Jump to content

Earendil

Forumowicze
 • Posts

  785
 • Joined

 • Last visited

Reputation

58 Dobra

About Earendil

 • Rank
  Elf
  Elf

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

4,572 profile views
 1. Earendil

  [PC] Overwatch

  Również jestem skory do wspólnego grania. Earendil#2220
 2. Warto dodać, że taniej na wszelkich wyprzedażach stoi Legendary Edition ze wszystkimi dlc niż kupienie podstawki i dlc osobno.
 3. Od pewnego momentu w grze konkretnie to w Gran Soren, w sklepie The Black Cat. możesz kupować kamienie zużywane przy teleportach, mają one swą cenę, za to kupiec je oferujący posiada ich nieskończoną ilość. Samo odblokowywanie teleportu polega na zużycia specjalnego kamienia, których na początek masz ograniczoną ilość(musisz je znaleźć, bądź kupić), więc odległość teleportów od siebie jest różna. No i w podstawce cena Ferrystones (zużywane do teleportacji) kosztowały 20000G, z Dark Arisen kosztują już tylko 2000G. Okazyjnie spawnują się w niektórych lokacjach.
 4. Kassadin jest po reworku postacią całkiem niezłą, sęk w tym, że gra się nim zupełnie inaczej niż wcześniej. To niemal nowa postać w porównaniu do starej. Zamiast używać burstu ze wszystkich umiejętności + doskok cały jego dmg opiera się na Q i W, sporadycznie E. Doskok, wzmocniony aa i lichbane -> z reguły adc jest martwy. Gorzej, że jak gra nie idzie za dobrze dla twojej drużyny to możesz zapomnieć o zabiciu adc i Kassa jest takim skaczącym sobie niczym.
 5. Możesz je W każdym razie żadnej wielkiej nagrody za to chyba nie ma.
 6. @lubro Gra automatycznie zapisuje przed kończącą grę cutscenką. Od tego momentu możesz podróżować po świecie, robić zadania poboczne itd.
 7. W returns jeszcze nie grałem, ale Dragonfall jest warty obecnej ceny.
 8. Był też darmowy (losowy) skin dla graczy, którzy przez cały poprzedni sezon zachowywali się wzorowo itd. Final Boss Veigar to niezły los
 9. A to nie priest robił?
 10. Peculiar Doll możesz zabrać jedynie przy powrocie do Undead Asylum. Za pierwszym razem jest to niemożliwe By to zrobić musisz udać się do Firelink Shrine i Zeskoczyć z windy na ruiny dachu jednego z budynków, wspinać się aż dotrzesz do gniazda Kruka, który przyniósł Cię z Undead Asylum do Firelink Shrine. Najlepiej jeśli podejrzysz sobie jak tam wejść na yt, bo wytłumaczenie tego jest bardzo trudne.
 11. Za to ja męczyłem się z Kalameethem niemiłosiernie, natomiast Artorias padł za pierwszym podejściem, ale zużyłem na niego wszystkie estusy. Kalameeth jest strasznym przeciwnikiem dla postaci w ciężkiej zbroi ruszającej się jak smoła. Manus jest trudny głównie przez ciemną lokację i ataki o szerokim zasięgu. No i jak cię trafi i wpadniesz w stagger to możesz już się żegnać z życiem
 12. @zadymek Niespecjalnie ta sama. Schemat jest podobny: Znajdź NPC z problemem -> uratuj go -> znajdź go -> powtórz. Bywa jednak, że gra wymaga tylko porozmawiania z npc w jednym konkretnym miejscu, by wątek ruszył dalej, a taką akcję łatwo przegapić. Co do postaci Ostravy, jego motywów i historii to chyba lepiej będzie Cię skierować do wiki.
 13. @b3rt Maneatry są łatwe dla każdego, kto zrobił n razy Gargulce w DS A co do Old Monk, to na pewno byłeś online? Podany przez Ciebie schemat ataków był identyczny do mojej walki z nim, gdy byłem offline(gram w Demon's offline, by kontrolować World Tendency. Nagrodę za znalezienie Dragon Bone Smasher szlag trafił przez zmianę world tendency po włączeniu internetu. A po wyczyszczeniu wszystkich bossów w lokacji nie da się wrócić do PWWTD.) No i ja się do Old King Doran dostałem bez zabijania Ostravy. Musisz tylko upewnić się, że Ostrava przeżyje każdy "event", gdy musisz mu pomóc(chyba wymaga to Pure White WT). Na końcu pierwszego świata będziesz miał okazję do ostatniej rozmowy z nim(jeśli przeżyje) i walki z jego mrocznym widmem(to chyba okazja do zdobycia jego Eq).
 14. Earendil

  Heroes of the Storm

  Jak dotąd mam 14 poziom konta, mechanicznie jest u mnie całkiem nieźle (długi staż w moba). Btag: Earendil#2220
×
×
 • Create New...