Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ale mnie już wkur... denerwuje ta Castlevania. Ta kamera, to, że nie można zalockować wroga, ich machanie które nie pozwala mi skakać, bo przecież MUSZĘ dostać od ich łap obrażenia, te latające gremlinsyny...

No i nie mogę zrobić obrotu wsadem. :P A ponadto bohater nie reaguje od razu na złapanie, co jest strasznie denerwujące. Nie wiem, czy będę tracił na to czas, skoro daje mi to więcej wrukwienia niz radochy. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Elano napisał:

Znowu grasz w gierkę pod pada nie na padzie i się denerwujesz. Spraw sobie jakiegoś. 

Nie mów mi jak mam żyć.

 

Poza tym pad nie zmieni kamery na lepszą, nie znikną ograniczenia etc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak lockowania nie jest chyba takim problemem, to klon god of war wiec tak jak kratos bohater ma sporo atakow 360. moze pozycz chociaz pada od kogos na test.

chyba zagram sobie dzis w hatred, laptopa kiedys by mi spalila ta gierka ale na puszce powinna dzialac normalnie.

 

filmik bez zwiazku z niczym. po prostu fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JamesVoo napisał:

W Assassin's Creed nie ma aut

AC, assetto corsa śmieszku

1 godzinę temu, Arturzyn napisał:

Ale mnie już wkur... denerwuje ta Castlevania. Ta kamera, to, że nie można zalockować wroga, ich machanie które nie pozwala mi skakać, bo przecież MUSZĘ dostać od ich łap obrażenia, te latające gremlinsyny...

 

Nie wiem czy w jedynce ale w pewnym momencie jest jakaś część gry która na klawiaturze jest ekstremalnie trudna i dużo osób wtedy odpada. Dobrze że mam pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, stach122 said:

@Quel Właśnie, ile jest aut w AC? A i na czym grasz, bo jak na padzie to jak oceniasz?

Nie wiem ile jest aut - dla mnie wystarczająco bo i tak pewnie wszystkich nie objeżdżę. Gra wspiera mody.

Gram na kierownicy Fanatec CSR, pedaly Fanatec CSR Elite Pedals i shifter Fanatec CSR Shifter Set. Z padem bym się do tego nie zbliżał. To jest sim wiec wymaga specyficznego podejścia. Na kierownicy ta gra to geniusz podobnie jak pCARS i R3E, ale pCARS oceniam wyżej. W AC po prostu brakuje wielu opcji jak dynamiczna pogoda czy cykl dobowy. Sam model jazdy w obu grach jest genialny. Z tego co pamiętam to nie lubisz simow wiec możesz się odbić. Jak chcesz spróbować czy gry tego typu są dla ciebie to ściągnij ze Steam 'Race Room Racing Experience' - jest darmowy (podstawowy content), a model jazdy jest podobny do tego co jest w AC i pCARS.

Tu masz najnowszy achik hunt - Porsche Panamera G2 @ Nordschleife. Możesz sobie mniej więcej zobaczyć jak tu wygląda jazda. Zadnych widowiskowych poślizgów, odpowiednie punkty hamowania, mało miejsca na błąd, jazda jak po szynach, żadnych szaleństw. Oczywiście możesz bawić się tez w drift i jak najbardziej są tu achievementy do zdobycia właśnie w drifcie. Ale drift tutaj tez wymaga odpowiedniego podejścia, nauki i wyrobienia nawyków. To nie drift z FH czy NFS. 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogralem pol h w hatred. bardzo nudna gierka jak juz pobawi sie destrukcja otoczenia i przemoca. kolesie mieli wielkie szczescie, ze udalo im sie wzbudzic fale kontrowersji na premiere. bez tego pewnie nie zdobyli by kasy na kolejne projekty. poza tym wiedzmin 3 juz mi lepiej chodzil na puszce niz ta gierka, optymalizacja tu praktycznie nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu 

ale tak to mozna w bfa grac :) ja jeszcze w BC2 i trojce jakos po pewnym czasie konczylem mecze z bilansem na plusie. W BF1 prawie zawsze zaliczalem doly tabeli. w sumie pewnie dlatego tez za dlugo w to nie pogralem, a teraz w sumie po takim czasie od premiery i przerwie byloby jeszcze gorzej, wiec tym bardziej nie wracam, choc chec by byla :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quel Hm, pC grałem i na padzie grało mi się dobrze, a u kolegi w AC takze na padzie i tam ciut słabiej. Ja nie powiedziałem nigdzie że nie lubie simulatorów (ETS2 prawie 300h) ale wkurza mnie sam fakt że na siłe trzeba mieć kiere żeby pograć. Tak trudno do gry wrzucić wybór realistyka/zręcznościowy/pół na pół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP

Ja na poczatku tez zaliczalem dol tabeli. W becie gralem medykiem, a supporta uznawalem za najgorsza klase, bo "tymi LKM-ami nie idzie kogokolwiek trafic przeciez". Po premierze najpierw wymaksowalem klase medyka do 10. poziomu, pozniej assaulta, nastepnie supporta, a pozniej siegnalem po scouta, ktorego nigdy nie lubilem w poprzednich BF-ach i w BF1 tez poczatkowo gra nim szla mi tragicznie. A teraz co? Najwiecej fragow (troche ponad 1,5k czyli 10% ze wszystkich moich killi) mam wbitych na karabinie jednostrzalowym dostepnym tylko dla scouta, na drugim miejscu z ponad 1k fragow jest strzelba dla assaulta, ktora poczatkowo nie znosilem grac. Na trzecim niemiecki LKM, bo okazalo sie, ze po nabyciu doswiadczenia w strzelaniu z tego typu broni nie tylko da sie w cokolwiek trafic, ale takze dzieki pojemnemu magazynkowi mozna wbijac multikille, jedna seria zdejmujac kilku przeciwnikow jednoczesnie. A tak podobajacy mi sie w becie medyk? Gram nim tak sporadycznie, ze liczba fragow wbitych na najczesciej uzywanej przeze mnie broni medyka to niewiele ponad 300... Zreszta BF1 ma to do siebie, ze w wiekszosci trybow wcale nie trzeba masowo zabijac wrogow, zeby zajmowac gorna czesc tabeli. Dzis w szybkiej dominacji na drugim miejscu byl medyk, ktory mial 0 killi i 5 zgonow, bo po prostu zamiast wdawac sie w wymiany ognia biegal od punktu do punktu i przejmowal flagi, po drodze wskrzeszajac kompanow i rzucajac apteczki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, MasterKondi said:

Zapowiada się fajnie.

ta. moze ta gra wyjdzie im lepiej niz hatred.

mieli tez strzelanke w ktorej strzelalo sie do isis.

27 minutes ago, 47 said:

a miejsce zawsze się znajdzie

ja rozumiem stacha. mialem kiedys kierownice do gierek, zawalala mi miejsce w szafie a podlaczanie i odlaczanie jej to bylo straszne zawracanie gitary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MasterKondi napisał:

Zapowiada się fajnie.

Rano własnie dodałem do listy życzeń, miła odmiana by była po ,,NAJBARDZIEJ REALISTYCZNA 2 WOJENNA STRATEGIA BLA BLA BLA"

52 minuty temu, 47 napisał:

poniżej 200zł możesz kupić porządną kierownicę

a miejsce zawsze się znajdzie

No cóż, mój budżet jak narazie jest bardzo szczupły, może zainwestuje w kiere jak juz trochę pochodzę do roboty :v

Jak już kupować to wolałbym kupić coś porządnego, nie mowie o zestawie za 1k ale tak do 500zł by stykało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Vigor napisał:

ta. moze ta gra wyjdzie im lepiej niz hatred.

mieli tez strzelanke w ktorej strzelalo sie do isis.

Wiem, ale to serio wygląda fajnie, a i tak mało wychodzi teraz strategii. Zresztą poprzednie gry raczej skupiały się na robieniu kontrowersji, i może teraz studio zdobyło wystarczający rozgłos. Zostaje jedynie czekać na gameplay, bo teraz można mało powiedzieć o samej grze, ale klimat jest niezły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project CARS 2 Ultra Edition to cenowy koszmarek - 420 euro - wiec odpuściłem. Jeszcze tak szalony nie jestem.

Collector's Edition za to łyknąłem bo tu już rozsądniej 

No i jestem hipokrytą. Jeszcze niedawno nawoływałem na innym forum do niekupowania pre-orderow, a dzisiaj sam się skusiłem na Project CARS 2. Ta diabelska gra założyła mi na szyje kaganiec i trzyma pewnie w garści smycz... O tyle dobrze, ze zawsze jest możliwość rezygnacji z zakupu tylko wole nie ryzykować, ze się wszystkie Collector's rozejdą i zostanie już tylko zwykła.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quel Wow 420 euro a myślałem że forza horizon 3 to kosztowny potwór. Liczyć podstawowe ceny, 360zł za edycje ulitmate + 160 zł oba duże DLC + 35zł za paczkę aut porsche (+ chyba 50zł jakieś odkrycie sekretów i klaksony) czyli około połowę mniej. 

@Sosna564 Mocna przeginka? Przecież to absurdalna cena nawet dla europejczyka, za tyle to ma się porządną kartę graficzną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...