Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Mam pytanie ogólne do modów i reszty:

Czy prowadzenie bloga na temat arcade'ow i gier na arcade'ach (logiczną sprawą jest, że raczej trzeba grać na emulatorach) jest karalne? Bo nie ma w praktyce możliwości by zdobyć te gry w normalny sposób.

Sorry, że znowu to samo, ale naprawdę chciałbym mieć odpowiedź, gdyż chciałbym prowadzić bloga na ten temat, ale chcę wiedzieć, czy mogę to robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - dopuszczamy emulację, jeśli jesteś posiadaczem oryginalnych nośników. Nikt z nas niestety nie pracuje w NSA, KGB, CBA czy jako pomocnik wróżki, więc nie będziemy Cię inwigilować w celu weryfikacji legalności kopii Twoich gier. Wierzymy jednak w Twoją uczciwość i mamy nadzieję, że pirackie gry się na tym blogu nie pojawią.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odwołać się do ostrzeżenia które wczoraj dostałem. Mój komentarz nie maił na celu obrażenia arturzyna i 1 punkt ostrzeżeń jest zbyt dużą karą za taki zwrot. Sermaciej nie dostał punktu ostrzeżenia za post z tą samą treścią w temacie "fred gdzie szanujemy Lema".

Już tłumaczę.

Raz - uważam, że prawo nie działa wstecz. Wtedy ja ani chyba nikt inny nie dostał żadnego raportu na Sermacieja i chyba nawet nie widziałem tego skromnego tematu i tutaj płynnie przechodzimy do dwa - jakby tak wyciągać na każdego tematy z odmętów forum to możliwe, że o wiele więcej osób załapało osty/urlopy.

Edit:

Nie jest też przecież tak, że każdy użytkownik to dokładnie ta sama sytuacja. Sermaciej zostanie pouczony, ale nie widziałem na niego żadnych skarg od kiedy moderuje, w przeciwieństwie do Ciebie, Konuga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest też przecież tak, że każdy użytkownik to dokładnie ta sama sytuacja. Sermaciej zostanie pouczony, ale nie widziałem na niego żadnych skarg od kiedy moderuje, w przeciwieństwie do Ciebie, Konuga.

Otrzymałeś 5 upomnień w ciągu trzech miesięcy, w takim wypadku powinno się to raczej dla Ciebie zakończyć urlopem niż ostrzeżeniem. Sermaciej nie zasługuje na taką samą karę chociażby dlatego, że nie jest recydywistą.

  • Upvote 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że nie masz żadnych ostrzeżeń. Na forum jest bug, którego nikt nie raczył załatać od naprawdę dawna. Jeśli ktoś dostanie ostrzeżenie na danej stronie tematu, to każdy, kto pisał na tej samej stronie widzi właśnie coś takiego przy swoim nicku. Ponieważ w rzeczywistości ostrzeżenia nie ma, to skrypt forum nie może go znaleźć i stąd błąd.

Raz - uważam, że prawo nie działa wstecz.

A to regulamin się jakoś ostatnio zmieniał? Bo takie stwierdzenie sugeruje, że tak, ale w ogłoszeniach niczego nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Zostałem upomniany i rozumiem dlaczego . Mam jednak takie pytanie , czytając dział Pomocna Dłoń wychodzi na to ,że wiąże się on z problemami natury tecchnicznej . I stąd moje pytanie czy jeśli pytanie nie dotyczy spraw techniki , a jedynie innych szczegółów w stylu gdzieś utknąłem w trakcie gry / nie wiem jak coś zrobić, udawać się z czymś takim do dyskusji o konkretnej grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdactio...3 W takim razie popełniłem błąd przy opisywaniu tagu? Bo poprzednie upomnienie oberwałem za użycie skrótowca w nazwie gry . A teraz nie wiem do końca co zrobiłem źle? Myślałem ,że dział niewłaściwie wybrałem .... Edytowano przez Chromu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek regulaminu PD:

2. Zakładając temat podaj pełną nazwę gry, krótki opis problemu, uzupełnij tagi.

Nie używaj w nazwie tematu słowa problem. Skoro się tu znalazłeś, to oczywiste jest, że go masz.

Prawidłowo nazwany temat to np. The Elder Scrolls V: Skyrim, walka ze smokiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie negatywnie. Jak Wojtuś, zamiast Wojciech. Wojtuś brzmi lekceważąco. Od dziś nie jem pierogów ruskich tylko pierogi Rosyjskie. Jak szaleć to szaleć. A tak poważniej nieco: ludzie nie popadajmy w paranoję z tą polityczną poprawnością, bo to się śmieszne robi. Do teraz nie wiedziałem że słowo Ruski może kogokolwiek urazić. A słyszałem je często i gęsto, nawet u ludzi którzy zawodowo MUSZĄ być politycznie poprawni. Bez przesady, proszę.

e696b18f5bf4.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...