Jump to content

Kawalorn

Moderatorzy
 • Content Count

  8,109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Kawalorn

 1. Dziękuję bardzo za wszystkie propozycje. Temat do zamknięcia.
 2. Nie znam się na rodzajach przełączników więc odpowiedzieć nie mogę. Nie chcę zamawiać z chin, w grę wchodzi tylko polska. I niestety 300zł to będzie dla mnie twardy limit. Do tej pory używałem Hykker X Range i jestem zadowolony ale niestety pierwszy przycisk już się zepsuł więc lepiej wymienić zawczasu.
 3. Szukam jakieś klawiatury mechanicznej przeznaczonej do grania. Najlepiej jedną propozycję na około 200zł i jedną na około 300zł ale na pojedyncze propozycje i takie pomiędzy tymi cenami też się nie obrażę.
 4. Opcja była już wyłączona. Na wszelki wypadek je włączyłem żeby zobaczyć czy coś to mogło zmienić ale problemy nadal się pojawiają aczkolwiek w mniejszym stopniu (np myszka się wyłączyła i włączyła zanim dało się zareagować, mogłem mieć po prostu chwilowo szczęście). EDIT: OK wróciły wszystkie problemy więc raczej nic nie pomogło.
 5. Ostatnio mam wszelakie problemy ze sprzętem podłączonym portami USB do komputera. Wśród problemów jest: -Myszka sama rozłączająca się na chwilę podczas używania, ale nie gdy zostawię ją w spokoju. -Stałe zawieszenie klawiatury i myszki, ale nie systemu, aż do restartu -Niestabilna praca świeżo kupionej zewnętrznej karty sieciowej -Karta sieciowa się wyłącza jeśli razem z nią podłączę cokolwiek innego do przedniego portu Próbowałem wszelakich aktualizacji sterowników USB i niepozwalania systemowi wyłączać ich dla oszczędzania mocy. Bios też aktualizowałem. Zna
 6. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 7. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 8. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 9. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 10. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 11. Poszperałem w swoich CDA i znalazłem. Łatwo nie było, bo akurat płyta w kopercie była, to wypatrzeć bez dogłębnego szukania się nie dało. Miłej lektury. megazin.exe
 12. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 13. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 14. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 15. Z tego co słyszałem sytuacja była taka sama z pierwszym dodatkiem. Wielu ludzi tak ma. Prawdopodobnie dostaniesz Krew i Wino jak już wyjdzie.
 16. Możesz też zmniejszyć ustawienia oświetlenia na niskie. Ja różnicy nie widzę a gra nie crashuje wtedy. Gdyby tylko to ustawienie przestało się samo resetować ciągle.
 17. Tak jak w DS2, nie ma rysika. Opcję pisania wiadomości masz w menu "pauzy". Ja świeżo znalazłem nauczyciela cudów. Jest trochę schowany.
 18. Obie te rzeczy są za posiadanie człowieczeństwa na liczniku a nie używania go do zostania człowiekiem. Prawdziwy bonus bycia w ludzkiej formie to możliwość wzywania innych graczy do pomocy, ale też mogą cie invadeować. Co do DS3 to po 3-ech bossach na razie naprawdę mi się podoba. Feel walki dużo przyjemniejszy niż poprzednio i designy dużo ciekawsze niż to co widzieliśmy choćby w 2. Tez trochę trudniejsza bo ani w 1 ani w 2 początkowi bossowie nie robili mi tylu problemów.
 19. No, udało się wyciągnąć kod na grę + Soundtrack za 170zł. Ściągam i się niecierpliwię. Z soundtracku się cieszę bo te kilka kawałków które słyszałem robią wrażenie.
 20. Chciałem dzisiaj kupić ale wszędzie mają tylko wersję Apocalypse Edition a za Steelbook i OST 50zł nie będę przepłacał. Chyba poczekam aż dojdzie normalna edycja w ludzkiej cenie.
 21. I dobrze dla ciebie. Jak grałem w betę to przyznam że na pewno gra wydawała się lepsza od IV. Niestety nadal czułem te kilka rzecz które mnie nieskończenie irytowały IV więc grę chwilowo odpuszczam.
 22. Jednorundowe walki z buffami i niestandardowo regenerującym się HP to nie jest dobra symulacja prawdziwego meczu. + tyle ile słyszę kolejność przeciwników jest zawsze ta sama, a co jeśli postać z którą chcesz walczyć jest na samym końcu? Grałem w wlele gier z Arcade i Survival i dla mnie te tryby nie są porównywalne. A teraz to po co tu przyszedłem: Następnym razem jak macie lagujący mecz na PC, spróbujcie alt+tabnąć. Kto wie, może się naprawi i przeciwnik w zamian dostanie laga.
×
×
 • Create New...