Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Yep, a ja pomagałem przeszkadzałem, o ile o tym samym turnieju myślimy.

Generalnie chęci są, ale póki co konkretów nie ma. Mamy kupę innych spraw na głowie, ale jeśli coś będzie się działo, to zrobimy szum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turnieje z nieco mniejszym rozmachem można spróbować samemu zorganizować, zwłaszcza w grach które nie wymagają gry drużynowej (tym samym dużej liczby uczestników), jak wspomniany SC2. Z tego co pamiętam to były już inicjatywy zrobienia turnieju w Street Fightera 4, czy mini-turnieju w Quake'a 3, bardzo dawno temu (w SoF chyba też, ale tego już nie pamiętam :)). GwS jest otwarte na takie rzeczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko rzucić okiem jak się to wszystko ma od strony korporacji, co by się móc o jakieś nagrody uśmiechnąć do producenta a i po głowie nie dostać. Spokojnie, jak będziemy mięli czas i siły na coś oficjalnego to zrobimy to z pompą.

Małe turnieje, nieoficjalne i bez nagród możecie robić, ja chętnie je wam kopytkiem przyklepię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, napisałem niedawno posta tutaj. Treść poniżej:

Czy ze względu na to ohydne kłamstwo moderatora Turambar, można liczyć, że zostanie on wyrzucony z forum?

W związku z tym, że został on brutalnie i pod osnową niedzielnego popołudnia skasowany, chciałem się dowiedzieć dlaczego? Dogłębnie przeanalizowałem regulamin i nie znalazłem punktu, który zostałby złamany. W związku z powyższym prosze o wyrzucenie moderatora Turambar oraz osobę która skasowała mój post.

Nie żebym straszył, ale odpowiednie wiadomości do Pana Bauera zostały zredagowane i czekają na wysyłkę w zależności od podjętych w najbliższej przyszłości działań.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i coś oficjalnego zrobić. Z duża chęcią pomogę przy organizacji i streamie- jeżeli będą chęci zrobienia takowego. Wszystko leży w waszej kwestii coby się skontaktować z kimś wyżej, bo myślę, że mnie jako śmiertelnikowi raczej i tak nie będzie dane nic załatwić albo na pewno nie aż tak szybko. W przypadku lol'a też nie powinno być aż takich problemów jak ostatnio jako, że wszystko można by załatwić z Tadeuszem.

Z mojej strony koniec offtopu (jako, że ten temat raczej do tego nie służy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do pzkw. Czemu nagle moja sygnaturka przestała ci się podobać ? Była krótka i raczej nie przekraczała rozmiaru, na dodatek składała się tylko z zielonego tekstu który zawierał konfigurację mojego komputera. Wydaje mi się że chyba zmieniłeś sygnaturkę nie tej osobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Przeglądając zespół moderatorów natrafiłem na dwóch z grupy"Administrators" , a dokładnie wakabaka i kbabiak

Kim oni są?

down: Dzięki, jakoś nie zauważyłem w tym wątku o tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO propozycja "zbiorowej partii szachów" była jakby... dziwna? I na pewno nie w duchu działy.

A szachy to sport - owszem. Ale raczej marna szansa, by toczyła się w poświęconym im temacie burzliwa dyskusja, bo sport to raczej mało popularny... A nie chodzi tu o założenie tematu, by leżał gdzieś na dnie i kurzem zarastał.

Poza tym "Sport" traktujemy raczej jako centrum wymiany poglądów "biernych" pasjonatów sportów. Jeśli chodzi o pasję czynną, dużo lepszym działem są IMO "Zainteresowania". Poza tym tamten dział wymaga rozkręcenia, bo coś biednie wygląda wink_prosty.gif

Co do szachów to naprawdę jest to ciekawe. Można się w to mocno wciągnąć tak jak np. Dead Island. Grać przez 5 godzin bez przerw fizjologicznych z obawy że przeciwnik przesunie jakąś figurę.

Jest to mniej więc jak z gotowaniem lub też graniem zadajemy sobie w takich przypadkach pytania:

"Przesunąć piona do przodu, czy może zaatakować wierzę"

Przy gotowaniu:

"Usmażyć kotleta czy może krnąbrnego syna?" Teks z serialu Rodzinka.Pl

Przy graniu w Dead Island

"Rozwalić te zombie Bazooką czy wyeliminować po cichu?"

Więc o szachach nie można powiedziec że nic się tam nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jeszcze raz, ze ZROZUMIENIEM przeczytać zacytowany post. I spojrzeć na datę. A potem udać się do odpowiedniego działu i zaproponować. Dział "Sport" jest od zainteresowań BIERNYCH, czyli wgapiania się w telewizorze czy no nie wiem, stadionie. Natomiast dla grających jest dział "O nas".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zaskoczony, ponieważ temat założyłem około godziny 6:00 rano, a biorąc pod uwagę ostatnią barbarę123cośtam, której (któremu) od momentu rejestracji, do napisania pierwszego, spamowego (i ostatniego zarazem) posta reklamowego z jakimś podejrzanym linkiem w środku, minęło 15 minut, to twierdzę, że zakładanie nowych tematów jest na Forum CD-Acttion rzeczą prostą, szybką, łatwą i przyjemną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, od dłuższego czasu tak jest w kwestiach hard i software'owych :)

Inna sprawa z zakupami, ze względu na specyfikę sprzętu dyskutujemy o nich w zakupach sprzętu PC. Ale jak założysz taki w komórkach to też nie wywalimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem tu wysłany przez Mistrza Stillborna coby złożyć zażalenie. Więc składam.

Chciałem sprzedać grę Assassin's Creed 2, wersja pudełkowa, premierowa, kupiona jak tylko wyszła. Dostałem upomnienie. Czytałem regulamin CDA gdzie jest wzmianka o GamesForWindows. Sprzedaż konta jest dozwolona jeśli się sprzedaje konto+gra pudełkowa. Czym się różni moja sytuacja: gra pudełkowa+konto Uplay gdzie jest zarejestrowan AC2, a bez logowania nie można zagrać od tej wymienionej w regulaminie CDA. Dodam, że moja wersja AC2 nie umożliwia ściągnięcia jej z konta Uplay - a więc nie jest wersją stricte "digital".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reven1010:

Z Targowiska będą usuwane następujące ogłoszenia, a ich autorzy zostaną upomniani:

oferty sprzedaży kont w takich usługach jak Steam, Origin, Xbox Live itp., jeśli regulamin tych usług zabrania handlu nimi

Jeśli wykażesz, że Ubisoft zezwala na sprzedaż kont Uplay czepiać się nie będziemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiacie się. Rozumiem całą akcję z regulaminami i chęcią żeby wszystko było legalne itp. Ale skoro w przypadku GamesForWindows zezwoliliście to i akurat w tym odosobnianym przypadku też powinniście. Ta gra była kupiona jak tylko wyszła więc dość dawno, kiedy nie było jeszcze cyfrowej dystrybucji. Obecnie kupując sam klucz to jest jedynie cyfrowa dystrybucja i można grę legalnie pobrać. W moim przypadku i tego wydania AC2 tak się nie da. Nie można gry legalnie pobrać z konta Uplay, jeśli np nośnik się zniszczy. Więc sytuacja jest identyczna jak w zapisie w regulaminie CDA:

"Z Targowiska będą usuwane następujące ogłoszenia, a ich autorzy zostaną upomniani:

  • oferty sprzedaży kont w takich usługach jak Steam, Origin, Xbox Live itp., jeśli regulamin tych usług zabrania handlu nimi
  • oferty handlu samymi kluczami Game for Windows Live. Jako, że regulamin tej usługi nie przewiduje możliwości legalnego pobrania gier drogą cyfrową, dozwolone jest handlowanie nimi jedynie w połączeniu z płytą z grą"

Chodzi mi o tą pogrubioną część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro w przypadku GamesForWindows zezwoliliście to i akurat w tym odosobnianym przypadku też powinniście.

Nigdy i nigdzie nie zezwoliliśmy na handel kontami GfWL. Zabraniamy handlu kluczami, bo tych w przeciwieństwie do Steam, Origin czy Desura nie można aktywować w celu ściągnięcia gry.

Chodzi mi o tą pogrubioną część.

Ona nie oznacza - "Możesz sprzedać konto GfWL". To nie działa w ten sposób. Zezwolenie (a właściwie nakaz) sprzedaży płyty z grą w żaden sposób nie prowadzi do zezwolenia na handel kontem w usłudze. Wyciągasz błędne wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...