Skocz do zawartości

Uwagi i pytania do moderatorów IV


Gofer

Polecane posty

To ja mam jeszcze jedno pytanie dotyczące EOT. Mianowicie na ile wiążący jest EOT w tym temacie napisany przez Moderatora lub Junior Moderatora? W końcu:

[*]Jeśli nie dojdziemy do porozumienia z moderatorem, można odwołać się do super moderatora. Jego decyzja jest ostateczna.

Czyli jest EOT, od którego jeszcze się można odwołać, a zatem to nie jest EOT.

Tak, zamierzałem coś odpisać Holy'emu, ale tak trochę głupio po EOT, bo mi znowu post skasujecie i będzie trzeba go szukać w Google Cache. ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcę się zapytać o możliwą przyczynę braku mojego posta w Typerze Premier League. Z uwagi na włączone ukrywanie, każdy musi być zatwierdzony przez moderatora albo prowadzącego czyli mnie i zawsze to robię po zakończeniu kolejki. Jestem na 99% pewien, że swojego posta z typami napisałem i dodał się do tematu, czekając na zatwierdzenie po weekendzie. Powodów dla którego ktoś miałby go kasować nie widzę żadnych więc albo to był błąd skryptu albo tylko mi się zdawało, że post został wysłany (mało prawdopodobne ponieważ pamiętam mniej więcej jak typowałem i że pisałem uzasadnienia, a ponieważ trochę czasu to zajmuje zawsze pilnuję by kliknąć "odpowiedz" i by praca nie poszła na marne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym chciałem zapytać się czy zaszły jakieś nowe zmiany w skrypcie? Także pisząc swój post do tegoż typera zauważyłem, że zmieniła mi się czcionka, nie mogę pogrubiać wyrazów, jak również używać wszystkich opcji z paska narzędzi typu kolor, kursywa, itd.

@down - dzięki. Zastanawiałem się czy coś się stało z forum, czy tylko u mnie się coś przestawiło.

Edytowano przez FaceDancer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rorschach - to ja namieszałem, sorry. Twój post istnieje, po prostu przypadkiem go odkryłem, nie mam natomiast możliwości powtórnego ustawienia go w stanie "niezaakceptowanego", musiałem go "ukryć". Moderatorzy go widzą, autor jak widać już niekoniecznie. Ponieważ już po kolejce - posta odsłaniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą uwagę dotyczącą zmiany nicka przez użytkownika.

Za czasów byłych Junior Adminów przy każdej zmianie nicku przez użytkownika była informacja o tym w sygnaturce. Teraz tego nie ma. Czasem przez to jak ktoś zmieni nick, nie wiem kim był w poprzednim wcieleniu :-)

Czy jest szansa na powrót informacji o tym do sygnaturki.?

Chyba że to nie JA dawali notkę o zmianie nicka do sygnaturki. Wtedy sorki za zamieszanie :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ruchu w temacie brak, to proszę tylko o zwrócenie koleżance JollyRoger uwagi, żeby takie ostrzeżenie dała pod swoim kipiącym kulturą wypowiedzi filmikiem w tym wpisie. Uszy więdną, a nic tego nie zapowiada, więc myślę, że znaczek (18+) byłby na miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macki moderatorów sięgają tylko na forum. Moderatorzy nawet nie mają możliwości sprawdzić, czy jakiś blog, strona, czy profil na innej stronie należy do danego użytkownika, więc i trudno, żeby za to karali na tym forum.

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Cóż, szkoda, bo wychodzi na to, że można wypisywać sobie opinie o kompetencji moderacji i wymieniać ich z nicka bez jakichkolwiek konsekwencji. Aczkolwiek rozumiem tę decyzję i będę ją pamiętać na przyszłość.

Edytowano przez Earendil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Earendil

Jak napisał Fel, co nas to interesuje gdzie się ktoś szlaja i jakie głupoty wygaduje? Byle nie tutaj. Mnie tam nie interesuje to, że ktoś nie myje rąk przed wyjściem z toalety we własnym domu, ale jak przyjdzie do mnie w gości i posadzi mi kupę na dywan, to dostanie buta. I tyle. Swoją drogą, mogłeś od razu napisać, że chodzi o JollyRoger, a nie czaić się za węgłem. Odpowiedź jest prosta - pannica ma zbyt duże mniemanie o sobie i wydaje jej się, że wszystko jej wolno, gdyż swego czasu skrobnęła coś do Action Maga. Może i dobrze pisze, nie mnie to oceniać, ale sorry, jak mi kelner podający consomme royal trzyma brudny palec w zupie, to ja już nie chcę wiedzieć więcej. Urlop dostała nie za bloga, ale za nieprzestrzeganie reguł FA. A na fejsie może sobie wypisywać co chce. Zresztą pisze tam same kłamstwa. Decyzja o urlopie była moja i nikt się do tego nie mieszał. Doprawdy trzeba by geniuszu o mocy Macierewicza, żeby dopatrzyć się w tym tak przebiegłego spisku, żeby Stillborn, jako SM, musiał prosić mnie o wystawienie urlopu. Prawda jest taka, że panna jest agresywnym trollem i tak jest tu postrzegana.

  • Upvote 11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Cóż, szkoda, bo wychodzi na to, że można wypisywać sobie opinie o kompetencji moderacji i wymieniać ich z nicka bez jakichkolwiek konsekwencji. Aczkolwiek rozumiem tę decyzję i będę ją pamiętać na przyszłość.

Powiem tak: choćby z powodów praktycznych, ściganie osób działających na niekorzyść forum na zewnątrz wydaje się nierealne. Nie będziemy więc dawać ostrzeżeń nawet jeśli przypadkiem się dowiemy, że użytkownik np. korzysta z warezu lub niekulturalnie się wyraża na facebooku. Jednakże, taki cwaniak musi mieć świadomość, że jeśli podejmuje ryzyko pogrywania z moderacją (obrażania poza forum, omijania regulaminu), to my również nie będziemy mu szli na rękę. Jesteśmy ludźmi i dla nieparaliżowania społeczności potrafimy przymknąć oko na drobne wykroczenia tu i ówdzie, lecz istnieją pewne granice tolerancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...