Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Bo się Stillborn trochę nadpobudliwy zrobił. Mojego posta z t3trisowego tematu też usunął (napisałem że kupiłem obie płyty Samaela bo były jeszcze na liście do sprzedaży, z tego co widziałem to sporo ludzi tak robi, bo równie dobrze t3trisa mogło na forum nie być), bo uznał to za "manipulacje i sztuczne podbijanie tematu". I jeszcze się musiałem spowiadać i wysyłać screeny z mojej prywatnej konwersacji z t3tem, bo sobie płyty kupiłem. Doprawdy, bo ja nie mam co robić tylko manipulować komentarzami na FA i sztucznie podbijać tematy ludziom których nawet nie znam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt

Jak ja tam zaglądałem, nie było ich na liście. Był tylko post (po kilku dniach od ostatniego posta), że kupiłeś coś.

I tu nie chodzi o to, czy masz co robić, czy nie (zwisa mi to), ale skoro od wszystkich wymagam tego samego, to od Was też. Komentarze w Targowisku muszą być udokumentowane i tyle.

Bo się Stillborn trochę nadpobudliwy zrobił.

Wymagam udokumentowania komentarzy od czerwca tamtego roku. I nie ma zmiłuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to trzeba aż taką dokładną dokumentację prowadzić? Jak obie osoby twierdzą, że się dogadały przez PW i dają sobie po pozytywie, to to PW już spokojnie możnaby sobie odpuścić. A jak jedna z nich już dała screena z dyskusji, to już w ogóle. Moja dziewczyna miała taką sytuację z 47 - dali sobie po pozytywie, 47 zamieścił ciut wcze śniej screen z dyskusji na PW, a i tak skończyło się na upomnieniu i wymaganiu screena, bo inaczej komentarz będzie nieważny. Skopiowała więc ten sam screen i wstawiła drugi raz. Potrzebne to to? Nie wystarczy info, że komentarz zwrotny?

No i jednak można by trochę milej do użytkowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to trzeba aż taką dokładną dokumentację prowadzić? Jak obie osoby twierdzą, że się dogadały przez PW i dają sobie po pozytywie, to to PW już spokojnie możnaby sobie odpuścić.

To ja się tak dogadam ze wszystkimi moderatorami i zaraz będę miał na legalu z 20 pozytywów za nic. Ja będę twierdził, że kupiłem, oni że sprzedali i wszyscy będą szczęśliwi. Może poza osobą, która mi później zaufa, bo w końcu 20 pozytywów mam i zapłaci 400zł za cegłę. Chodzi o zasadę - wystawiamy opinie za transakcje z Targowiska, tylko i wyłącznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to są opinie z targowiska... A to problem dogadać się i napisać po wiadomości na priv? Na jedno wychodzi i jak ktoś chciałby tak oszukać, to i tak to zrobi. I Ty też bez problemu byś te 20 "udokumentowanych" pozytywów od innych modów dostał smile_prosty.gif I na targowisku napisać koledze posta, że bierzesz jego towar też nie problem. Na allegro proceder "kupowania" długopisów za 10 groszy dla podbicia znajomym pozytywów to standard.

Ale dobrze. Skoro uważacie, że to w jakikolwiek sposób chroni przed ewentualnymi nadużyciami, to ok.

@Pezet

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też bez problemu byś te 20 "udokumentowanych" pozytywów od innych modów dostał smile_prosty.gif

A w życiu. Wsród modów wies.niak znany jest jako stary oszust. Ostatnio opchnął mi bojowego krokodyla, specjalnie trenowanego do walk na ringu. Na zdjęciach wyglądał super (krokodyl, nie wies.niak), a jak otworzyłem paczkę, to się okazało, że to zwykły jamnik pomalowany na zielono.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że Stilborn jest z natury gburem,chamem i prostakiem dlatego też nie potrafi być miły, narzeka na swojego szefa jaki to on zły i jak mu niszczy życie, a tak naprawdę później odreagowuję swoimi docinkami tą sytuację na forum i jest taki sam. Problem leży w Stilbornie, bycie miłym nic nie kosztuje, ale on ma z tym wyraźny problem i za każdym razem musi dodać jakieś głupie mądrości zamiast w miły sposób porozmawiać i dbać o wizerunek cda. Pozdrawiam wszystkich ! Życzę miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bojler3000 Prywatne opinie o innych użytkownikach, moderatorach itp. proszę jednak zachować dla siebie. Ten temat ma służyć do zgłaszania uwag oraz wyjaśniania wątpliwości, a nie do prowadzenia wojenek.

Co do tematu, to nie wypowiadam się, bo i autorytetem w sprawie targowiska nie jestem. ;) Niech lepiej wyjaśni to ktoś, kto się w tym orientuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatne opinie o innych użytkownikach, moderatorach itp. proszę jednak zachować dla siebie. Ten temat ma służyć do zgłaszania uwag

A czy to nie jest zgłaszanie uwagi? Też mi się wydaje że teksty pokroju "zwisa mi to", "mam to gdzieś co o tym myślisz", "co mnie obchodzi twoje zdanie" itd. Stillborn mógłby sobie darować. Zresztą, tyczy się to całej moderacji. Jakby nie patrzeć pełnicie funkcje nie tylko ustawodawczo-wykonawcze, ale też w pewnym sensie edukacyjne. Jeśli jakiś user ma wątpliwości co do jakiegoś punktu regulaminu to powinno się go odpowiednio "dokształcić", a nie wyskakiwać z takimi mało grzecznymi tekstami. Traci na tym cały urząd moderacji i wasz autorytet, zwłaszcza wśród stosunkowo młodych forumowiczów którzy np. nie rozróżniają do końca moderatorów. Nie mówię tu że macie każdemu wchodzić w zadek bez poślizgu, ale trochę zrozumienia i grzeczności by się przydało, zwłaszcza że forum ostatnimi czasy się rozrosło, jest sporo punktów regulaminu głównego, podregulaminy działów i łatwo się pogubić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest zgłaszanie uwagi?

Nazywanie kogoś chamem, gburem i prostakiem trudno nazwać uwagą, a taki początek wypowiedzi dyskredytuje w moich oczach całą resztę tekstu.

Kwestie tekstów mało grzecznych poruszamy w naszym gronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestie tekstów mało grzecznych poruszamy w naszym gronie.

Może warto napisać w regulaminie jakie teksty małogrzecznościowe są dozwolone lub nie. Bo czasem z Waszych tekstów można dostać zawrót głowy smile_prosty2.gif Moderator napisze że ktoś bredzi czy mu to zwisa, a jak uzytkownik tak napisze to może być różnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt

Święta racja, ale czemuż ach czemuż, nie wykazywałeś się taką postawą (w tym temacie, "praktyka" to jeszcze insza inszość), gdy byłeś modem? Jak dla mnie to nieco trąci hipokryzją. :|

P.S. Naprawdę no offense, ale jak już mniej więcej pisałem (w wywalonym poście; bynajmniej nie mam za to pretensji :]), punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto napisać w regulaminie jakie teksty małogrzecznościowe są dozwolone lub nie.

Już i tak jest za dużo regulaminów. Niedługo będą regulaminy do regulaminów i aneksy do tych regulaminów. Efekt będzie taki, że nikt tego czytał nie będzie. Nie tędy droga i nie licz na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czasem z Waszych tekstów można dostać zawrót głowy smile_prosty2.gif

Spoko, ja patrząc na poziom niektórych userów doznaje nie tyle zawrotu głowy co czuję formującego się raka mózgu :trollface: Abstrahując od postawy i tekstu Stillborna nie mogłem odmówić żądzy napisania takiego posta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja, ale czemuż ach czemuż, nie wykazywałeś się taką postawą (w tym temacie, "praktyka" to jeszcze insza inszość), gdy byłeś modem?

Masz coś konkretnego do zalinkowania? Bo przyznaje, bywałem złośliwy, ale nigdy nie używałem tekstów w stylu wyżej wymienionych i starałem się być raczej "tym dobrym". Chyba że masz coś na potwierdzenie swoich zarzutów, to nie krępuj się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt

Święta racja, ale czemuż ach czemuż, nie wykazywałeś się taką postawą (w tym temacie, "praktyka" to jeszcze insza inszość), gdy byłeś modem? Jak dla mnie to nieco trąci hipokryzją. :|

Nie oceniając czyjejkolwiek postawy, wg przyjętej w moderacji konwencji zieloni nie powinni w ogóle wypowiadać się w kwestii reklamacji dotyczących innego moda. To jest sprawa między reklamującym, "reklamowanym", a szefostwem. Szeregowi raczej się nie wtrącają, więc możesz sobie wytłumaczyć takie wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to posty w komentarzach do newsów nie będą się zwykłym użytkownikom ukazywać, posty pochowane i pousuwane też, ale jak podasz konkretny przykład, to będzie można wytłumaczyć, w czym rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...