Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

9 godzin temu, stach122 napisał:

Niby starcraft ale to on do szybkich klikaczy więc meh.

Tylko jesli myslisz o grze w multi na poziomie wyzszym niz sredni. W singlu SC jest "tylko" bardzo dobrym RTS. 

Kolejne trzy godziny w fabryce w EFT za mna. Dzizas, ale tu bija. Moj niechlubny rekord to pozycie calych 47 sekund od chwili rozpoczecia rajdu pvp. Przypomina mi to granie w pierwsze Operation Flashpoint te 15 lat temu. No i to udzwiekowienie Tarkova, tylko sluchajac wymiany ognia w sasiedniej fabrycznej hali moge zidentyfikowac, z jakich modelow broni korzystaja przeciwnicy, z ktorych miejsc sie ostrzeliwuja i ze jeden znajduje sie wyzej od drugiego. System obrazen tez robi wrazenie. Oberwanie w jakas czesc ciala grozi m.in. urazem, zlamaniem, krwawieniem, krwotokiem, szokiem, ogluszeniem, drgawkami, otepieniem bolem, zakazeniem, trudnosciami z oddychaniem i widzeniem itd., co bezposrednio przeklada sie na sprawnosc naszego awatara - zmniejszenie predkosci przemieszczania sie z niemoznoscia sprintu wlacznie, pogorszenie ostrosci widzenia czy stabilnosci przy celowaniu. Do tego dochodzi szansa, ze po krotkim biegu, skoku czy kolejnym postrzale raz opatrzone rany moga sie na powrot otworzyc. Jest hardkorowo. I bardzo satysfakcjonujaco.

Edited by Tesu

Coraz bardziej przekonuję się do Blood Dragona. Akcji tam tyle że brak słów. I te smoki nieźle pompują adrenalinę. :P

14 minut temu, OnceAThief napisał:

jakieś easter eggi wyłapałeś?
już na samym początku jest nawiązanie do Predatora

gra sporo straci jeśli nie znasz filmów akcji z okresu :P

No nie znam filmów z tego okresu. :P

Ale teksty protagonista ma zabawne. No i ten samouczek i porady na ekranach ładowania, czyste zloto.

Trzeba trochę odpocząć od Overwatcha, więc ściągam Ys Origin. Mam cichą nadzieję że steam przechowuje zapisy gier, bo nie specjalnie chce mi się grać od samego początku. Zawsze mogę się przerzucić na New Vegas, którego nigdy nie skończyłem.

Wczoraj w DayZ serwer został 2 razy zabity przez czitera. Dawno tego na Epochu gdzie gram nie było... Ciekawe kiedy powstanie taki naprawdę dobry survival PvP. Wiem, że jest Escape From Tarkov, ale to jednak coś innego...

9 minut temu, Glockens napisał:

Wczoraj w DayZ serwer został 2 razy zabity przez czitera.

Ta gra w ogóle jeszcze istnieje? Pamiętam że kupiłem EA chyba w 2014 i gra od tamtego czasu tkwi w jakimś wydawniczym limbo, bo ciągle czytam o obiecankach nowych funkcjonalności podczas gdy podstawowe mechaniki nie działają.

No chyba że mowa o modzie :)

7 minut temu, Vigor napisał:

widziales playerunknowns battlegrounds?

w sumie wygląda zachęcająco :D

Wygląda jak kolejny crap, który grywalny jest jedynie w towarzystwie i przy alkoholu, które czynią grę mniej kijową. 

aka. Borderlands syndrome 

• Upvote 5

Czasem nie qwiem, czy Twoje posty sa bardziej smieszne, czy bardziej straszne...

4 minuty temu, Vigor napisał:

piszesz o alkoholu, ktory jest narkotykiem. dzis regulamin i dobro dzieci nie jest tak wazne jak wczoraj?

Nie pisze, że go pije ani do t ego nie zachęca. Stwierdza fakt.

Gdzie?

Jak powiem, ze filmy Kubricka rozumieja glownie ludzie znajdujacy sie pod wplywem, to jest to moja opinia o tworczosci Kubricka, a nie zacheta do spozywania srodkow prawnie zabronionych tudziez z wiekowym ograniczeniem.

• Upvote 4

1 godzinę temu, Vigor napisał:

widziales playerunknowns battlegrounds?

Nie chodzi mi o survival jako battle-royale. Chodzi mi o coś jak DayZ Epoch gdzie gracze budują sobie bazy, są zrzuty z misjami itd.

30 minut temu, Vigor napisał:

piszesz o alkoholu, ktory jest narkotykiem. dzis regulamin i dobro dzieci nie jest tak wazne jak wczoraj?

Tak, na forum nie można w ogóle użyć słowa "alkohol" i alkohol jest narkotykiem, jak mogłem zapomnieć? 

Context, learn it. 

19 minutes ago, Tesu said:

Gdzie?

w miejscu w ktorym pisze, ze gra jest lepsza po pijaku i najlepiej z pijanym towarzystwem.

gdybys napisal, ze filmy kubricka lepiej sie oglada po alkoholu tez bys zachecal do picia.

9 minutes ago, Abyss said:

i alkohol jest narkotykiem

oczywiscie, ze jest. jesli co do tego sie nie zgadzamy to ciezko sie bedzie porozumiec.

zeby bylo jasne, ja nie mam zadnej antynarkotykowej misjii, po prostu wytykam abyssowi hipokryzje. moze to nie jego wina, ze wychowal sie w spoleczenstwie, ktore nie uznaje alkoholu za narkotyk i musi pilnowac dziwnego regulaminu ale moglby zdecydowac czy udaje policjanta czy jest czlowiekiem.

Tak jak pisalem, nie wiadomo, czy tylko smiac sie, czy uciekac...

19 minut temu, Abyss napisał:

Tak, na forum nie można w ogóle użyć słowa "alkohol" i alkohol jest narkotykiem, jak mogłem zapomnieć? 

Context, learn it. 

Winny się tłumaczy. Sam się przyznałeś do winy. 

MOzna. Ale tylko miedzy malzonkami i tylko po slubie.

• Upvote 4

@Vigor

A może implikowałem że gra jest tak zła, że aby uczynić ją znośną potrzeba alkoholu? Nie zachęca to w żaden sposób do picia i nie promuje tego w stylu użytym przez ciebie w innym temacie "dzisiaj zamierzam dobrze bawić się przy alko i trawce" a jest w tym przypadku jedynie środkiem stylistycznym. 

Co do nazewnictwa to polecam zajrzeć do ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 r. i ustawy o wychowaniu w trzeźwości z 26 października 1982 r., bo raczej w tym przypadku możemy mówić tylko o środkach odurzających albo bawić się w szarady słowne typu kto w jakim społeczeństwie został wychowany, a nie bazować na realnych definicjach nie wyciągniętych z dupy albo piosenki HEMP GRU. 

Ponadto jakbym nie był człowiekiem, to wystawiłbym ci osta i posłał na urlop za samo wspomnienie o narkotykach w innym temacie, nie było to nawet na tym forum niespotykane. 

Ode mnie EOT, bo brniemy już w jakiś wyższy poziom absurdu. 

Edited by Abyss

12 minutes ago, Abyss said:

Ode mnie EOT, bo brniemy już w jakiś wyższy poziom absurdu. 

zaliczenie alkoholu do narkotykow nie jest absurdem.  moze moja wypowiedz bardziej bezposrednio mowila, ze oto bede konsumowal a Twoja byla sugestia, ze przy tej grze przydalo by sie skonsumowac ale w kontekscie regulaminu obie sa tak samo niewlasciwe.

cytujesz jakies prawne paragrafy, one kiedys sie zmienia i dogonia wspolczesnosc a tymczasem sa dobre tylko do podpierania przestarzalego sposobu myslenia.

tez wole skonczyc temat bo trzeba pamietac, ze gadam z modem. dosc ludzkim ale jednak.