Jump to content
Rankin

Temat growy

Recommended Posts

Pograłem chwilę w betę GTS i w sumie jest ok. Gameplayowo to stary, dobry Gran Turismo. Jeśli ktoś grał w GT5 albo 6 to odnajdzie się błyskawicznie w tym modelu jazdy. Grafika jest bardzo ładna i o ile to co się dzieje poza trasą (widzowie itd.) dalej jest takie sobie o tyle modele samochodów i tras są po prostu świetne, tak samo z resztą jak efekty i refleksy. Poprawiono też dźwięk silnika samochodów i te już nie brzmią jak maszynki do golenia. Więc ogólnie progres jest, jednak dalej nie zmieniam swojego zdania i jeśli nie będzie jakiegoś sensownego singla to nie kupuję bo wyścigi w multi to kompletnie nie moja bajka. A Beta pozwala tylko sprawdzić grę sieciową i niby jest tam opcja "kampania" ale nie wiadomo co się pod nią kryje.

Jak single będzie taki jak w GT6 to może go w ogóle nie być.

Zresztą, jeśli SMS dostarczy wszystko to co pokazują i czym się chwalą w pCARS2 to pozamiatają konkurencję na wszystkie strony :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ja tam czekam tylko na jedna scigalke: NfS: Underground 3. Jak na tegorocznym E3 znow go nie zapowiedza, to jak zwykle bede czekal na zapowiedz na przyszlorocznym.

Sent from my iPX Developer's Edition using Tapatalk. 

Guest

ja czekam na nowego nieBurnouta od twórców Burnout
mam nadzieję, że w tym roku pokażą przynajmniej zapowiedź

22 minuty temu, Tesu napisał:

Ja tam czekam tylko na jedna scigalke: NfS: Underground 3. Jak na tegorocznym E3 znow go nie zapowiedza, to jak zwykle bede czekal na zapowiedz na przyszlorocznym.

Nawet jak zapowiedzą to co z tego, jak dobrego NFS nie było od dawien dawna. Ostatni w jakiego mi się dobrze grało to Shift 2, który nawet na większości rynków nie miał NFS w nazwie

• Upvote 1

2 godziny temu, Quel napisał:

Jak single będzie taki jak w GT6 to może go w ogóle nie być.

Co było nie tak z singlem w GT6?

A ja czekam na nową grę od Evolution pod banderą Codemasters. Najlepiej nowego GRIDa. Mam nadzieję że pokażą Sony jak wielkim błędem było zamknięcie tego studia. 

11 minutes ago, b3rt said:

Co było nie tak z singlem w GT6?

- bardzo krótka kariera

- duza ilość beznadziejnie krótkich wyścigów po 3 okrążenia

- usuniecie endurancow

- brak podziału na sensowne serie wyścigowe (mistrzostwa)

- usuniecie B-Spec

- gating

W większości przypadków to cofniecie w stosunku do poprzednich części. W innych to nienadążanie za konkurencja

Godzinę temu, voda22 napisał:

Jedyny. Poprzednio był teaser. 

OK, jednak hype

jak mnie pytałeś na steamie to myślałem, że teaser to trailer XD

Nie będzie season passa. Oficjalna wypowiedź Bernda Diemera, dyrektora kreatywnego gry:

"Patrząc na to, jak Battlefront ewoluował przez lata, zdecydowaliśmy: wiecie co? Dla tego rodzaju gry season pass nie jest najlepszym rozwiązaniem. Musimy wymyślić coś lepszego. Nie mogę wdawać się w szczegóły, ale myślimy nad czymś innym, nad czymś, co pozwoli grać dłużej, jednocześnie nie dzieląc przy tym społeczności."

W kazdym razie ciekawe co wymyślą w zamian, bo chcąc nie chcąc trzeba pamiętać, że to wciąż EA.

Godzinę temu, voda22 napisał:

Na panelu mówili coś o season passie - nie zrozumiałem tylko co, czy będzie czy też nie. 

Ten Battlefront 2 będzie miał jakąś kampanię (jakieś kampanie?) a'la Battlefield 1? Jeśli tak, to chyba będzie pierwszy Battlefront, w którego zagram.

11 godzin temu, kiceg napisał:

miałem być zmęczony Dark Soulsami, a właśnie idę do Anor Londo w NG+

Good job skeleton! 

Tak, czytaj wyżej.

Ale kurka 260 zł to jednak sporo, pewnie zaczekam do jakichś przecen. I jeszcze jak się potwierdzą informację o cod-zie w II wojnie, będzie kiepsko z wyborem. :( 

Edited by MasterKondi

46 minut temu, MasterKondi napisał:

260 zł

Na PC?

Ok, zmieniłem zdanie, nadal nie kupię żadnego Battlefronta. Jak będę zarabiał tyle co 'na zachodzie' to mogę wydawać na gry też tyle...

Multi mnie w tym BF2 w ogóle nie interesuje ale to co pokazuje trailer zapowiada ciekawa kampanie single. Jak stanieje do zadowalającej ceny to się zakupi. Sama kampania SP nie jest warta pełnej ceny.

Nie wiem kiedy tanieją ale na pewno tanieją :) Battlefield 3 kupiłem za grosze właśnie dla kampanie single player.