Jump to content

Bethezer

Hall of FAme
 • Content Count

  7,198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Bethezer last won the day on July 26 2014

Bethezer had the most liked content!

Community Reputation

398 Znakomita

About Bethezer

 • Rank
  Appreciator of Voluptuous Assets
 • Birthday 12/04/1991

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

37,536 profile views
 1. Mate, jesteś tam? Bo jakimś cudem PW nie możesz otrzymywać.

  1. Blackhand

   Blackhand

   Skrzynkę mam pewnie zapchaną. Sorry, ale na telefonie z neta korzystam, wszystko tak wolno chodzi że mnie krew zalewa (jakieś wolne wifi, telefon też nieźle zamula), FA potrafi się otwierać kilkadziesiąt sekund :/. Do "cywilizacji" wracam dopiero w niedzielę :D.

  2. Bethezer

   Bethezer

   Tak myślałem - choć limit powinien być w miarę przyzwoity, z tego co pamiętam... then again - mogę pamiętać źle.

   And no problem - what I missed I already missed.. and then rose new oppurtunities. :D

   So have fun there, mate. :)

 2. emqi nie odejdzie nigdy. I jak to mawiał klasyk: "Żegnam żegnam". Moderowanie.
 3. @RedEvil Uwaga na przyszłość - zamiast dawać patchnotesy w całości, ukryj je pod spoilerem... i dodaj coś od siebie. Samo ctrl+c/v zmian w patchu to stats, skomentuj je chociaż.
 4. Nie udzielam pomocy technicznej - jeśli masz problem, to napisz temat w odpowiednim miejscu, zamiast mi PW wysyłać.

 5. Zamiast dyskutować czy zrobił czy nie spoiler po prostu zaraportujcie następnym razem. Post poprawiłem.
 6. Z modów do Kotorów to w zasadzie można powiedzieć fan-patche/restore content mody. Szczególnie dla dwójki, która została pocięta znacznie bardziej od jedynki (o ile pamiętam, to patch do Kotora 1 zmieniał/przywracał dość niewiele). No i plus taki, że masa bugów w dwójce jest naprawiana właśnie przez TSLRCM.
 7. To genialne, z komercyjnego punktu widzenia zagranie - kupisz drugi egzemplarz żeby rozwiązać problem.
 8. @AdiXeR: To akurat mnie dziwi trochę... ja spadek mam raz, jak się arena wczytuje, czasem na loadingu a poza tym nic... a mam Dual Core 2,6GHz, 2GB RAM i GeForce 650 GTX. Nie sprawdzałem jeszcze wszystkich map, ale... cóż, skoro możesz grać to nie ma co narzekać chyba. I zgadzam się z opinią odnośnie tutoriala - ładnie wszystko wyjaśnione, proste kombinacje, a jak ktoś chce bardziej specyficznych rzeczy, to ma challange dla poszczególnych postaci <choć już bez opisów wyjaśniających "unikalności" danego fightera>.
 9. Muszę przyznać... jestem lekko zaskoczony. Spodziewałem się, że może być problem z graniem w Xrd na moim prastarym komputerze, ale najwidoczniej postarano się z optymalizacją - płynna rozgrywka aż miło. Póki co tylko jedna rzecz dała mi się lekko we znaki - lagi. Nie jestem co prawda pewny czy to wina gry, hosta czy Wujka Gabena ale faktem jest, że lekko chrupnęło to tu to tam. Zobaczymy jak szybko naprawią problemy z lobby. Also - Elphelt~! <3 Czym chyba nikogo nie zaskoczyłem.
 10. Myślę, że animację jeszcze osiągniemy, kto wie czy nie VO... trochę szkoda jednak endingów i hardcore dungeonu. Nie mniej - udało się.
 11. Tak, gra miała jedynie spolszczenie kinowe, więc jeszcze "pół biedy". Szkoda, że nie można podejrzeć, jaka wersja językowa jest w bibliotece, szczególnie, że Origin/EA mają akurat dziwny system - kiedy rejestrowałem na Originie Mass Effecty dostałem wybór polskiej wersji językowej albo multijęzykowej ale bez polskiego...
 12. Aye - mogliby się skupić i na tym. Kiedyś chyba nawet plotki latały, że powstaje/ma powstać JE2... niewątpliwie byłoby miło.
 13. No i można spokojnie iść spać dalej - gra ufundowana, dziękuję, dobranoc. @zoldator: Ogólnie... tak, ale jeśli mnie pamięć nie myli, to będzie dostęp do bety dla backerów, więc w zasadzie trochę pograć będziemy mogli i wcześniej.
×
×
 • Create New...