Artius

Moderatorzy
 • Zawartość

  6991
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

1 obserwujący

O Artius

 • Tytuł
  Człowiek Emotikon
 • Urodziny 30.06.1992

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  New Sorpigal

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  RPG
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Złoty mop
  [2015] Mistrz zagadek
  [2014] Mistrz zagadek
  [2014] Sygnaturka najlepsza pod słońcem

Ostatnie wizyty

32698 wyświetleń profilu
 1. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 2. Voltorix123 Za piractwo.
 3. Po interwencji do admina i dyskusji ostrzeżenia zostają zdjęte. Proszę jedynie uważać, na to co i jak piszecie. Aby wszystko było jednoznaczne.
 4. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 5. Temat został wydzielony z poprzedniego. Takie odkopywanie starych tematów <2012 rok - serio!> nie jest mile widziane.
 6. mbwrobel eindhoven Po ostrzeżeniu za piractwo dla obu użytkowników.
 7. Wypłacone.
 8. analyzerfm Ostrzeżenie za niewłaściwy język. Terminus223 Ostrzeżenie za niewłaściwy język.
 9. Wypłacone.
 10. Kupie w rozsądnej cenie następujące tytuły. Najlepiej od 1 osoby, lub przynajmniej 4-5 tytuły od 1 sprzedawcy. Ceny i stan książek proszę podsyłać na PW. Do kupienia - Uniwersum Metro Achromatopsja Człowiek obiecany Prawo do życia Dzielnica obiecana Za horyzont W mrok Do światła Otchłań Do kupienia - Fabryczna Zona Na skraju strefy t. 1 - Krzysztof Haladyn, 2016[1] Na skraju strefy t. 2 - Krzysztof Haladyn, 2017[1] Ostatniego gryzą psy – Sławomir Nieściur, zapowiedź 2017 Broń lasu – Andriej Lewicki, zapowiedź 2016[5] Dworzec Śródmieście (cykl Opowieści z postapokaliptycznej aglomeracji, t. 3) – Bartek Biedrzycki, 2017[7] Sopel (cykl Przygranicze, t. 1) – Pawieł Korniew, 2017[8] Lodowa cytadela (cykl Przygranicze, t. 5) – Pawieł Korniew, 2015[9] Tam gdzie ciepło (cykl Przygranicze, t. 6) - Pawieł Korniew, 2016[10] Dzieci martwej ziemi - Jan Waletow, zapowiedź 2017[1] Wstęga - Andriej Lewicki, listopad 2016[1] Wojna - Andriej Lewicki, czerwiec 2017 Do kupienia - Bracia Strugaccy Posiadam: Czas uczniów Żuk w Mrowisku Drapieżność naszego wieku Piknik na skraju drogi Przyjaciel z piekła Poniedziałek zaczyna się w sobotę Niedoskonali Bezsilni tego świata` Kupie tytuły owych braci mieszczące się w "Historia Przyszłości - Cykl Przedpołudniowy", "Historia Przyszłości - Świat Południa", "INBADCZAM", Powieści, Mikropowieści i opowiadani, oprócz tytułów powyżej. Link do spisu ich tytułów dostępny jest w internecie. Starsze edycje mogą być jak najbardziej.
 11. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 12. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 13. Skopiuj instalator na dysk twardy i spróbuj zainstalować z niego.
 14. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 15. Załatwione.