Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

26 minut temu, b3rt napisał:

Chyba nie rozumiem o czym piszesz.

O tym, że widziałem sporo wątków dot. tego że bardzo łatwo zarysować ekran Switcha przy użyciu portu dokującego, bo ktoś nie do końca przemyślał konstrukcje i lepiej się zaopatrzyć w jakąś formę ochrony dla wyświetlacza (który na dodatek jest LCD).

Napisałem to jednak bardziej jako formę żartu słownego niż rzeczywisty palący problem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss

A, dobra, łapie. No to jest pewien mankament ale nie jakiś uciążliwy. Po ponad 2 tygodniach wkładania i wyciągania konsoli nawet kilka razy dziennie (bo raz gran na TV a raz przenośnie) nie mam na folii ochronnej ani jednej ryski. Ale przyznaję że jakieś zabezpieczenie mogli tam dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Arturzyn said:

Pokonałem Bestię za drugim razem. Pokonałem ją nie tak, jak powinienem, ale nie czuję się z tym źle.

musze przyznac, ze nie wiem o jakiej grze piszesz od paru dni.

playerunknowns battlegrounds potwiedzone na ps4. oby pojawilo sie jak najszybciej, czuje, ze bedzie to jedna z moich ulubionych mordowni pvp.

pogralem w otwarta bete paladins, calkiem dobry klon overwatcha. zaskoczylo mnie regenerujace sie zdrowie, trawa do ukrywania sie i konie. dzieki koniowi gracz po zgonie moze szybko przyjechac z powrotem na miejsce walki. na razie na liczniku okolo 4h. raczej pogram jeszcze bo na overwatcha nie chce mi sie wykladac kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy gameplay. Tak bardzo [beeep] nie urywa... Narazie 0 jarania sie. Gdybym to kupil, a panna faktycznie jeczalaby tak przy kazdym skoku i ataku, chyba gralbym bez dzwieku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba.

Nie wiem, czego się czepiasz głosu babki, skoro w każdej innej grze jak skaczesz, to też jest jakiś dźwięk, który ma za zadanie pokazać, jaki to ciężki wysiłek bohater/bohaterka robi. Takie czepianie się na siłę.

Ale whatevs...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna gra, aczkolwiek dosc trudna. Trzy razy do niej podchodzilem. I trzy razy podano mi moje cztery litery na tacy z notka "idz pan krowy pasac". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie w miarę opanowałem Hearthlands. Miasto otoczone murem, wszystkie domy na maksymalnym poziomie, nie ma problemów z zapotrzebowaniem na cokolwiek i dodatkowo wybudowany został uniwersytet. Posłuchałem rady twórcy gry i starałem się wykupić ten wynalazek, dający stały bonus do reputacji u innych królestw, dzięki czemu nie atakują cię tak szybko (i za często).

384ygS1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ys I przeszednięte.

Miałem zrobić sobie przerwę, tylko zobaczyć chwilę, z czym to się je... i tak mnie wciągnęło że ja cię. Łatwa gra z trudnymi bossami. Pod koniec to już była istna mordęga. Nie wiem jak ostatniego bossa pokonałem, ale jakoś mi się udało.

Teraz naprawdę robię sobie przerwę przed podejściem do Ys II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Noobirus napisał:

PS4 w tej chwili jest dosyć tanie i jest masa świetnych gier do obadania. Nie ma za bardzo sensu dopłacać ze wersję Pro konsoli.

Szczególnie że Pro kosztuje prawie dwa razy tyle co Slim, a różnice w jakości są widoczne dopiero na zbliżeniach side by side.

A mimo to kusi mnie żeby kupić Pro w sierpniu i zobaczyć co Naughty Dog wyciągnęło ze stuningowanej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio musiałem sobie zrobić przerwę od Andromedy bo po jakiś 80-90h mam dopiero jedną planetę na 100%, jedną na 85% i jedną misje lojalnościową. Kurcze, wielka ta gra bo poprzednie części mi zajmowały 120-140h każda by zaliczyć wszystko (nie mowie o achievementach bo te wymagają kilkukrotnego przejścia, a ja po jednym grę wywalam z dysku).

Postanowiłem ponownie wsiąść za kółko i odpaliłem Assetto Corsa - chyba najmniej reprezentowany gatunek gier na tym forum :P Postanowiłem podfarmic achievementy bo SC ma ich astronomiczna liczbę 599, a od marca nic w tej kwestii nie ruszyłem i ciągle jestem poniżej 100. Rejestracja przejazdów dla potomnych :D  

Bylo 'rodzinnie' bo jeden samochód to hot hatch, a drugi można by spokojnie zaliczyć do kategorii Chelsea tractors.

Wyścig przeciwko AI na poziomie Alien - Alfa Romeo MiTo at Mugello

Spoiler

 

Time attack - Maserati Levante at Black Cat County - tu udalo sie mimo malego bledu.

Spoiler

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche slabo w alienation rozwiazali coopa. obowiazauja poziomy swiata, sa chyba trzy i latwo to przelevelowac. pozniej ziomki maja inne paramerty i nie da sie polaczyc. poza tym gierka bardzo fajna, kosmici rozrywaja sie efektownie i ogolnie na ekranie odbywa sie spektakularna masakra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Quel napisał:

 (nie mowie o achievementach bo te wymagają kilkukrotnego przejścia, a ja po jednym grę wywalam z dysku).

Buuu. Heh, co ja mam powiedzieć, seria ME skończyłem średnio 8 razy. A co dopiero powiedziec o Batkach i AC. Prawie każdą posiadaną grę (no dobra takie 50/50) skończyłem przynajmniej 2 razy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, stach122 napisał:

Buuu. Heh, co ja mam powiedzieć, seria ME skończyłem średnio 8 razy. A co dopiero powiedziec o Batkach i AC. Prawie każdą posiadaną grę (no dobra takie 50/50) skończyłem przynajmniej 2 razy

Przykro mi.

Chociaż w sumie nie, po części szanuję. Mi by się nie chciało tracić czasu na powtarzanie jakiejkolwiek gry, nieważne, jak bardzo wybitna by nie była.

 

Tak zmieniając temat, warto grać w TES Oblivion, jak nie miało się do czynienia z takimi grami? Kumpel może mi sprzedać za dychę i nie wiem, czy się skusić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przełamałem się i wróciłem do Soul Calibur V. To wciąż świetna bijatyka, ale patrząc na wcześniejsze odsłony wykastrowana z contentu dla jednego gracza. Nie sądziłem, że aż tak dużo osób jeszcze w to gra. Nawet dobrze mi idzie i zgarniam tytuły/levele i acziki w trybie natychmiastowym. Już ponad 75% trofeów natrzaskałem, a noc jeszcze długa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...