Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Pomyliły mi się działy więc przeklejam tutaj...

Pograłem trochę w Dirt Rally (TESU NIE CZYTAJ TEGO!!!) i na padzie gra się jak najbardziej okej, szybko ogarnąłem zasady fizy w grze i właściwie (no dobra klasa najłatwiejsza - open) nie schodzę poniżej podium, ba, już wskoczyłem na pierwsze miejsce przed końcem sezonu. Narazie są 90% szanse że grę zakupie.

Właściwe gra zrobiła mi jeszcze większy apetyt na czwórkę.

Pomylily Ci sie dzialy, wiec moja odpowiedz przeklejam tutaj.

No zdziwilbym sie, gdyby sie okazalo, ze ten tytul na padzie jest niegrywalny. Spodziewales sie czegos innego? 

niedawno wklejalem tu dla jaj scenke z gta san andreas, w ktorej big smoke zamawia mase zarcia z cluckin bell. akurat przypadkiem wczoraj czy przedwczoraj jeden gosc zajmujacy sie wyczynowym jedzeniem, postanowil zjesc w godzine zamowienie big smokea. piekne czasy.

Dobra, pierwszy tylnonapędowiec i już jest tragedia, wróc bardzo ciężko, spodziewałem się ze będzie trudno ale nie aż tak. Chyba jednak się jeszcze wstrzymam z zakupem xd

A wszystko to, bo nie masz kiery

I nie wiem jak bedziesz bez niej gral...

Cover Ich Troje by Tesu

:P

• Upvote 4

@Tesu Ja przez bardzo długi czas nie wiedziałem, ze asystę rotacji można wyłączyć :D jak już się o tym dowiedziałem (i to od ciebie Tesu na tym forum o ile dobrze pamiętam :) ) to miałem na tyle wprawy, ze dało się grac ale początkowe lądowania bez asysty i tak sprawiły mi problem.

Edited by Quel

Przesiadłem się z Soul Calibur V na IV, bo walczyć pięcioma postaciami na krzyż na dłuższą metę się nudzi, a cała reszta fajterów mi nie leży. W czwórce z kolei większość postaci mi odpowiada, ale tempo rozgrywki jest znacznie mniej dynamiczne. W sumie nawet taka przesiadka mi dobrze zrobi, bo grając przeciwko bardziej doświadczonemu graczowi już mi paluchy wysiadały od tych ciągłych kontr i bloków. W czwórce jest spokojniej (co nie znaczy łatwiej), no i można pograć Vaderem i tym jego uczniem z "The Force Unleashed" (trzeba go sobie odblokować co wcale takie proste nie jest, ale wcześniej nie dawałem rady więc może teraz).

ta, soul calibur to byla jedna z moich ulubionych bijatyk 1vs1. pamietam, ze ziomek mnie dobijal grajac rafaelem, wciaz powtarzal te same dzgniecia szpada a ja sie dawalem na to nabrac.

Mi najbardziej pasuje Tira, chociaż ona w trakcie walki musi się rozkręcić, by wyprowadzać lepsze ataki. Jak grałem online zdarzało się tak, że wywalali mnie pod koniec meczu, mimo że nie spamowałem jednym ciosem. Może za dobrze mi szło, bo Tirą rzadko kto gra online i chyba nie przywykli do przegrywania z tą postacią. Gdyby tak w piątce byli np. Seong Mi-Na, Taki czy Zasalamel to bym w ogóle się nie przesiadał na poprzednią część. To dla mnie największa wada tej odsłony, że pozbyli się kilku fajnych postaci z wcześniejszych części.

Na całe szczęście to, co uwielbiałem robić w FC3, czyli odbijanie posterunków, jest świetne również w BD.

Btw, twardzi ci żołnierze, czasami przeżywają headshoty. o_O

Jestem po 3h skradania sie, zbierania fantow, strzelania i przede wszystkim giniecia w alfie Escape from Tarkov. Oprawa i udzwiekowienie robia wrazenie, tak jak i poziom trudnosci. Poki co mialem 9 podejsc do mapy Factory w trybie offline PvE. Dwa razy udalo mi sie z niej uciec, ale ze sladowym lupem i omijajac boty, dwa razy z dobrym lootem i 7-9 ubitymi botami udalo mi sie z niej PRAWIE wydostac, pozostale piec razy bylem zabijany przez srednio trzeciego bota. Odpalilem tez jedna rozgrywke online, ale zamiast wcielac sie w niej w prawilnego gracza szukajacego lupu wybralem dostepna raz na godzine opcje dolaczenia do druzyny botow. Niedaleko wyjscia z mapy zobaczylem kilka metrow ode mnie bardzo powoli wychodzacego z klatki schodowej gracza. Wyprawe mial udana sadzac po niesionym wyposazeniu. Na jego nieszczescie nie zauwazyl mnie, a ja zrobilem uzytek z shotguna, z ktorym rozpoczalem gre. Jeden strzal wystarczyl. Nastepne dwie minuty obserwowalem i nasluchiwalem, czy huk wystrzalu nie przyciagnie jeszcze kogos, ale ze nikogo nie bylo, to podszedlem do ciala i wzialem sobie plecak, kalacha, pistolet TT, sporo amunicji i bandazy, granat, trzy modyfikacje do jakichs tam modeli broni i ppmniejsze duperele. Oblowiony i zadowolony ruszylem do znajdujacych sie niecale 10 metrow dalej drzwi wyjscia z mapy, tylko po to, by dostac mocny strzal znikad. Kustykajac zaczalem cofac sie do wyjscia starajac sie wypatrzyc ukrytego gdzies w otaczajacej mnie scenerii zrujnowanej fabryki przeciwnika, ale sekunde pozniej oberwalem jeszcze dwa razy i mecz dla mnie sie skonczyl, a zabrane potraktowanemu strzelba graczowi fanty trafily do kogos innego.

3 godziny temu, Arturzyn napisał:

Na całe szczęście to, co uwielbiałem robić w FC3, czyli odbijanie posterunków, jest świetne również w BD.

Btw, twardzi ci żołnierze, czasami przeżywają headshoty. o_O

Co to za gra to BD?

A ja po kontekście far cry stwierdziłem, że na pewno nie chodzi o żadne inne far cry, do tego zapomniałem, że coś takiego jak BD w ogóle istnieje. W sumie nawet bym w to pograł, ale za bardzo uplay mnie wkurza, żebym to uruchomił. 

• Upvote 1

4 minuty temu, MasterKondi napisał:

A ja po kontekście far cry stwierdziłem, że na pewno nie chodzi o żadne inne far cry, do tego zapomniałem, że coś takiego jak BD w ogóle istnieje. W sumie nawet bym w to pograł, ale za bardzo uplay mnie wkurza, żebym to uruchomił. 

>narzekanie na uplay

Ludzie pls

54 minuty temu, voda22 napisał:

Gdyby nie kontekst Far Cry, to bym myślał o Binary Domain. 

Świetna gra. Jedna z tych, które mógłbym przechodzić kilka razy.

2 minuty temu, Arturzyn napisał:

>narzekanie na uplay

Ludzie pls

Przepraszam, ale mam sporo gier do ogrania na steam, które też są świetne, więc jeżeli na szali postawi się platformę, steam-owe giery wygrywają. 

• Upvote 1

1 minutę temu, SilentBob napisał:

A czym się różni Uplay od Steama?

Uplay to Steam, tylko że bez aspektu społecznościowego. Nie da się oglądać profilów innych ludzi, stawiać screenów, publikować statusów etc. Uplay służy tylko do grania.

No i serwery Ubisoftu są zrobione z ziemniaków.

• Upvote 1

Chodzi mi raczej o to, że i jedno, i drugie musisz mieć włączone, żeby zagrać w gierkę, więc na jedno wychodzi.

Edited by SilentBob
  • Upvote 1

Steam > uplay > cokolwiek > origin, nienawidzę origina a zapewnię dlatego że pochodzi od znienawidzone go EA.

• Upvote 1

31 minut temu, stach122 napisał:

Steam > uplay > cokolwiek > origin, nienawidzę origina a zapewnię dlatego że pochodzi od znienawidzone go EA.

Blizzard (do niedawna Battle.net) > cała reszta uprzyjemniaczy.

Może dlatego, że ostatnio na piecu odpalam tylko gry z ich logo, no i nie muli mi kompa ta usługa.

WoW, gra która skradła mi prawie 10 lat i sprawiła, ze moja lista gier do ogrania osiągnęła rozmiary astronomiczne

StarCarft był ze man od samego początku, jest dalej i zawsze będzie - tylko w singlu

WarCraft - 1, 2 i 3 - tez od początku - W2 to pierwsza oryginalna gra, którą kupiłem razem z dodatkiem 2 tygodnie przed dostaniem od rodziców pierwszego pieca. Dzień później pojechali na tydzień na wakacje. Nie wiele spałem :D Dzisiaj, mając bliżej do 40 niż 30 zastanawiam się jak ktoś moze nie spać cala noc, ja już nie mogę :D

Diablo - i znowu od samego początku do dzisiaj i po wieki :D

Hearthstone - próbowałem ale jednak karcianki to nie moja bajka - nie zmienia to faktu, ze to chyba najpopularniejsza na świecie cyfrowa karcianka - czapki z głów 

Overwatch - multi w FPS to nie moja bajka ale doceniam produkt, 30 milionów kont to nie przelewki

Mozna nie lubić ich gier, bo gust każdy ma inny ale należy je docenić bo ich wpływ na świat gier jest ogromny i jeszcze długo będziemy ten wpływ odczuwać. 

• Upvote 5

Do Blizzarda nic nie mam ale ich gry są mi obojętne. Nie miałem z nimi styczności i raczej mieć nie będę. Niby starcraft ale to on do szybkich klikaczy więc meh.

Edited by stach122