Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

22 godziny temu, ZygfrydQ napisał:

czy wszystkim ta skórka wypada? Też ją mam, na razie mój jedyny skin z 6 skrzynek.

Mi tam wypadł eventowy McCree, pozdrawiam 8) 

mi z pierwszej skrzynki wypadła Mercy ale teraz wypada samo szare i niebieskie barachło, ale w sumie tylko skina Mercy chciałem mieć więc spoko.

Ja z tych 'niebieskich' strojów chciałbym chyba każdego z wyjątkiem Łaski :<

A i jakby kogoś to interesowało - Endless Space do zgarnięcia za dolca.

Edited by ZygfrydQ

Przecież jedyny DLC na liście jest zawarty w tym pakiecie.

Godzinę temu, MasterKondi napisał:

A ten Endless jest do ogrania bez tych DLC? Bo jak je zobaczyłem to się przeraziłem. 

Pakiet na który (prawdopodobnie) patrzysz (ten za 119euro?) to pakiet wszystkich gier z dodatkami, z 'serii' "Endless...". Masz tam Dungeon of the Endless + DLC, Endless Legend + DLC, oraz właśnie Endless Space + DLC. Ale samo Endless Space + DLC (Disharmony) masz za owego dolca.

6 godzin temu, Vigor napisał:

kasa wtopiona?

Już nie wazne, Forza właśnie się ściąga xd

Endlesa już kupiłem... nie wiem po co ale 1 euro to grzech nie kupić (właściwie 50 centów bo drugie tyle miałem w portfelu :v)

A mnie ciągle mota żeby kupić sobie jakieś Nintendo jako uzupełnienie do PS4. Problem w tym że na Switcha nie ma za bardzo nic co mnie interesuje (Zelda, za moment MK8 i w sumie tyle, nawet licząc z zapowiedziami w stylu TBA których uzbierałoby się może ze 2 sztuki). Wii U jest znowu absurdalnie drogie, 1200 za używkę past gena to jakiś żarcik śmieszny.

Kurka dawno nie grałem w ścigałki, które w sumie nie są moim ulubionym gatunkiem, ale pograłem sobie Burnout Paradise i grało się miodnie, chociaż gra dość stara. Teraz włączam Superhota.  

martwilem sie, ze volition zamiast zrobic nowe saints row tworzy jakiegos dziwnego shootera na zamknietych arenach. na szczescie agents of mayhem to duchowy nastepca saints row, jest otwarte miasto, sa samochody i sporo humoru.

na kanale volition jest tez dluzsza wersja tego materialu. chyba wezme na premiere. nie moge sie oprzec dobrym sandboksom.

Superhot, już skończyłem krótka gra, ale to w sumie nie robi różnicy bo już i tak nie chciało mi się grać. Pod koniec grałem trochę z przymusu. Niemniej ciekawa gra, zabawa czasem bardzo mi się spodobała przy spotkaniu z przeglądarkowym demem, jednak w praktyce dość szybo się znudziła. Do tego gra jak na swój wygląd potrafi się zaciąć i czasami obiekty wariują, nie mam najnowszego sprzętu, ale bez przesady. W sumie sposoby na eliminowanie przeciwników dawały sporo zabawy. Tak więc gra fajna, ale w małych dawkach. Przynajmniej dla mnie. 

12 godzin temu, voda22 napisał:

Mmmm, a bym sobie pograł w Dirt Rally 

A ja sobie właśnie gram 8)

Jako, ze DiRT Rally był na mojej wishliscie to długo się nie zastanawiałem gdy pojawił się w HB Monthly. Świetna gra, doskonały model jazdy, tylko trasy krótkie. W starych autach świetnie odwzorowana praca skrzyni biegów i sprzęgła. Przyzwyczajony do AC czy pCARS, biegi zmieniam jak automat (wyjątkiem są starsze auta w pCARS) ale tu naprawdę łatwo za wcześnie puścić sprzęgło albo za wcześnie wrzucić bieg. Jako, ze ze mnie bardziej race driver niż rally driver to trochę czasu minie za nim się nauczę dobrze 'rajdować'. Jednak warto poświecić na naukę czas, szczególnie ze jeździ się obłędnie w VR.

Poniżej pierwszy rajd (4 odcinki) 1960s jechany z Oculusem na głowie (właściwie to jeden odcinek bo reszta w playliście)

Akurat w Dirta bym w VR-e pojeździł. Szkoda tylko, że nie mam nawet porządnej kierownicy tylko plebejskiego pada, co dopiero o jakimś Oculusie mówić :/ W sumie też trochę żałuję, że kupiłem go te 4 miesiące temu, bo z braku czasu wbiłem tylko 8 godzin, a teraz miałbym w Humble taniej i z innymi gierkami, ale gra jest na tyle miodna, że warto było :D

Jakbym chciał testować scamy finansowe, to bym się umówił z jakimś prawnikiem z Ugandy. 

• Upvote 4