Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

w Dragon Age dubbing występuje tylko w pierwszej części i w sumie jest znośny, acz i tu można wybrać z poziomu menu, czy postacie mają mówić po polsku, po angielsku, niemiecku i chyba włoski też tam był z tego co kojarzę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MasterKondi napisał:

Już nie będę pobierał dodatkowych plików, i się z tym męczył, jakoś dam radę,

FYI: o ile pamiętam, to nie trzeba nic pobierać -- wystarczy zmienić nazwy kilku plików. Ale najłatwiej jest w sumie ściągnąć programik przygotowany przed fanów, który zrobi to wszystkie za ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mysquff napisał:

FYI: o ile pamiętam, to nie trzeba nic pobierać -- wystarczy zmienić nazwy kilku plików. Ale najłatwiej jest w sumie ściągnąć programik przygotowany przed fanów, który zrobi to wszystkie za ciebie.

No nie wiem bo przecież przy instalacji był język do wyboru, więc zakładam, że innych nie pobierało. Bo jak tak to pewnie jest jakaś opcja w menu, które jest swoją drogą dość skopane, bo żeby zmienić ustawienie graficzne muszę grzebać w plikach gry i szukać jakiegoś programu do konfiguracji. 

2 godziny temu, Sermaciej napisał:

ten Far Cry 5 to nawet fajnie się zapowiada

To samo co zawsze tyle, że w nowej lokacji i z innym chorym psycholem frajda będzie, ale generalnie gra nie zapowiada się jakoś nad wyraz dobrze imo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MasterKondi napisał:

No nie wiem bo przecież przy instalacji był język do wyboru, więc zakładam, że innych nie pobierało. Bo jak tak to pewnie jest jakaś opcja w menu, które jest swoją drogą dość skopane, bo żeby zmienić ustawienie graficzne muszę grzebać w plikach gry i szukać jakiegoś programu do konfiguracji. 

Nie wiem, może to uległo zmianie, ale jak pierwszy raz zmieniałem język, to wystarczyło zmienić nazwę dwóch plików z nazwa_pliku_INT na nazwa_pliku_POL i wszystko śmigało po angielsku. Za drugim razem tylko użyłem tej apki, którą zalinkowałem i też nic nie pobierałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SilentBob napisał:

Zależy jaką masz wersję Dragon Age: Origins na Originie. Ja mam Dragon Age: Origins Ultimate Edition i tam chyba nie było polskiego dubbingu.

W wersji ultimate też jest polski dubbing, acz w dwóch DLCkach nie miałem jakichkolwiek głosów a postacie nawet ustami nie poruszały, tylko nie wiem, czy to było następstwo błędu, czy tak miało być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie świeżo wyrzucone z Early Access StarCrawlers. Jest to ogólnie mówiąc dungeon crawler FPP w stylu Might&Magic. Zaczynamy z jedną postacią, do wyboru szereg klas, co ciekawe - zamiast dłubać w statach, parametrach, itd., generujemy postaci backstory składające się z trzech etapów. Backstory ma wpływ na początkowe bonusy i potencjalne itemki, ponadto czasem na opcje dialogowe. Poza tym gra zdaje się składać z dwóch części - w mieście robimy zakupy, upgrade itd., a potem włazimy do podziemi (chyba generowanych losowo, na razie tylko tutorial zrobiłem), gdzie eksploracja, walka, przełączniki itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogralem z 2h w dead cells. polaczenie symphony of the night z darks souls. ruchy postaci sa bardzo dopracowane i efektowne, jest sporo broni i dodatkow, przyjemnie sie kasuje maszkary. mysle, ze pogram w to troche wiecej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem większość przykładowej losowej misji w SC. Oprócz misji losowych są misje fabularne, które są ustawione (co najwyżej dekoracje i loot są nieco przetasowane) i które mają względnie dużo eventów. Ponadto wygląda na to że w miarę postępów w grze nie da się wszystkich zadowolić, trzeba będzie komuś nastąpić na odcisk, kogoś wycyckać, innego przebłagać. Na razie mam cztery postacie w drużynie (trójka obecna + robot znaleziony na pierwszej zupełnie mapie - mogłem go sprzedać na części, albo odrestaurować).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deponię 1 jeszcze jako tako można ugrać, ale dwójki nie dałem rady przejść. Zagadki były zbyt porąbane i irytujące.

Humor też mi nie przypasował, dlatego za kolejne części nawet się nie zabierałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runaway jest świetne, nie powiem uśmiałem się jak grałem w 2 tylko zakończenie jest totalnie zryte.
A zapytam ponownie jeśli już o przygodówkach, grał ktoś z was w takie klasyki jak: Nibiru, Black Mirror, Podróż do wnętrza ziemi, wspomniane Runaway, Broken Sword, Zegarmistrz czy Alone in th dark? Wszystko to klasyki, ehh tyle wspomnień, ciekawi mnie właśnie czy ktoś jeszcze kiedyś liznął tego gatunku w postaci tych gier, czy tylko ja przy nich główkowałem, a inni zdobywali fragi w strzelankach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam przygodówki, a z wymienionych przez ciebie grałem w Black Mirror, Runaway i Broken Sword.

Kiedyś CDA dało fajną przygodówkę Sinking Island, pamiętam, że nie mogłem się oderwać, tak mnie wciągnęło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinking Island nie miałem przyjemności, możę nadrobię. Black Mirror moim zdaniem to było mistrzostwo, oczywiścię bazuję teraz tylko na wspomnieniach, ale ten zwrot fabularny, mroczny klimat i ogólnie fabuła, mmm palce lizaclć. Nibiru, też mi się podobało, całkiem długa gra, ale klimat też fajny minus to jedna zagadka pod koniec gry, a kiedy nie miałem jeszcze internetu to z bity miesiąc jak nie dwa nad nią siedziałem żeby ułożyć te głupie kulki i poznać zakończenie, takie to były czasy. Podróż natomiast może nie jest już taka świetna, ale w wolnym czasie jak się komuś spodoba na początku to też niezła. Żałuję też, że wtedy nie miałem szansy zakosztować Syberii, no ale nic. Znacie jeszcze jakieś przygodówki godne polecenia?
Edit: Pamiętam jeszcze Sherlock Holmes i tajemnica srebrnego kolczyka, tylko to już bardziej detektywistyczne klimaty, nie każdemu się może spodobać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ronaldo9 napisał:

A zapytam ponownie jeśli już o przygodówkach, grał ktoś z was w takie klasyki jak: Nibiru, Black Mirror, Podróż do wnętrza ziemi, wspomniane Runaway, Broken Sword, Zegarmistrz czy Alone in th dark? 

Czy gralem w klasyki? Oczywiscie - kilka czesci Monkey Island i Indiany Jonesa, Day of the Tentacle, Sam & Max Hit the Road, Full Throttle, Kyrandia 2: Hand of Fate, Gabriel Knight, I Had No Mouth and I Must Scream, Beneath a Steel Sky, Universe, The Dig...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie większość przygodówek w jakie grałem, są w klimatach detektywistycznych (Sinking Island też). Ale ja lubię takie klimaty, więc nie narzekam.

Tak mi przypomniałeś o Black Mirror że aż pobieram ze Steama część drugą. Sobie przejdę, a co! JEszcze część trzecia czeka.

Ogólnie mam pełno przygodówek, tylko czasu mało. :( To fakt, kiedyś człowiek miał więcej czasu na siedzenie i rozwiązywanie zagadek. Jak byłem mały, to chodziłem do kumpla "na komputer", bo sam nie miałem. On zainstalował demko Hopkins FBI i dobrych kilka godzin nad nim siedzieliśmy. Ace Ventura z polskim dubbingiem też jest klasykiem. Albo chyba Komputer Świat Gry dawali pełno przygodówek na płytach, więc kolekcja rosła. Książę i Tchórz... Ech, jak sobie przypominam, to mi się łezka w oku kręci. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...