Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Od niedawna trapi mnie taka myśl:

Czy jak jakieś studio już nie istnieje, to czy pobranie z netu gry tegoż studia to będzie piractwo? W końcu i tak już nie przynosi zysków.

Nie wiedziałem gdzie spytać. :P

(Nie żebym o piraceniu myślał. :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa reputacji ciągnęła się od dłuższego czasu i budziła w forumowiczach różne emocje. Poddaliśmy temat ostatecznej dyskusji i zdecydowana większość opowiedziała się za pozostawieniem reputacji w takiej formie, w jakiej jest obecnie. Zaobserwowaliśmy, że na blogach jest ona bardzo przydatnym elementem, a i na forum jest nierzadko używana. Najwięksi jej przeciwnicy albo sobie zablokowali strzałeczki (np. Adblockiem), albo po prostu ignorują je.

Skoro, więc nie przynosi szkody, sporo osób z niej korzysta i nie powoduje u nikogo bólu zębów to nie widzimy powodów, by jej się pozbywać. Decyzja jest ostateczna* i niepodważalna.

*-Chyba, że doczekamy się w przyszłości jakieś n-tej aktualizacji skryptu, która np. zmieni jej działanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deBug

Nie. Minusy, nie ważne czy by się sumowały czy nie, prędzej czy później stały się pożywką dla wszelkiej maści grieferów i innych przyjemniaczków... nie wspominając o tym, że niektórzy nie mają dystansu do siebie i za zminusowanie posta byliby ciężko obrażeni.

Zatem nie i jest to odpowiedź ostateczna smile_prosty.gif

@edit - Stefan mnie zninjował ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przeglądam czasem forum i naszło mnie takie pytanie:

Czy jeżeli komuś wlepiacie ost/urlop to macie obowiązek ( lub jakieś wytyczne) pisania o tym w temacie "Banicja i Ostrzeżenia" ? Czy czasem wystarczy tylko notka dla użytkownika który dostał osta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część banów dzieje się po cichu (tzn. bez wpisów w BiO), ale to dotyczy tylko spambotów i podobnych rzeczy. Poza tym notek w profilu (bez punktów) nie zapisujemy w BiO. Wszelkie inne rzeczy (tzn. ostrzeżenie z punktami, urlopy, moderacja postów, zdjęcia ostrzeżeń itp.) są odnotowywane w BiO.

No chyba, że komuś się nie chce... a tak też bywa :P - Gofer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaistniała taka sytuacja, mianowicie osoba Turambar zwraca mi uwagę za ten post:

Zresztą możesz sobie się nie zgadzać mam to...

Daruj sobie takie chamskie teksty, bo z Twoją historią możesz bardzo szybko wylecieć z forum. Bardzo.

Od kiedy na tym forum kara sie za domysły? Jakoś nie widzę żeby to łamało regulamin. Przesada czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wyraźnie, że już wcześniej byłeś ostrzegany za prymitywne, kibolskie można by rzec, odzywki. Mogłeś napisać "Masz prawo się ze mną nie zgadzać." i na tym skończyć. Wolałeś jednak "sugerować" kolejny prymitywny tekst, bo każdy wie co miałeś na myśli. Po prostu daruj sobie taki ton bo lubimy wyższy poziom kultury tutaj. I tak, możemy karać, gdy ktoś się do tego poziomu kultury nie potrafi dostosować, mimo próśb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście specjalnie to napisałem po półtora roku od usunięcia moderacji z jednym dostępnym mi ostrzeżeniem icon_rolleyes.gif. Litości ludzie, jakoś w innych przypadkach jest używane [cenzura] i nikt nie płacze, nikt nikomu uwagi nie zwraca ani nie raportuje... Tu to już w ogóle nie wolno nic pisać bo nie wiadomo co można a co nie. Kiedyś ktoś napisał że to forum jak komuna i też dostał ostrzeżenie. Takie rygory że człowieku, strach sie bać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o punkt regulaminu gdzie naruszam owy regulamin. Jakoś nie widziałem punktu "ostrzeżenie za brak uprzejmości". Nie no ludzie nawet za "nie lubie cie", "zły dzień" będziecie karać? Za motyla noga też? Rozumiem że ten temat to strefa bezpieczeństwa. Już wyżej dotyczące braku minusów, staracie się być na siłe nieskazitelną społecznością. Sztucznie to wygląda. Tylko tyle mam do powiedzenia

@up

daruj sobie tą ironię. To naprawdę nic nie wnosi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o punkt regulaminu gdzie naruszam owy regulamin. Jakoś nie widziałem punktu "ostrzeżenie za brak uprzejmości".

Punkt 1 regulaminu...nie wysiliłeś się za bardzo.

Sry, panowie. Nie mogłem się powstrzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Międzyludzkie

- Nie obrażaj nikogo, staraj się tego nie czynić publicznie nawet gdy masz ku temu powody. Zanim publicznie kogoś ocenisz w jakikolwiek sposób, przemyśl to na spokojnie i dwukrotnie.

- Swoje opinie wyrażaj zawsze w sposób kulturalny.

- Pamiętaj zawsze, że nie jesteś sam jeden na świecie i że nie jesteś najważniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? To to? Tu nawet motylą noge można podporządkować. Ale w sumie po co ja pytam, jak się chce to można wszystko podporządkować. Nikogo nie obraziłem to po pierwsze po drugie to było niekulturalne? cenzury w postach też są niekulturalne i nie karacie. A to ostatnio uznam jako prowokacje i nie skomentuję

Dobra, daruję sobie te uskutecznianie w postaci dyskutowania z wami. Musze powiedzieć że czuję się nienasycony informacjami od was. Spodziewałem się kawy na ławe. Niestety, będę spragniony. Żegnam państwa i życzę dobrej nocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało informacji?

Określenie "Zresztą możesz sobie się nie zgadzać mam to w dupie" jest chamskie. Jak byś myślał o czymś niewulgarnym to nie kropkowałbyś. A jeśli pozostawiasz nam pole i wolną rękę do interpretacji to później się nie skarż, że miałeś coś innego na myśli. Na przyszłość wyrażaj się precyzyjniej, bez takich tekstów, bo mogą Ci tylko zaszkodzić. W tej sprawie EoT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii skasowanego posta z "problemem z GTA":

http://forum.cdaction.pl/index.php?showannouncement=2&f=5

Dział Komentarze służy do rozmów o grach - jeśli masz problem z ukończeniem jakiejś gry, coś ci nie działa - zajrzyj do Pomocnej Dłoni.

Posty nie na temat będą kasowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...