Jump to content

Bethezer

Hall of FAme
 • Posts

  7,198
 • Joined

 • Days Won

  4

Bethezer last won the day on July 26 2014

Bethezer had the most liked content!

Reputation

398 Znakomita

About Bethezer

 • Rank
  Appreciator of Voluptuous Assets
  Smok
 • Birthday 12/04/1991

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

44,282 profile views
 1. Mate, jesteś tam? Bo jakimś cudem PW nie możesz otrzymywać.

  1. Blackhand

   Blackhand

   Skrzynkę mam pewnie zapchaną. Sorry, ale na telefonie z neta korzystam, wszystko tak wolno chodzi że mnie krew zalewa (jakieś wolne wifi, telefon też nieźle zamula), FA potrafi się otwierać kilkadziesiąt sekund :/. Do "cywilizacji" wracam dopiero w niedzielę :D.

  2. Bethezer

   Bethezer

   Tak myślałem - choć limit powinien być w miarę przyzwoity, z tego co pamiętam... then again - mogę pamiętać źle.

   And no problem - what I missed I already missed.. and then rose new oppurtunities. :D

   So have fun there, mate. :)

 2. emqi nie odejdzie nigdy. I jak to mawiał klasyk: "Żegnam żegnam". Moderowanie.
 3. @RedEvil Uwaga na przyszłość - zamiast dawać patchnotesy w całości, ukryj je pod spoilerem... i dodaj coś od siebie. Samo ctrl+c/v zmian w patchu to stats, skomentuj je chociaż.
 4. Nie udzielam pomocy technicznej - jeśli masz problem, to napisz temat w odpowiednim miejscu, zamiast mi PW wysyłać.

 5. Zamiast dyskutować czy zrobił czy nie spoiler po prostu zaraportujcie następnym razem. Post poprawiłem.
 6. Z modów do Kotorów to w zasadzie można powiedzieć fan-patche/restore content mody. Szczególnie dla dwójki, która została pocięta znacznie bardziej od jedynki (o ile pamiętam, to patch do Kotora 1 zmieniał/przywracał dość niewiele). No i plus taki, że masa bugów w dwójce jest naprawiana właśnie przez TSLRCM.
 7. To genialne, z komercyjnego punktu widzenia zagranie - kupisz drugi egzemplarz żeby rozwiązać problem.
 8. @AdiXeR: To akurat mnie dziwi trochę... ja spadek mam raz, jak się arena wczytuje, czasem na loadingu a poza tym nic... a mam Dual Core 2,6GHz, 2GB RAM i GeForce 650 GTX. Nie sprawdzałem jeszcze wszystkich map, ale... cóż, skoro możesz grać to nie ma co narzekać chyba. I zgadzam się z opinią odnośnie tutoriala - ładnie wszystko wyjaśnione, proste kombinacje, a jak ktoś chce bardziej specyficznych rzeczy, to ma challange dla poszczególnych postaci <choć już bez opisów wyjaśniających "unikalności" danego fightera>.
 9. Muszę przyznać... jestem lekko zaskoczony. Spodziewałem się, że może być problem z graniem w Xrd na moim prastarym komputerze, ale najwidoczniej postarano się z optymalizacją - płynna rozgrywka aż miło. Póki co tylko jedna rzecz dała mi się lekko we znaki - lagi. Nie jestem co prawda pewny czy to wina gry, hosta czy Wujka Gabena ale faktem jest, że lekko chrupnęło to tu to tam. Zobaczymy jak szybko naprawią problemy z lobby. Also - Elphelt~! <3 Czym chyba nikogo nie zaskoczyłem.
 10. Myślę, że animację jeszcze osiągniemy, kto wie czy nie VO... trochę szkoda jednak endingów i hardcore dungeonu. Nie mniej - udało się.
 11. Tak, gra miała jedynie spolszczenie kinowe, więc jeszcze "pół biedy". Szkoda, że nie można podejrzeć, jaka wersja językowa jest w bibliotece, szczególnie, że Origin/EA mają akurat dziwny system - kiedy rejestrowałem na Originie Mass Effecty dostałem wybór polskiej wersji językowej albo multijęzykowej ale bez polskiego...
 12. Aye - mogliby się skupić i na tym. Kiedyś chyba nawet plotki latały, że powstaje/ma powstać JE2... niewątpliwie byłoby miło.
 13. No i można spokojnie iść spać dalej - gra ufundowana, dziękuję, dobranoc. @zoldator: Ogólnie... tak, ale jeśli mnie pamięć nie myli, to będzie dostęp do bety dla backerów, więc w zasadzie trochę pograć będziemy mogli i wcześniej.
×
×
 • Create New...