w życie, a państw w Unii mamy obecnie prawie 30. Z kolei według mnie lepiej nie poddawać się panice i na chłodno przeanalizować, co dokładnie panowie w garniturach próbują przepchnąć.
 5. 47

  ACTA 2 Cenzura internetu

  Czy te artykuły, które zwiastują koniec wolności w internecie (cóż za dramatyzm!) wpłyną w jakikolwiek sposób na normalnych użytkowników sieci? Owe artykuły zawierają typowe ogólnikowe sformułowania, które można interpretować na 500 sposobów, więc imo jest za wcześnie, aby wieścić kres ery memicznej, czy swobodnego linkowania. Niektórzy nawet porównują te przepisy do wprowadzenia stanu wojennego w Polsce... Myślę, że problem jest wyolbrzymiony, choć z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że mogę się mylić. Pożyjemy, zobaczymy - może nie będzie tak źle.
 6. 47

  Temat growy

  pozdrawiam
 7. 47

  Czat - rozmowy o pupie maryni

  przy wódce dobrze gra się w munchkina
 8. 47

  Might & Magic: Heroes VII Brak kodu

  Skontaktować się z adminem.
 9. Z serii Artefakty godny polecenia jest także Odwrócony Świat - nie wiem, może czytałeś. Przeczytałem w życiu wiele książek i myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy, ale jednak się myliłem. Bardzo interesująca opowieść. Z nowości polecam Inne Światy, czyli antologia inspirowana twórczością Jakuba Różalskiego - na pewno kojarzysz arty przedstawiające sielską Polskę z początku XX wieku z mechami w tle, bądź grę Iron Harvest.
 10. 47

  Temat growy

  doki jest darmowe albo przynajmniej było, nie wiem
×