Skocz do zawartości

47

[Ekspert] Z&Z Weteran
 • Zawartość

  9476
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  62

47 wygrał w ostatnim dniu 28 Grudzień 2018

47 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6241 Znakomita

O 47

 • Ranga
  Szewc ciemności

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Żryj ryjem

Dodatkowe informacje

 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Autor Luźnojazdowego Postu Roku
  [2016] Urodzinowy Zwycięzca
  [2010] Mistrz zagadek

Ostatnio na profilu byli

37890 wyświetleń profilu
 1. 47

  Co teraz czytacie?

  https://en.wikipedia.org/wiki/The_Vampire_Lestat#Anne_Rice's_The_Vampire_Lestat
 2. 47

  Głosy... Słyszę głosy...

  Panie, to forum potrzebuje dyskusji, więc pisz pan, co chcesz. W przeciwnym wypadku zostaną tu tylko azjatyckie boty.
 3. 47

  Temat growy

  Polecam. Ostrzegam, że jest to najbardziej przereklamowana gra w historii. Bawiłem się przy niej dobrze (przynajmniej przez pierwsze 25 godzin), ale potem gra stała się baaardzo monotonna, więc zacząłem rushować, żeby jak najszybciej to skończyć. Naprawdę nie rozumiem tego wysypu maksymalnych ocen.
 4. 47

  Głosy... Słyszę głosy...

  Z tym że tu nie ma do czego pić, ponieważ kultura masowa z definicji jest egalitarna. Jej treści muszą być jasne i zrozumiałe dla wszystkich, bo w przeciwnym razie straci ona cechy kultury masowej/popularnej. To trochę tak, jakbyś pił do producentów rowerów, bo robią sprzęt przeznaczony dla rowerzystów.
 5. 47

  Głosy... Słyszę głosy...

  Ale "gry" to nie tylko Call of Duty, Stalker i Medal of Honor.
 6. 47

  Temat growy

  kup se ps 4, to nie będziesz musiał czekać ani wierzyć mam nadzieję, że pomogłem
 7. 47

  Edycje Kolekcjonerskie

  Popyt. Poza tym kolekcjonerzy kupują pierwszy lepszy badziew z Chin za 1000 zł, więc nie ma nic dziwnego w tym, że rynek jest zalewany przez chiński badziew za 1000 zł. Wystarczy chociażby ów temat poczytać - non stop narzekacie, a kupujecie wszystko, jak leci.
 8. Czyli mówisz, że osobiście odcinałbyś im wszystkie kończyny, rzucał truchło psom na pożarcie i to wszystko jeszcze nagrywał? Nie mam więcej pytań. XD
 9. Wybacz, ale to, co napisałeś jest po prostu chore. Tego typu pomysły rodzą się w umysłach psychopatów i twierdzenie, że mordercy powinni być poddawani okrutnym torturom upodabnia cię do nożownika z Gdańska, czy innego zwyrodnialca.
 10. Tak. Kup Skyrim bezpośrednio przez steam. A jakbyś jednak upierał się przy tym g2a, to kup klucz bez blokady regionalnej...
 11. Kara śmierci powinna być przywrócona - przynajmniej dla morderców. Ktoś, kto jest w stanie zabić z premedytacją drugiego człowieka, zasługuje wyłącznie na śmierć.
 12. 47

  Saga o wiedźminie, Andrzej Sapkowski

  No cienki dydek to taki cienki bolek. Mam nadzieję, że to ci wszystko wyjaśniło. Co do wyglądu Geralta w książkach - był opisywany jako wysoki i chudy: "Kawał chłopa, pomyślała odruchowo, choć chudy, ale jedna żyła... Łeb biały, ale brzuch płaski niby u młodzika, widno, że trud mu druhem, a nie słonina i piwo... " Milva o Geralcie na początku Chrzestu Ognia. W grze jest zdecydowanie bardziej napakowany.
 13. 47

  Saga o wiedźminie, Andrzej Sapkowski

  Pff, tylko Malazańska Księga Poległych. Nic innego nie ma startu do tej serii.* * No dobra, Archiwum Burzowego Światła jest blisko, choć to trochę inny gatunek. Ale żeby nie off-topować za bardzo (jakby to kogolwiek obchodziło, z racji agonalnego stanu forume), to parę słów o Wiedźminie. Pierwsze dwa tomy opowiadań bardzo dobre - potem jest coraz gorzej. Sapkowski zdecydownie lepiej pisze opowiadania niż pełnoprawne powieści. PS No i wiadomo: growy Geralt > książkowy Geralt. W Sadze był cienkim dydkiem, natomiast w grach został przedstawiony bardziej, jako twardziel-wymiatacz. Druga wersja zdecydowanie bardziej trafia w moje gusta.
×