Jump to content

Kawalorn

Moderatorzy
 • Content Count

  8,104
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kawalorn last won the day on June 18 2014

Kawalorn had the most liked content!

Community Reputation

207 Znakomita

2 Followers

About Kawalorn

 • Rank
  Aka Oni
 • Birthday 06/04/1990

Sposób kontaktu

 • AIM
  8453656
 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Gry, Anime, Manga, CD-Action, Dobre kreskówki

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Wszystko co jest Slasherem lub Bijatyką.
 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja

Recent Profile Visitors

23,924 profile views
 1. Temat otwarty na prośbę autora.
 2. Kawalorn

  Nowy komputer 5100 PLN

  Temat otwarty na prośbę autora.
 3. Dziękuję bardzo za wszystkie propozycje. Temat do zamknięcia.
 4. Nie znam się na rodzajach przełączników więc odpowiedzieć nie mogę. Nie chcę zamawiać z chin, w grę wchodzi tylko polska. I niestety 300zł to będzie dla mnie twardy limit. Do tej pory używałem Hykker X Range i jestem zadowolony ale niestety pierwszy przycisk już się zepsuł więc lepiej wymienić zawczasu.
 5. Szukam jakieś klawiatury mechanicznej przeznaczonej do grania. Najlepiej jedną propozycję na około 200zł i jedną na około 300zł ale na pojedyncze propozycje i takie pomiędzy tymi cenami też się nie obrażę.
 6. Kawalorn

  Porty USB same rozłączają/nie wyrabiają

  Opcja była już wyłączona. Na wszelki wypadek je włączyłem żeby zobaczyć czy coś to mogło zmienić ale problemy nadal się pojawiają aczkolwiek w mniejszym stopniu (np myszka się wyłączyła i włączyła zanim dało się zareagować, mogłem mieć po prostu chwilowo szczęście). EDIT: OK wróciły wszystkie problemy więc raczej nic nie pomogło.
 7. Ostatnio mam wszelakie problemy ze sprzętem podłączonym portami USB do komputera. Wśród problemów jest: -Myszka sama rozłączająca się na chwilę podczas używania, ale nie gdy zostawię ją w spokoju. -Stałe zawieszenie klawiatury i myszki, ale nie systemu, aż do restartu -Niestabilna praca świeżo kupionej zewnętrznej karty sieciowej -Karta sieciowa się wyłącza jeśli razem z nią podłączę cokolwiek innego do przedniego portu Próbowałem wszelakich aktualizacji sterowników USB i niepozwalania systemowi wyłączać ich dla oszczędzania mocy. Bios też aktualizowałem. Znalazłem w internecie podobne symptomy gdy zasilacz przestaje powoli działać. Mój zasilacz to Be Quiet L8-CM-530 i powoli dobija do 4-tego roku. Jakieś inne pomysły czy faktycznie powinienem rozważyć kupno nowego? Tutaj reszta mojego komputera: https://www.morele.net/inventory/info/nDBRGp/
 8. Kawalorn

  Rozwiązany: Dead Rising 2: Off The Record - Corrupted Data

  Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 9. Kawalorn

  Rozwiązany: GTA V-instalacja moda

  Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 10. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 11. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 12. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 13. Kawalorn

  FPP MegaZin #50 - poszukuje !

  Poszperałem w swoich CDA i znalazłem. Łatwo nie było, bo akurat płyta w kopercie była, to wypatrzeć bez dogłębnego szukania się nie dało. Miłej lektury. megazin.exe
 14. Kawalorn

  Rozwiązany: The Crew nie widzi kontrolerów

  Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 15. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
×