Jump to content

Earendil

Forumowicze
 • Content Count

  785
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Earendil

 1. Earendil

  [PC] Overwatch

  Również jestem skory do wspólnego grania. Earendil#2220
 2. Warto dodać, że taniej na wszelkich wyprzedażach stoi Legendary Edition ze wszystkimi dlc niż kupienie podstawki i dlc osobno.
 3. Od pewnego momentu w grze konkretnie to w Gran Soren, w sklepie The Black Cat. możesz kupować kamienie zużywane przy teleportach, mają one swą cenę, za to kupiec je oferujący posiada ich nieskończoną ilość. Samo odblokowywanie teleportu polega na zużycia specjalnego kamienia, których na początek masz ograniczoną ilość(musisz je znaleźć, bądź kupić), więc odległość teleportów od siebie jest różna. No i w podstawce cena Ferrystones (zużywane do teleportacji) kosztowały 20000G, z Dark Arisen kosztują już tylko 2000G. Okazyjnie spawnują się w niektórych lokacjach.
 4. Kassadin jest po reworku postacią całkiem niezłą, sęk w tym, że gra się nim zupełnie inaczej niż wcześniej. To niemal nowa postać w porównaniu do starej. Zamiast używać burstu ze wszystkich umiejętności + doskok cały jego dmg opiera się na Q i W, sporadycznie E. Doskok, wzmocniony aa i lichbane -> z reguły adc jest martwy. Gorzej, że jak gra nie idzie za dobrze dla twojej drużyny to możesz zapomnieć o zabiciu adc i Kassa jest takim skaczącym sobie niczym.
 5. Możesz je W każdym razie żadnej wielkiej nagrody za to chyba nie ma.
 6. @lubro Gra automatycznie zapisuje przed kończącą grę cutscenką. Od tego momentu możesz podróżować po świecie, robić zadania poboczne itd.
 7. Earendil

  Temat growy

  W returns jeszcze nie grałem, ale Dragonfall jest warty obecnej ceny.
 8. Był też darmowy (losowy) skin dla graczy, którzy przez cały poprzedni sezon zachowywali się wzorowo itd. Final Boss Veigar to niezły los
 9. Earendil

  Temat growy

  A to nie priest robił?
 10. Peculiar Doll możesz zabrać jedynie przy powrocie do Undead Asylum. Za pierwszym razem jest to niemożliwe By to zrobić musisz udać się do Firelink Shrine i Zeskoczyć z windy na ruiny dachu jednego z budynków, wspinać się aż dotrzesz do gniazda Kruka, który przyniósł Cię z Undead Asylum do Firelink Shrine. Najlepiej jeśli podejrzysz sobie jak tam wejść na yt, bo wytłumaczenie tego jest bardzo trudne.
 11. Za to ja męczyłem się z Kalameethem niemiłosiernie, natomiast Artorias padł za pierwszym podejściem, ale zużyłem na niego wszystkie estusy. Kalameeth jest strasznym przeciwnikiem dla postaci w ciężkiej zbroi ruszającej się jak smoła. Manus jest trudny głównie przez ciemną lokację i ataki o szerokim zasięgu. No i jak cię trafi i wpadniesz w stagger to możesz już się żegnać z życiem
 12. Earendil

  Temat growy

  @zadymek Niespecjalnie ta sama. Schemat jest podobny: Znajdź NPC z problemem -> uratuj go -> znajdź go -> powtórz. Bywa jednak, że gra wymaga tylko porozmawiania z npc w jednym konkretnym miejscu, by wątek ruszył dalej, a taką akcję łatwo przegapić. Co do postaci Ostravy, jego motywów i historii to chyba lepiej będzie Cię skierować do wiki.
 13. Earendil

  Temat growy

  @b3rt Maneatry są łatwe dla każdego, kto zrobił n razy Gargulce w DS A co do Old Monk, to na pewno byłeś online? Podany przez Ciebie schemat ataków był identyczny do mojej walki z nim, gdy byłem offline(gram w Demon's offline, by kontrolować World Tendency. Nagrodę za znalezienie Dragon Bone Smasher szlag trafił przez zmianę world tendency po włączeniu internetu. A po wyczyszczeniu wszystkich bossów w lokacji nie da się wrócić do PWWTD.) No i ja się do Old King Doran dostałem bez zabijania Ostravy. Musisz tylko upewnić się, że Ostrava przeżyje każdy "event", gdy musisz mu pomóc(chyba wymaga to Pure White WT). Na końcu pierwszego świata będziesz miał okazję do ostatniej rozmowy z nim(jeśli przeżyje) i walki z jego mrocznym widmem(to chyba okazja do zdobycia jego Eq).
 14. Earendil

  Heroes of the Storm

  Jak dotąd mam 14 poziom konta, mechanicznie jest u mnie całkiem nieźle (długi staż w moba). Btag: Earendil#2220
 15. Czytałem "Rękopis znaleziony w smoczej jaskini" i śmiem twierdzić, że zachód Europy, głównie wyspy oraz tereny germańskie mogą bez problemu rozpoznać bestiariusz. Taki Dziki Gon występuje w kulturze zachodu, za to u nas praktycznie jest niespotykany. Braku ogromnego sukcesu Sagi na zachodzie doszukiwałbym się raczej w modzie na fantastykę z podziału High fantasy lub Dark fantasy w stylu Martina i Lovecrafta. Do tego dochodzi problem braku chęci zaznajomienia się z kulturą ludową wśród obywateli państw Europy. Dopiero od niedawna jest w tej sferze ruch przypominający coś więcej niż tańce i harce w śmiesznych strojach.
 16. O ile pamiętam to w szkole wciąż uczą skrótu Z.S.R.R, ponieważ ustawodawca w Polsce ma obowiązek w ten sposób określać to państwo. Mogę się oczywiście co do tego mylić. Mój nauczyciel historii z liceum uczył nas obu form, ale zaznaczał, że jeśli w poleceniu będzie ZSRR to nie powinniśmy używać drugiej formy, ze względu na fakt, że w polskiej historiografii utarł się ten skrót. Gdzieś się też natknąłem, że w języku polskim ZSRS ma znaczenie pejoratywne(mimo upływu lat, zmian władzy itd.). Niestety, program historii w polskich szkołach jest brzydko ułożony.
 17. Earendil

  Temat growy

  W drugiej części wypadł świetnie. Nie pamiętam czy zmienili go do 3 części, ale w porównaniu z Lindą wolę oryginał. Inną sprawą jest, że gdyby Kratos mówił w starogrece to prawdopodobnie przy co bardziej "męskich" kwestiach przyprawiałby o śmiech.
 18. Earendil

  Temat growy

  @OaT Masz rację. Musiało coś mi się pokręcić. Przyznam się jednak, że przeszedłem grę przynajmniej raz po polsku. To było okropne ;_; Hades, Kratos i Atena po polsku brzmią okropnie. Reszta jest znośna. Edit: A polonizacja Diablo 3 jest dwojaka. Dialogi głównych postaci są słabe, prócz Caina. Za to niektóre dzienniki są napisane całkiem nieźle. Co nie zmienia faktu, że wytrzymałem po polsku jakąś połowę gry.
 19. Earendil

  Temat growy

  No w wersji pudełkowej nie było opcji zmiany. Przynajmniej tej dołączanej w zestawie z konsolą.
 20. Earendil

  Temat growy

  Nie martw się. Przynajmniej nie słyszałeś Kratosa z głosem Lindy. Sony zrobiło świetną robotę narzucając nam obowiązkowy język polski w grze.
 21. Earendil

  Temat growy

  Może dlatego Demon's Souls wydawało mi się trudniejsze niż DkS. Obie części za pierwszym razem przechodzę bez używania magii Do tego stwierdziłem, że będę światy przechodzić w kolejności od lewej do prawej (w nexusie). Odnoszę nieprzyjemne wrażenie, że w Demon's Souls jest o wiele mniej przedmiotów w porównaniu do DkS. A tak z innej beczki, ile zajmuje średnio przejście Dragon's Dogma? Grał ktoś?
 22. Earendil

  Temat growy

  Jestem prawie pewien, że Bed of Chaos uderzało według określonego schematu. Przynajmniej tak kojarzę z mojego doświadczenia w Dark Souls. Za to Dragon God.. prosty. O ile nie masz postaci w ciężkiej zbroi. Dopiero po 4 próbie zdecydowałem się ją zdjąć i pokonać bossa na golasa. Muszę się zabrać i dokończyć DS, ale Valley of Defilement to takie drugie Blighttown się wydaje. Odpycha to niemiłosiernie.
 23. @2real4game Mój błąd, miałem na myśli by nie nie doceniał Kadali. Późno już było Kadala potrafi dropić sety z tego co wiem. Czy może ona wydropić set Akhana czy lepiej farmić go tradycyjnymi metodami?
 24. @Lucciver A próbowałeś farmić gobliny? Robi się to szybciej niż zlecenia, a zawsze jest szansa na otwarcie portalu. O ile pamiętam to najlepsza miejscówka do tego to Caverns of Aranae i Core of Arreat. No i zlecenia, ale one są raczej mało wydatne, rifty mają większą szansę na drop legendy z matematycznego punktu widzenia jest to bardziej opłacalne. No i nie doceniaj Kadali.
×
×
 • Create New...