47

[Ekspert] Z&Z Weteran
 • Zawartość

  9291
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  30

O 47

 • Tytuł
  Szewc ciemności

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Żryj ryjem

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Autor Luźnojazdowego Postu Roku
  [2016] Urodzinowy Zwycięzca
  [2010] Mistrz zagadek

Ostatnie wizyty

35609 wyświetleń profilu
 1. ja tam nie widzę nic złego w wykorzystywaniu nazwiska męża serio, komu to przeszkadza? zanim zaczniesz wypisywać bzdury, warto zapoznać się z biografią osób, o których twierdzi się, że są nikim: laska wielokrotnie reprezentowała Polskę na mistrzostwach świata/europy karate, skąd przywiozła parę medali (dwa razy była mistrzynią Europy, sześć razy Polski) a ty co osiągnąłeś?
 2. Nie wiem, mi to w ogóle nie przeszkadza. Ale żyję w małym mieście; u nas nie ma wielu billbordów z ryjami gwiazd, o ile w ogóle jakieś są. Nie mam też telewizora, nie wchodzę na plotkarskie serwisy, nie interesuję się życiem sławnych ludzi, więc te wszystkie reklamy, lansowanie wizerunku i ogólnie cały kiczowaty szołbiznes jakoś mnie omija.
 3. Ale Robert Lewandowski to gwiazdor piłki nożnej znany na całym świecie, a o Chodakowskiej nikt nie słyszał. To normalne, że firmy zabijają się o wizerunek tego piłkarza i również normalne jest to, że on ten wizerunek sprzedaje. Niech se kasę trzepie, póki może, bo gdy skończy się jego piłkarska kariera, to przecież do normalnej roboty nie pójdzie, a pieniądz musi się zgadzać.
 4. Ależ Valve był świadom tego faktu, dlatego parę miesięcy przed premierą udostępnił zaszyfrowany pakiet plików, który każdy klient mógł pobrać i w dniu premiery aktywować owe pliki przez Steam i grać od razu bez ściągania czegokolwiek. Pakiet ten liczył 1GB i był podzielony na mniejsze części, więc było dużo czasu, żeby ściągnąć całość. Należy też wspomnieć, że Half Life 2 jest jedną z najlepiej ocenianych gier w historii, zarówno przez krytyków, jak i zwykłych graczy. Fakt wymogu posiadania stałego dostępu do neta był krytykowany przez naprawdę niewielki procent konsumentów.
 5. Valve? W sensie steam? Steam skłania do piractwa? Proszę cię. XD Gracze bez neta (czy z kiepskim netem) to wciąż margines i nie ma nic dziwnego w tym, że producenci o nich "nie myślą". Hurr durr, mam słabego neta, więc okradnę twórców, bo mają mnie gdzieś. Żelazna logika, gratuluję podejścia.
 6. to idź wieczorem
 7. na milion procent denerys
 8. gwint jest zarąbisty, polecam jedyny minus jest taki, że czasami można trafić na graczy z iście kosmicznymi taliami, których po prostu nie da się pokonać ewentualnie jestem po prostu nubem x(
 9. dobra, działa
 10. goga galaxy mam od samego początku zaraz sprawdzę jeszcze raz edit: nah, nic nie ma
 11. przynajmniej nie jesteś na tyle upośledzony, żeby nie wiedzić, skąd to można ściągnąć
 12. skąd tego gwinta pobrać w ogóle? na gogu nic nie widzę
 13. no to nieźle, fajnie macie w tej irlandii
 14. pewnie jakieś 100tys polskich złotych, jak nie więcej cholerny krezus!