Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Hah otworzylem temat w dziale sportowe o nazwie Speedball2 nie mogac zdobyc w zaden sposob klucza ani go kupic ani go wygenerowac spytalem czy nie mialby ktos wolnego temat zostal zamkniety gdyz ,,żebranie jest zabronione na forum" hmmm zostalem wiec zrownany z zebrakiem? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyż ten temat nie jest wspaniałym przykładem tematu który można by przykleić? Ludzie wrzucali by swoje ID, i jakie karty mają na wymianę, aktualizowaliby kiedy trzeba itp. Z pewnością takich tematów będzie więcej, a temat zbiorczy ułatwiłby znacząco wymianę i zmniejszyłby ilość tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyż ten temat nie jest wspaniałym przykładem tematu który można by przykleić?

Nie. Nie jest. Bo niby czemu miałbym traktować jednego forumowicza w sposób wyraźnie lepszy, niż innych?

A co do tematu zbiorczego, to już taki był. Szybko się w nim naroi od postów. Myślisz, że miło jest co dzień przeglądać kilka jego stron i wyłapywać nadgorliwców spamujących jedną ofertą co kilka godzin? A tak? Każdy ma swój temat. Jest przejrzyście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się spinać, bo ktoś nie docenił Twojego jakże światłego pomysłu, przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post. Już coś podobnego było. Na samą myśl o kolejnym temacie zbiorczym pełnym spamerów niedobrze mi się robi. NIE BĘDZIE takiego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dałoby się takiego tematu o wymianie steamowych kart stworzyć? Na jasnych zasadach? Czy dostaniemy "NIE BĘDZIE BO DUŻO ROBOTY"? Jeden post na 7 dni, wszystko jasno opisane według jednego schematu. Chyba nie jest to aż tak pracochłonne. W końcu w karty nie bawi się aż tak dużo osób. Każdy ze swoim tematem to wersja przejrzysta dla moderacji, ale z całym szacunkiem, dla zainteresowanych to mało wygodna opcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE BĘDZIE BO DUŻO ROBOTY.

Still chyba wyjaśnił dlaczego moderowanie tematu zbiorczego to mordęga. Stwierdzenie "Jeden post na 7 dni, wszystko jasno opisane według jednego schematu" i uważanie, że faktycznie wszyscy będą stosować się do zasad jest nierealistycznie i naiwne.

EoT.

Potwierdzam. - Still

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle widzę, ale dlaczego pewien użytkownik ma -100 postów.

Jest to jakaś kara czy błąd forum. Wiem że są ostrzeżenia, ale ujemne posty to pierwszy raz widzę

Już kojarzę- pewnie chodzi o 25 postów, aby zacząć pisać w targowisku ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można przekręcać ksywek, jeśli właściciel sobie nie życzy. Możesz zwrócić na to uwagę userowi np poprzez PW. Jeśli pomimo upomnień, ksywka będzie dalej złośliwie przekręcana, potraktujemy to jako celowe obrażanie użytkownika i odpowiednio nagrodzimy. "pętak" też nie bałdzo może być, raczej do upomnienia się to kwalifikuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na to się nie zgadzam. Wszystko wszystkim, i może zachowałem sie niekoniecznie odpowiednio, ale to jest najzwyczajniej w świecie chamstwo i tego nie będę tolerował. Oto treść uwagi nr 2 za raportowanie postów "z syndromem moderatora" : "Za takie uwagi oraz ponowne zaraportowanie ostu moderatora dostajesz drugie ostrzeżenie i 14 dni urlopu na ochłonięcie. Tylko żebyś nie zaczynał jeść własnej kupy nam na złość jak przedszkolaki mają w zwyczaju" Gdyby treść uwagi kończyła się przed pogrubioną częścią przełknąłbym to, ale w takiej formie tego nie przyjmuję. To jest czyste chamstwo, obrażanie i próba jakiejść chorej prowokacji ze strony admina. Naprawdę profesjonalne zachowanie, i ktoś z takimi odzywkami ma czelność wysyłać mnie do przedszkola... Poniżej krytyki, 0 profesjonalizmu. Chyba czas trochę odświerzyć kadry adminów. Proszę o zmianę treści uwagi na normalną, tzn. bez takich odzywek. Jeśli nie będę drążył temat do skutku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. tongue_prosty.gif

Twoje zachowanie było właśnie poniżej wszelkiej krytyki, więc uznałem, że szpila jest jak najbardziej zasłużona. Czasem trzeba dogadać ostrzej, bo wyraźnie nie załapałeś o co chodzi, jeśli mimo upomnień znowu zaraportowałeś post moderatora i to nam na złość. Takie zachowanie jest porównywalne z małymi dziećmi, które walą głową w ścianę albo właśnie jedzą własną kupę żeby mamusię wkurzyć. Same sobie robią krzywdę a inni potem będą tylko się śmiać.

A nazywanie nas pariasami też nie było w lepszym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba drogi kolego zatarła Ci sie granica pomiędzy "ostrzejszym dogadaniem" a chamskimi odzywkami rodem z rynsztoka. Raportowałem posty? Ok, raportowałem. Zachowałem się nieodpowiednio? Ok, zachowałem. Ale przynajmniej nikogo nie obrażałem, nie wyzywałem i nie poniżałem w ten sposób żeby zaspokoić swoje chore ambicje. A o pariasach to tylko potwierdziłeś tym co napisałeś wyżej. Jesli możesz pisać komuś ostrzeżenie w którym stwierdzasz że je własna kupę, czy zachowuje sie jak przedszkolak, i ja pomimo że mnie to obraża nie moge nic zrobić, bo nie i już , Ty jesteś adminem i masz prawo, to określenie parias pasuje nadwyraz idealnie. A co do takich odzywek jak ta w uwadze to też nie nazwałbym jej dorosłą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić mi coś możesz, tylko twoje argumenty muszą się trzymać kupy (pun not inteded). Nie umiesz też odróżnić sugestii od wyzwiska, bo ja nigdzie nie napisałem, ze jesz kupę i jesteś przedszkolakiem, a ty nas pariasami jak najbardziej bezpośrednio nazwałeś.

Jak zwykle niczego się nie uczysz. Ode mnie EoT, a jak chcesz to ciągnąć, to odsyłam do wyższej instancji czyli adminów (bo ja nim. tak BTW. nie jestem. To też naucz się rozróżniać. tongue_prosty.gif).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam wniosek o zdjęcie moderacji postów u Aragornixa. Swoją prośbę motywuję tym, że ja i wielu innych użytkowników blogów musi wciąż i wciąż zatwierdzać jego komentarze, co jest o wiele bardziej uciążliwe niż usuwanie potencjalnych głupot, które może on napisać. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby, nie ważne, czy będzie ono pozytywne, czy negatywne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...