Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

W końcu w Overwatchu wydropiłem coś, co w jakimkolwiek stopniu mnie interesuje. Na 15 skrzynek wypadł mi drugi taniec (wcześniej dla Zenyatty, teraz dla Złomiarza), oraz trzeci skin eventowy (wcześniej Zaria i Hanzo, teraz Bastion). Jutro ostatni dzień eventu, więc może uda się jeszcze coś zdobyć.
A w międzyczasie pogrywam w SteamWorld Heist. Strasznie fajna i przyjemna gierka. Polecam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MasterKondi napisał:

Ta nowa gra Bioware zapowiada się całkiem nieźle, obym się dzisiaj nie rozczarował, jak pokażą więcej.

Inkwizycja i Andromeda tez zapowiadaly sie niezle. BioWare stracilo moj kredyt zaufania, wiec poki co jestem raczej umiarkowanie sceptyczny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tesu napisał:

Inkwizycja i Andromeda tez zapowiadaly sie niezle. BioWare stracilo moj kredyt zaufania, wiec poki co jestem raczej umiarkowanie sceptyczny. 

To prawda, ale póki psują już istniejące marki, więc może teraz będzie inaczej. Chociaż jak dowiedziałem się, że to gra online only, to zacząłem się bać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sobotniej konferencji EA najwieksze na mnie wrazenie zrobil Battlefront II, na ktorego czekam bardzo. Do tego klimatyczny trailer dodatku do BF1, ale ze premiera dopiero w sierpniu, to nie wiem, czy do tego czasu bede mial jeszcze ochote wrocic do BF1.

Jesli zas chodzi o niedzielna konferencje, to najbardziej mi sie podoba niewielki, ale dopieszczony wizualnie pixelartowy The Last Night, ktorego grafiki juz jakis czas temu widzialem na necie. No i zapowiedz drugiej czesci Ori, choc bez podania daty premiery. State of Decay 2 dla mnie wyglada calkiem interesujaco, jedynka miala swietny klimat. Jesli dopracuja mechanike gry i wersja PC nie zostanie zrobiona na odwal sie tak jak pierwsza czesc, to chetnie zagram.

Ujawnienie nowej gry BioWare czy nowego Asasyna wielkiego wrazenia na mnie nie zrobily. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że cały czas ogrywam Andromede, wczoraj postanowiłem zrobić achik, który by zdobyć trzeba Nomad utrzymać w przestworzach przez 35 sekund. Znajdowałem się w lokacji, która mi to umożliwia, wszystko wykonywałem tak jak należy (tak mi się wydawalo). Po 30 minutach porażek sięgnąłem po Google i mocno się zdziwiłem.

Tak jak wszystkie wcześniejsze zarzuty pod adresem Andromedy nie miały dla mnie znaczenia bo to dobra gra jest tak to co zrobił Bioware w tym przypadku jest dziwne. Okazało się, że ten achik jest niewykonalny na K+M. Musiałem włączyć pada od XBO bo tylko na padzie można kontrolować wychyleniem przodu Nomada w trakcie 'lotu'. Opcji tej nie ma gdy gramy na K+M. Achik wpadł za pierwszym razem grając na padzie.

Na plus należy zaliczyć płynne przejście że sterowania K+M do pada i w drugą stronę. Gdybym jednak nie miał pada byłbym bardzo zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Andromedy jak i innych gier średnio przejmuję się aczikami, bo uznaję, że nie ma najmniejszego sensu patrzenia co trzeba zrobić, by odblokować, męczyć się z tym dla obrazka i kilku punktów. Wyznaję zasadę, że aczik wpadnie to wpadnie, najwyżej później sprawdzę za co wpadł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuja acziki typu znajdz wszystkie poukrywane w grze <tu wstaw nazwe przedmiotu>, zwlaszcza gdy maja one wplyw na koncowa punktacje poziomu/misji. O ile jeszcze w platformowkach ma to jakis sens, to w grach akcji jest on juz sredni i psuje imersje. Czlowiek gra sobie np. w filmowo oskryptowanego singla takiego Call of Duty, znajduje przez przypadek "intel package" i dowiaduje sie, ze w danej misji sa gdzies jeszcze cztery inne. I potem niby dalej skupia sie na walce i fabularnej otoczce zadania, ale gdzies tam w glowie ma juz zakodowane, ze tworcy poukrywali na mapie jeszcze cztery inne paczuszki, ktore powinien znalezc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, ze niektóre achiki są bez sensu. W większości gier za nimi nie gonie jednak lubie wykonać sobie od czasu do czasu jakiś achik, jak np. ten z Nomadem bo uważam, ze jest fajny. Nienawidzę achikow, które wymuszają kilkakrotne przejście gry. Dla mnie gra kończy się po jej jednokrotnym zaliczeniu. Nienawidzę achikow, które każą ci ukończyć grę na najwyższym poziomie trudności ale ten jest dostępny dopiero po przejściu gry przynajmniej raz.

Są jednak gry, w których dążę do zrobienia przynajmniej większości achikow. Zazwyczaj jednak muszą one być dobrze przemyślane i musi byc to gra z mojej top listy (np. Project CARS). Są gry, w których achiki napędzają rozgrywkę (dobry przykład to Assetto Corsa - gra, w której bez achikow w single player nie wiele było by do roboty). Lubie tez achiki, które stawiają przed graczem wyzwanie, dobry przykład to Portal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mamy Metro a teraz nowy Wolfenstein, żyć nie umierać. A i DLC/samodzielny dodatek do Dishonored 2.

Właściwie nowy AC też mi się nawet podoba, kurde do całej kolekcji brakuje mi (na steamie) czwórki, rogue, sindicate i unity (AC4 i unity mam na Uplay ale na sztimie też chce) Zły gaben mnie uzależnił od swojej platformy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziew, ok i ziew. :P

Szkoda, ze Bethesda nie dala chocby dwusekundowego teasera nowego The Elder Scrolls. Miedzy pierwsza zapowiedza a premiera Morrowinda uplynelo poltora roku, w przypadku ujawnienia istnienia i premier Obliviona i Skyrima byl to rok. Skoro Bethesda na tegorocznym E3 nic o nowej czesci TES nie powiedziala, to coraz mniej prawdopodobne jest, iz nastepce Skyrim ujzymy jeszcze w przyszlym roku. Jak na standardy serii, to czas jaki minal od ostatniej odslony jest juz bardzo dlugi - Morrowind mial premiere w 2002, Oblivion cztery lata pozniej w 2006, Skyrim wyszedl w 2011 i obecnie, po szesciu latach od premiery tego ostatniego dalej nie mamy zadnej informacji o kolejnej czesci. Wiem, ze Bethesda ma swojego TESO, ale to jednak cos zupelnie innego niz ich singlowe gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, stach122 napisał:

Właściwie nowy AC też mi się nawet podoba, kurde do całej kolekcji brakuje mi (na steamie) czwórki, rogue, sindicate i unity (AC4 i unity mam na Uplay ale na sztimie też chce) Zły gaben mnie uzależnił od swojej platformy xD

Po co ci na stimie, skoro masz na uplayu? I tak będziesz musiał mieć uruchomioną platformę ubi.

Chcesz szastać pieniędzmi na bezsensowne zakupy, a potem się dziwisz, że nie masz kasy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie e3 spelnilo jedno moje marzenie.

 

anthem bylo za to niezla niespodzianka. szykuje sie kolejny multi shooter rpg w stylu destiny czy the division. nie ukrywam, ze poza niezla grafa najwieksze wrazenie zrobil na mnie wyglad mechanicznych kombinezonow, mozliwosc dosc swobodnego latania i fajna demolka. zgaduje, ze gadki o wielkim otwatym swiecie beda mialy podobne pokrycie jak w destiny. mam nadzieje, ze nie ale nie ma co oczekiwac zbyt wiele po tym jak bungie przetarlo szlak minimalnej zawartosci i maksymalnej ceny. bede obserwowac anthem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Arturzyn napisał:

Po co ci na stimie, skoro masz na uplayu? I tak będziesz musiał mieć uruchomioną platformę ubi.

Chcesz szastać pieniędzmi na bezsensowne zakupy, a potem się dziwisz, że nie masz kasy. :P

Przecież powiedziałem dlaczego, wiem ale jednak co steam to steam. Na najbliższej wyprzedaży AC4 i Rogue na bank będzie z -75%, 20zł to akurat nie dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tesu napisał:

Mnie irytuja acziki typu znajdz wszystkie poukrywane w grze <tu wstaw nazwe przedmiotu>, zwlaszcza gdy maja one wplyw na koncowa punktacje poziomu/misji. (..) . I potem niby dalej skupia sie na walce i fabularnej otoczce zadania, ale gdzies tam w glowie ma juz zakodowane, ze tworcy poukrywali na mapie jeszcze cztery inne paczuszki, ktore powinien znalezc. 

This. Lubię kiedy te znajdźki mają jakiś sens, są osadzone, można za nie coś kupić (RE albo Uncharted) ale czasem trafiają się rzeczy kompletnie od czapy, które wciąż siedzą w głowie i przypominają o punkcikach, odrywają zamiast przyciągać.

W temacie E3:

Ori - Bardzo miłe zaskoczenie. Stękałem niedawno że MS zeżarł Moon Studios i kazali im klepać jakieś dziadostwo, a okazuje się że dalej robią to, w czym są świetni. Czekam.
The Last Night - Lorn, cyberpunk, platformer. Jezu, wciskają wszystkie moje guziki.
A Way Out - Lubiłem Brothers, i jeśli namówię brata to ogram na pewno. Szkoda tylko że główny bohater jest taki przerysowany.
Anthem wygląda jak podrasowane Destiny, ani mnie grzeje ani ziębi.
Assasin's Creed: Origin jest ładny, ale należało go zrobić osiem lat temu, teraz to sobie trailer obejrzę i mi wystarczy.

No i żart roku: Xbox One X. Wodne chłodzenie, najpotężniejsza konsola po tej stronie ściany Sloan. Co potrafi? Uruchamia Minecrafta w 4K i gry z dziesięcioletniej konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...