Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

46 minut temu, nevya napisał:

Uważam że czas pracy jest od tego żeby pracować.

Owszem, ale trzeba nauczyć się pracować z umiarem. Nie za szybko, nie za wolno. Ot, tak żeby można było sobie w spokoju trochę pościemniać.

Popracuj trochę dłużej na pełnym etacie, to sama zrozumiesz.

Edited by 47
  • Upvote 3

10 minut temu, 47 napisał:

Owszem, ale trzeba nauczyć się pracować z umiarem. Nie za szybko, nie za wolno. Ot, tak żeby można było sobie w spokoju trochę pościemniać.

Popracuj trochę dłużej na pełnym etacie, to sama zrozumiesz.

Prawdę mówiąc chęć zajrzenia na fejsy w czasie pracy uznaję za zły znak, bo:
a) nie mam nic do roboty i się nudzę - a bardzo tego w pracy/na studiach nie lubię, w końcu nudzić mogę się w domu
b) zajęcia które dostaję zrobiły się bardzo nudne i monotonne i zaczynam prokrastynować

Ofc nie chodzi o to by wyrabiać 150% normy i pracować jak chomik na kofeinie, ale jednak wolę pracować na te 80-90% przez 8h i nie robić nadgodzin, niż pracować na 50% i musieć zostawać po godzinach

42 minutes ago, b3rt said:

Kto mówi o nieświadomości?

8 minutes ago, Xardas80 said:

A kto coś mówił o nadgodzinach

25 minutes ago, 47 said:

hehe.

Niech Luźna Jazda już umrze zamiast dogorywać w ten sposób xD

• Upvote 4

Afro od Dark Soulsów jest naprawdę cute dziewczynką :O 

• Upvote 1

41 minut temu, Vigor napisał:

hehe.

Co jest "hehe" we wklejeniu trzech randomowych postów ze strony?

@Abyss

Co się z giereczkami wpieprzasz jak poważne rozmowy o pracy się toczą. Mógłbyś w tym momencie zarabiać pieniądze dla firmy jakiejś tam XD

• Upvote 5

@b3rt

Nie obchodzą mnie wasze miałkie dyskusje o kulturze pracy korposzczurów, bo ja mam swoją firmę i właśnie popijam sobie Jacka z lodem, grając w dwarf fortress. xD 

• Upvote 8

21 minutes ago, b3rt said:

Co jest "hehe" we wklejeniu trzech randomowych postów ze strony?

te cytaty w kontekscie wczesniejszej rozmowy wygladaja jak komentarze wasatych januszow. hehe. rozumiesz.

32 minuty temu, Abyss napisał:

Afro od Dark Soulsów jest naprawdę cute dziewczynką :O 

Dlaczego ten koleś nosi takie wdzianko?

18 minut temu, Vigor napisał:

te cytaty w kontekscie wczesniejszej rozmowy wygladaja jak komentarze wasatych januszow. hehe. rozumiesz.

pff

powiem więcej: trzeba robić tak, żeby się nie narobić, nie spocić oraz żeby ręce i nogi miały spokój

cała prawda i klucz do szczęścia

A mnie wyzywali że głupoty wypisuje xD

@voda22 Co to za czasy naszły że trzeba się chwalić że MOŻNA GRE ZAPAUZOWAĆ, szok i niedowierzanie. Po prostu nikt tego się nie spodziewał.

Edited by stach122

3 godziny temu, Vigor napisał:

wydaje mi sie, ze kazda firma ma ten sam cel, zarabiac pieniadze. jesli pracownicy wykorzystuja nieswiadomosc szefa na swoja korzysc to firma na tym traci. nie jest tak?

Tfw Vigor nie ma pojecia jak wyglada praca w swiatowym korpo zatrudniajacym 12k+ pracownikow. Wyspecjalizowane teamy wykonuja scisle okreslone sobie zadania i nie wchodza w kompetencje innych dzialow.

Ja u siebie zajmuje sie weryfikacja kontraktow do podpisania i nie mam kompetencji, zeby przyklepywac zamowienia, ktore pozniej w ramach tych umow sa skladane przez klientow. O testach, pomyslach na rozwoj firmy czy optymalizacji naszych uslug nie wspominajac, bo od tego sa inni ludzie pracujacyw innych teamach, ktorzy o mojej pracy paralegala nie maja zielonego pojecia. 

Generalna zasada jest taka, ze szefa nie obchodzi, ile czasu spedzasz pracujac, o ile wszystko jest zrobione, nie ma opoznien i nikt sie nie pluje, ze za dlugo czeka. Dlatego jesli wszystko mam ogarniete, to moge na legalu ogladac sobie filmy w pracy, bo z pustego i Salomon nie naleje. 

Edited by Tesu

27 minut temu, MasterKondi napisał:

Najbardziej beznadziejny shitstorm ,jaki widziałem. 

Nie było Cię za czasów Metalusa?

10 godzin temu, JamesVoo napisał:

Nie było Cię za czasów Metalusa?

Nope, jakoś się mineliśmy.:biggrin:

Edited by MasterKondi

Kontynuuję, grę w endless-a i jest całkiem spoko, chociaż mam dziwne wrażenie, że po zmianie poziomu trudności zmienia się wraz z nastawieniem cywilizacji do ciebie. Tak jakby prawie wszyscy  zmówili się przeciwko mnie, nawet mało agresywne nacje oparte na dyplomacji zaczęły mnie atakować. Kolejnym ważnym czynnikiem jest też pozycja gdzie rozpoczyna się grę i coś mi się wydają, że to miało istotny wpływ na te wojny. Kiedy znajdujesz się w centrum galaktyki sąsiadujesz z prawie każdym, więc logicznym jest, że przy każdej ekspansji pokierują się na ciebie.Tak więc wracam kontynuować moją trzecią mapę.  

@Rankin @Quel

Przypomina mi to moje pierwsze dokowanie w ED, do ktorego podchodzilem z wylaczona asysta rotacji wzgledem ruchu obrotowego stacji...

• Upvote 3

Ja tam gram cały czas na padzie x360 który może nie jest super precyzyjny (jestem trochę skazany na bronie na gimbusach), ale dwa analogi są hiper pomocą manewrową i mogę bezproblemowo robić różne circlestrafe nie wyłączając asysty, a dokowanie to w ogóle żaden problem był na żadnym statku

p.s. w ogóle to jak tu jeszcze zajrzałem to

http://www.ppe.pl/blog/54005/8361/i-ve-been-to-the-edge-and-i-ve-been-to-the-edge-yes-i-ve-been-to-the-edge.html

@Rankin

lel, wiekszy ruch pod Twoim opisem wyprawy eksploracyjnej niz w temacie o ED na forume...