Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

oj, panowie z kierownictwa... tongue_prosty.gif Dodatkowym czynnikiem przy takim wyświetlaniu są daty dodania takich postów. Zbyt stare po prostu nie są tam wyświetlane. Najprawdopodobniej więc osoba ta zwyczajnie nie napisała żadnego posta na forum od chyba dwóch miesięcy, więc mimo, że ma posty i można je znaleźć w wyszukiwarce, z poziomu profilu się ich nie zobaczy.

Jako przykład od dawna nie widziany DION: http://forum.cdaction.pl/index.php?showuser=3577

Cicho, nie doczytałem dokładnie. Wszystko przez Rankina :P [w]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Artiusa: nie wiem czemu dałeś mi osta za niepoprawną nazwę tematu. Z nazwie znalazła się nazwa gry (Dead Island) oraz z czym mam problem (problem z instalacją gry) a ty mimo wszystko wwaliłeś mi osta za niepoprawny temat + dodałeś

"< uszkodzone pliki >".

Myślę że moja nazwa była odpowiednia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś ostrzeżenia tylko upomnienie. Różnica jest zasadnicza i nie ma się czym przejmować.

Twój temat do najgorszych nie należał (w końcu mógłbyś napisać "problem, help!!!!!!"), ale był dość ogólny. Dobrą zasadą jest unikanie słowa "problem" - to się rozumie samo przez się, że masz problem, skoro piszesz w dziale pomocowym. Artius uszczegółowił temat zawierając w nim istotę problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MBCYC

1. Nie dostałeś ostrzeżenia, a jedynie upomnienie. < dokłanie to jest notatka umieszczona w Twoim profilu >

2. Nazwa Twojego tematu była zbyt ogólna, dlatego więc pozwoliłem sobie ją poprawić. Z " Dead Island - problem z instalacją gry " na "Dead Island CDA - Nie można zainstalować gry z płytki < uszkodzone pliki > ". Teraz już przed wejściem do tematu wiemy, z czym możemy mieć doczynienia, gdyż zostało to opisane w jego nazwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z pytankiem do Atriusa. Dokładnie wiem, że na forum obowiązuje zakaz przekręcania nazw firm, instytucji itp. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego powszechnie używany skrót ( "M$" ) użyty prze zemnie został zakwalifikowany jako przekręcenie nazwy firmy ? Tak jak napisałem, skrót ten jest powszechnie używany, nawet wpisując go w przeglądarce, w wynikach wyszukiwania jako pierwszą pozycję uzyskujemy linka do witryny microsoft.com, więc w czym tkwi problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się, bo na wielu forach i stronach taki skrót jest wykorzystywany i powszechnie stosowany, nie spotkałem się nigdzie aby jego użycie było w jakiś sposób karane, ale pewnie wynika to z nieświadomości, której zresztą sam padłem ofiarą :P Dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się dowiedzieć o co chodziło Pezetowi z tą sygnaturką? Specjalnie patrzyłem w FAQ przed wstawieniem obrazka, by nie był za duży. Maksimum to 600x150, natomiast mój chyba 321x149 (co do szerokości nie jestem pewiem, ale na pewno nie przekraczała 400 pixeli). Do tej pory nie wadziła nikomu, zaden moderator nie zwrócił mi nawet drobnej uwagi na jej temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę na Imachuemancha - ten człowiek dwa razy zrzucił mi coś, czego nigdy nie zrobiłem ani nie napisałem. Mówiąc wprost, to są oszczerstwa wystawiające na szwank moje dobre imię i chcę, żeby było jasne, że ja na takie rzeczy nie pozwalam. Jak ktoś chce bredzić to niech robi to we własnym imieniu.

Pierwszy mój komentarz tutaj: klik.

Drugi mój komentarz tutaj: klik.

Od osoby wycierającej sobie gębę faktami historycznymi domagam się przytaczania faktów dotyczących także moich czynów. Jeżeli tego nie potrafi - a pierwszy przykład pokazuje, że nie potrafi - to niech milczy, a skoro milczeć nie potrafi to niech ktoś przywoła go do porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem cytat ze słowami, które wypowiedziałeś o człowieku, którego słowa są jednoznaczne. Nie graj ofiary i nie biegaj za innymi by ci pomogli. Możesz przeprosić sam siebie i przestać mnie wyzywać "Od osoby wycierającej sobie gębę faktami historycznymi", gdy sam nie odwołałeś się do żadnych źródeł i opracowań w rozmowie jak kolega. Na tym etapie cała sprawa przestała być zabawna. Niech sami zobaczą filmik, Twoje jednoznaczne słowa. Ja tu umywam ręce, bo jak powiedziałem, tutaj kończy się zabawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imachuemanchu, nazywam cię kłamcą.

Pierwsze kłamstwo: "[...] gdy rzekomo Stalin nie szykował sie do wojny wg neiktórych... [...]". Nigdzie nie stwierdziłem, że Stalin nie planował wojny czy ofensywy.

Drugie kłamstwo: "Zapadła kurtyna po skandalicznym usprawiedliwianiu człowieka, który >obalał kłamstwa< dotyczące mordowania akowców przez sowietów (swoją drogą nie jestem zbytnim entuzjastą tej struktury) [...]". Nigdzie nie stwierdziłem, że obalał kłamstwa dot. mordowania AKowców przez Sowietów.

Masz dwa wyjścia - publicznie mnie przeprosić za te oszczerstwa lub oddać się pod sąd moderacji. Mnie to zajedno, ale żądam sprawiedliwości, bo wiem, że inną drogą jej nie uzyskam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego próbujesz manipulować i wpychać we mnie nie moje intencje? Zachowuj się poważnie i nie rób z siebie urojonej ofiary tam, gdzie nią nie padasz.

1) czy wymieniłem kogokolwiek z pseudonimu, nazwiska? Nie. Pisałem ogólnie o grupie ludzi, którzy są, nie są wcale małą grupą i nadal święcie wierzą w pacyfizm Stalina. Jeśli tak nie uważasz, nie do Ciebie odnosiła się ta wypowiedź.

2) wyraźnie napisałeś: "nie jest apologetą, wytykał absurdy fabuły"

absurd -> niedorzeczność, wew. sprzeczność, kłamstwo jest sprzeczne i niedorzeczne. To samo innymi słowami.

To nie ja wypowiedziałem te Twoje słowa i nie mam zamiaru za nie przepraszać, zwłaszcza gdy ktoś z tym biega do innych. Czułem się zobowiązany do sprostowania tych manipulacji, ale wierzę, że osoby wyżej umieją czytać, dostrzegać te rzeczy i nie uznają dwójmyślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymajcie konie i kucyki swoich umysłów. UdM nie jest tematem służącym do ciągnięcia waszej waśni, więc możecie sobie darować.

Holy, jako bardzo doświadczony forumowicz dobrze wiesz, że dyskusje toczą w różnoraki sposób - nie zawsze wzorcowy. Rzeczą moderacji nie jest roztrząsanie prawdziwości waszych argumentów i ocenianie opinii. Rozumiem, że Imachuemanch zastosował jakieś nieeleganckie sztuczki erystyczne - tak po prostu bywa i musisz się z tym pogodzić. Mnie też szlag trafia kiedy inny forumowicz obraca kota ogonem, odpowiada tylko na wybrane pytania i nie pojmuje najprostszych tłumaczeń, ale taki jest urok internetu. Póki użytkownik nie zacznie stosować argumentów ad personam, kląć i wyraźnie Cię obrażać, moderacja nie powinna Twojego oponenta karać. Jeżeli zaś bloger usuwa niewygodne komentarze lub wkłada w Twoje usta coś czego nie miałeś na myśli, to świadczy tylko o nim i po prostu z nim nie dyskutuj. Ewentualnie licz na inteligencję pozostałych dyskutantów.

Proponuję jednak abyście oboje dali sobie spokój z tą "dyskusją", bo z tego co widzę coraz mniej w niej zaczepiacie o meritum. Do niczego dobrego to nie doprowadzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie patrzyłem w FAQ przed wstawieniem obrazka, by nie był za duży.

Nie chodzi o obrazek, ale o całą sygnaturkę. Do obrazka dołożyłeś parę linijek tekstu, które ją rozciągnęły. Idąc za Twoim tokiem rozumowania można by wstawić w sygnę i 1000 obrazków, z których żaden nie przekraczałby limitu, a sygnaturka ciągnęłaby się stąd do Kualalumpur.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie w komentarzach - pisaniem w komentarzach, przyszedłeś jednak do oficjalnego tematu, to doczekasz się oficjalnej odpowiedzi.

Uważam Cię za trolla, który jak chce, to pisze po polsku całkiem poprawnie. Stąd też to, że na swoim blogu konstruujesz potwory językowe, a w "nieprawidłowościach w komentarzach" błędnie odmieniasz "erystykę" uważam za zabieg zamierzony, co więcej - ukierunkowany na nabranie innych użytkowników, którzy poprawiając Cię dostarczą Ci niebywałej uciechy. Gratuluję sukcesu w trollowaniu na blogach, byłbym jednak wdzięczny jakbyś nie zaśmiecał dodatkowo tego tematu próbami wywołania flame'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...