Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Po 11 godzinach ukończyłem Child of Light. Ostatni bossowie to porażka, pokonałem ich bez żadnych problemów...

Ale ta gra to cudo.

Byłoby jeszcze lepiej, gdyby była polska wersja, bo niewiele zrozumiałem. :P Tzn. są te dwa światy, problemy Aurory, problemy zdrowotne etc., ale nadal mało ogarniam. ;) Muszę gdzieś przeczytać zarys fabuły, bo jest naprawdę intrygująca (byle nie była pisana wierszem, bo nie zdzierżę...).

 

No, ten, tego... Polecam każdemu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu jak mu się spodobała gierka to niech ogra. Na chama granie w cokolwiek to głupota.

A ja się przełamałem z Syberią, jest na razie całkiem fajnie i chyba ją przejdę. A w między czasie ściąga się ME2, to będzie dopiero radocha.    

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, stach122 napisał:

@Arturzyn Wiem że jesteś plebsem ale słyszałem że niby wieska miałes grać? A nie gry Ubiszrotu :v

Powiedzial Stachu, ktory ani nie dal rady pierwszemu Wieskowi, ani  takiej perelce wsrod gier jak Ori and the Blind Forest. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stach122 napisał:

@Arturzyn Wiem że jesteś plebsem ale słyszałem że niby wieska miałes grać? A nie gry Ubiszrotu :v

Wiesiek czeka na dysku na nową kartę graficzną. Na którą muszę sam zarobić. Czyli trochę sobie poczeka. :P Co się odwlecze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syberia ukończona, całkiem spoko chociaż muszę przyznać, że bez używania poradnika ciężko by mi było to przejść, za mało mam cierpliwości. A i trochę mnie wnerwiało łażenie z jednego miejsca w drugie, ale to chyba norma w przygodówkach. 

Teraz może sobie zagram w overwatcha skoro jest free weekend, ale możliwe, że się nie wyrobię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna przygodowka point and click jaka przeszedlem w calosci to simon the sorcerer. chociaz nie, przeszedlem tez grim fandango. wada tego gatunku jest to, ze jest w niego wpisana koniecznosc bezsensownego klikania zanim wpadnie sie na karkolomne rozwiazanie.

edit

i jeszcze goblins na amige.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale świetne są gównoburze przy każdym newsie o tej grze przynajmniej trochę statystyki klików podbija. 

A co do samej gry, to ciekawi mnie jak geniusze z Ubi wytłumaczą, że ktoś nagle sobie tak zajął amerykańskie miasto, i jeszcze nie ma na głowie gwardii narodowej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodki Jezu czemu Shepard ma głos Baza Astrala, gdybym nie przyzwyczaił się do dubingu z pierwszej części to nie zastanawiałbym się nad zmianą języka na angielski. W jedynce imo jego poziom był wysoki, a tutaj takie coś mam nadzieję, że reszta postaci będzie miała taki sam głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MasterKondi napisał:

Słodki Jezu czemu Shepard ma głos Baza Astrala, gdybym nie przyzwyczaił się do dubingu z pierwszej części to nie zastanawiałbym się nad zmianą języka na angielski. W jedynce imo jego poziom był wysoki, a tutaj takie coś mam nadzieję, że reszta postaci będzie miała taki sam głos.

To IMO lepiej od razu zmień język na angielski, bo w ME3 nie doświadczysz polskiego dubbingu w ogóle. Poza tym w dwójce część DLC nie jest chyba spolszczona w ogóle. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa najważniejsze DLC fabularne do dwójki nie działają z polską wersją gry, chyba że użyje się fanowskich polskich napisów, które kiedyś to były dostępne na bioware social network, acz nie wiem, czy ta strona jeszcze funkcjonuje w jakiejś postaci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: lepiej przestaw się na angielską. Polecam, sam tak zrobiłem -- przeszedłem ME1 po polsku, dowiedziałem się, jaka jest sytuacja z ME2 i ME3, więc od tamtej pory zacząłem grać w ME tylko i wyłącznie po angielsku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od pierwszej części grałem na ustawieniach angielski dubbing i polskie napisy. O ile w pierwszej części polski dubbing był opcją do wyboru, tak w drugiej trzeba było pokombinować, żeby był angielski dubbing i polskie napisy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie będę pobierał dodatkowych plików, i się z tym męczył, jakoś dam radę, bo i tak denerwuje mnie tylko głos Sheparda, najwyżej się przyzwyczaję. I żeby znowu się nie wpakować w takie coś to jak jest Dragon Age, dubing jest do przeżycia czy lepiej grać z napisami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...