Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Ja chciałbym się dowiedzieć, dlaczego z tego tematu wyleciał mój post (w edycji dodałem 1/3 treści, która była jak najbardziej zgodna z tematem), a post b3rta się ostał, choć zupełnie nie jest zgodny z tematem? Jak już jest EoT, to niech lecą wszystkie posty łamiące EoT, a nie stosuje się wybiórcze kryteria...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo b3rt sprostował że jego post nie był celowym olaniem EoT - zaczął go pisać zanim zobaczył mój dopisek. Poza tym z tych dwóch postów tylko Twój został zaraportowany, więc nie tylko ja miałem takie odczucia.

Po pierwsze - ja też zacząłem pisać mój post, zanim zobaczyłem twój dopisek. Powiem więcej, już po jego zobaczeniu dodałem 1/3 treści, która była związana z tematem, więc nie widzę sensu w argumentacji, że "jego post nie był celowym olaniem EoT".

Po drugie - co z tego, że ktoś zaraportował mój post? Rozumiem, że muszę zaraportować teraz post b3rta, bo moderator (ty) nie domyśli się, że jest to post niezwiązany z tematem, co zresztą przyznał sam autor tegoż posta (i dlatego ty zdecydowałeś się go zostawić)?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja nie na temat miała się skończyć - i taki był cel mojego posta zwracającego na to uwagę, a potem skasowania twojego który dalej kontynuował offtopic jak gdyby nigdy nic. Post b3rta przynajmniej odnotowywał informację o potrzebie zakończenia tematu. Wychodzisz także z błędnego założenia że jesteś wyjątkowy i że robi mi jakąkolwiek różnicę komu kasuję posty.

Jakbyś w jakikolwiek sposób odnotował fakt że temat ma być zakończony w swoim poście, na pewno bym go nie skasował. W ten sposób otrzymałbym informację że co prawda dopisałeś się do tematu po moim EoT, ale przynajmniej wiesz że nie należy tego ciągnąć dalej.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja nie na temat miała się skończyć - i taki był cel mojego posta zwracającego na to uwagę, a potem skasowania twojego który dalej kontynuował offtopic jak gdyby nigdy nic. Post b3rta przynajmniej odnotowywał informację o potrzebie zakończenia tematu.

...będąc sam w sobie offtopicem, czyli tak czy siak powinien zniknąć, gdyby chodziło o zakończenie offtopicu.

Wychodzisz także z błędnego założenia że jesteś wyjątkowy i że robi mi jakąkolwiek różnicę komu kasuję posty.

Wychodzę z założenia, że wszyscy jesteśmy równi.

Nie. [smg]

Swoją drogą, po diabła ten temat, skoro i tak odpowiada ten, który w żadnym wypadku ani myśli przyznać się do winy, a wszelkie rozstrzygnięcia i tak zapadają przez Ghosta?

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, po diabła ten temat, skoro i tak odpowiada ten, który w żadnym wypadku ani myśli przyznać się do winy, a wszelkie rozstrzygnięcia i tak zapadają przez Ghosta?

Nie zapadają przez Ghosta. Bo zapadają np. poprzez mnie, jako Super Moderatora, albo - co już dużo częstsze - przez junior admina. To po pierwsze. Po drugie natomiast, na skargę na danego moderatora ma obowiązek odpowiedzieć on i tylko on. Dopiero, jak zajdzie potrzeba, włącza się ktoś wyższy rangą. Ale myślę, że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapadają przez Ghosta. Bo zapadają np. poprzez mnie, jako Super Moderatora, albo - co już dużo częstsze - przez junior admina. To po pierwsze.

Ciekawe. Nargogh powiedział, żebym składał zażalenie do Ghosta.

Po drugie natomiast, na skargę na danego moderatora ma obowiązek odpowiedzieć on i tylko on. Dopiero, jak zajdzie potrzeba, włącza się ktoś wyższy rangą. Ale myślę, że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

Co to znaczy "jak zajdzie potrzeba"? Moderator sam się przecież nie przyzna, że zrobił źle (nie oszukujmy się, w tej sytuacji wszystko jest jasne), bo podważyłby swój autorytet. Tutaj trzeba trzeciego już choćby z tego powodu. Jestem świadom z tego, że sprawa jest w gruncie rzeczy drobna - i nie o nią wszak idzie, tutaj chodzi o zasady - ale to nie usprawiedliwia takiego postępowania moderatora.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "jak zajdzie potrzeba"? Moderator sam się przecież nie przyzna, że zrobił źle (nie oszukujmy się, w tej sytuacji wszystko jest jasne), bo podważyłby swój autorytet. Tutaj trzeba trzeciego już choćby z tego powodu. Jestem świadom z tego, że sprawa jest w gruncie rzeczy drobna - i nie o nią wszak idzie, tutaj chodzi o zasady - ale to nie usprawiedliwia takiego postępowania moderatora.

Tak, w tej sytuacji wszystko jest jasne.

1. W temacie zalęga się offtop.

2. Moderator zwraca uwagę żeby go zaprzestać.

3. Forumowicz mimo to publikuje post.

4. Moderator kasuje post.

5. Kolejny forumowicz publikuje post - ale od razu sprostowuje, że napisał go zanim dostrzegł EoT.

6. Pierwszy forumowicz rozdziera szaty nad straszliwą niesprawiedliwością - bo moderator powinien był się domyślić, że jego post też był napisany nieumyślnie po EoT i/lub post drugiego forumowicza nie został skasowany.

Ciekawe że 'jeśli chodzi o zasady' to ignorowanie uwag moderatora i offtop już nie leżą w twoich priorytetach.

Ciekawe. Nargogh powiedział, żebym składał zażalenie do Ghosta.

Ciekawe. Kanały prywatne nie są drogą składania zażaleń.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że 'jeśli chodzi o zasady' to ignorowanie uwag moderatora i offtop już nie leżą w twoich priorytetach.

Nie zignorowałem uwagi moderatora, bo jej tam wtedy nie było. Ponadto dodałem treść ontopicową do posta. Mimo to post został wykasowany. Post, który zawierał wyłącznie treść offtopicową został, bo zawierał zastrzeżenie, że został napisany przed twoją "interwencją". Tyle, że offtopicowy żadną miarą być nie przestał. Logika. Zdawałoby się, że to niewiele prosić o odrobinę uczciwości.

Ciekawe. Kanały prywatne nie są drogą składania zażaleń.

Bez związku.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Holy Znowu czepiasz się pierdółek. Naprawdę nic wielkiego się nie stanie jeśli raz to ktoś inny będzie miał ostatnie słowo. Jak tak bardzo chcesz się odnieść do czegoś w tamtym temacie, to napisz to przez PW do zainteresowanej osoby, albo załóż temat w luźnych gaciach, żeby każdy mógł go sobie spokojnie zignorować. ;)

Ciekawe. Nargogh powiedział, żebym składał zażalenie do Ghosta.

Ciekawe. Kanały prywatne nie są drogą składania zażaleń.

To trzeba było go odesłać do odpowiedniego tematu, a nie do Ghosta. ;)

  • Upvote 10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy działalność użytkownika Agitopl nie narusza regulaminu forum? W końcu:

Na Forum Actionum nie wolno:

9/ prowadzić działalności reklamowej, handlowej oraz o charakterze bukmacherskim i komercyjnym.

a ich posty na kilometr śmierdzą mi buzz/stealth marketingiem. W dodatku polecają oni produkty o cenie nieadekwatnej do jakości, bądź odświeżają tematy, których autorzy dostali już zadowalające ich odpowiedzi.

Przykłady: #1, #2, #3.

Dzieki za wskazanie. Faktycznie pan(owie) z tego sklepu tak troszke przeginaja jakby. Docenieni. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę już dyskutowaliśmy wcześniej. Zostało ustalone, że dopóki nie spamują linkami do swojego sklepu gdzie się da, to taka działalność nie podchodzi pod spam. Ponadto dając kiepskie porady sami sobie wystawiają złą opinię wink_prosty.gif

Cytujac Lorda Vadera "zmienilem te umowe". Dbajmy o poziom forum. Kiepskie porady bedace kryptoreklama - ehm, nie, {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ byli chętni na założenie osobnego tematu, nie mówiąc o tym, że nic nie wskazywało, że to będzie skyrim z multi <a jest?>? Więc co z tego, że "dzieje się" w tym samym uniwersum?

No i skoro jest osobny temat, to chyba po coś, więc nie rozumiem czemu nie rozumiesz, że moderatorzy pilnują, coby pisać we właściwym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...