Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

http://www.keye.pl/g...Collection-4-RU

Rosyjski klucz. Jest jedynie informacja, że należy aktywować to przez VPN i ani słowa o tym, że jest to łamanie regulaminu Steam. Walnę post z zapytaniem w UDM.

To fragment mojego postu z "Tanich gier...".

Kiedyś zabroniliśmy po decyzji Ghosta podawania tam linków do moonqq.pl (czy jak tam) za to, że nie informuje klienta o konsekwencjach poczynań łamiących regulaminy poszczególnych platform cyfrowych. W linku powyżej jest ta sama sytuacja. W takim razie logicznie rozumując linki do keye.pl również powinny być zabronione. Ogólnie profilaktycznie zakazałbym wszelkich linków do serwisów, które sprzedają klucze zdobyte inną drogą niż bezpośrednio od Steam, Origin i innych.

Proszę o ustosunkowanie się do sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja jest regulaminowa, nie masz się czym przejmować.

Kod to to, co wprowadzasz w edytorze sygnaturki. Problem jest taki, że teraz mamy edytor graficzny, a kiedyś wszystko robiło się bbcodem:


[color=red]Tak np. kolorowało się napis.[/color]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk nad "pogrubieniem" (tym B) to przycisk zmiany tekstu na tekst z kodami. Można sobie w ten sposób przełączać, by zobaczyć jakie tagi zostają użyte.

Taki tekst należy wrzucić do sygnaturkomierza i on Ci powie czy jest ok, czy nie.

@Sevard: Mi się trafił ciekawszy. Kilkukrotnie zamiast zamienić pokazać tagi bbcode zamieniło jest na surowy html, które nie chciał z powrotem się sformatować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk nad "pogrubieniem" (tym B) to przycisk zmiany tekstu na tekst z kodami. Można sobie w ten sposób przełączać, by zobaczyć jakie tagi zostają użyte.

Z tym jest związany ciekawy bug w skrypcie. Czasami bawiąc się tą opcją można stracić wszystkie entery oraz taby w tekście. W takim przypadku pomaga wyczyszczenie cache'u przeglądarki.

Taki tekst należy wrzucić do sygnaturkomierza i on Ci powie czy jest ok, czy nie.

Tu też mała uwaga. Sygnaturkomierza od bardzo dawna nie aktualizowałem, więc dla pewności warto jeszcze potem sprawdzić jak to faktycznie wygląda na forum. Należy też pamiętać, że sygnaturkomierz nie sprawdza wagi obrazków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Mistrzowie, czy za moją rozmowę z wami na temat konta Uplay mam jakiegoś bana na zamieszczanie ogłoszeń w dziale sprzedam? Widzę pojawiające się ogłoszenia sprzedażowe cały czas, tylko nie moje dotyczące sprzedaży podzespołów PC - nie było tam żadnych linków do zewnętrznych serwisów jedynie wzmianka o gwarancji w jednym ze sklepów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajemy blokad na pisanie w wybranych działach. Z tego co widzę, to Twój temat został po prostu ukryty. Przypuszczam, że chodzi o to, że chcesz to wystawić na Allegro, a to jest niezgodne z regulaminem działu, ale tutaj może lepiej, żeby wypowiedział się ktoś, kto opiekuje się targowiskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę do mateusza(stefana). Co prawda lekko spóźnioną, ale dopiero kilka minut temu to zauważyłem. Chodzi mi o ten post -> KLIK. Otóż napisałeś mi, żebym przeczytał zanim coś palnę. Przytoczony przez Ciebie news został napisany 3 dni po moim poście. Gdyby to było tego samego dnia mojego posta by nie było. Nie sądziłem po prostu, że REDzi będą się do tego ustosunkowywali, bo jak wiemy w branży gier jakieś wycieki, czy to plików gier, czy filmików z gry jest niemalże rzeczą normalną. Chodzi mi po prostu o spóźnioną reakcję mateusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Oferty, które mogą grozić banem na Steam, a więc dotyczące najczęściej rosyjskich kluczy i obchodzenia blokad na samym Steamie, są zakazane. Do sklepów z "własnymi ograniczeniami", jak Amazon, można dawać oferty, choć pytania o obejścia <lub udzielanie rad jak to zrobić> również są zakazane.

tl;dr

Lista sklepów zakazanych się powiększyła. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game:

Nie chce mi się teraz sprawdzać oferty tego sklepu, ale jeśli sprzedaje klucze wymagające kombinacji grożących utratą konta, to jest on na naszej czarnej liście.

Jeśli nie, to przyznam, że wydaje mi się to dziwne. Czemu? Bo w niemal każdym numerze CD-Action są zamieszczone reklamy tego sklepu.

Co jest drukowane na stronach magazynu, to sprawa redakcji. Zasady panujące na forum to nasza (administracji) działka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...