Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

4 minuty temu, MasterKondi napisał:

A ja po kontekście far cry stwierdziłem, że na pewno nie chodzi o żadne inne far cry, do tego zapomniałem, że coś takiego jak BD w ogóle istnieje. W sumie nawet bym w to pograł, ale za bardzo uplay mnie wkurza, żebym to uruchomił. 

>narzekanie na uplay

Ludzie pls

54 minuty temu, voda22 napisał:

Gdyby nie kontekst Far Cry, to bym myślał o Binary Domain. 

Świetna gra. Jedna z tych, które mógłbym przechodzić kilka razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SilentBob napisał:

A czym się różni Uplay od Steama?

Uplay to Steam, tylko że bez aspektu społecznościowego. Nie da się oglądać profilów innych ludzi, stawiać screenów, publikować statusów etc. Uplay służy tylko do grania.

No i serwery Ubisoftu są zrobione z ziemniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, stach122 napisał:

Steam > uplay > cokolwiek > origin, nienawidzę origina a zapewnię dlatego że pochodzi od znienawidzone go EA.

Blizzard (do niedawna Battle.net) > cała reszta uprzyjemniaczy.

Może dlatego, że ostatnio na piecu odpalam tylko gry z ich logo, no i nie muli mi kompa ta usługa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW, gra która skradła mi prawie 10 lat i sprawiła, ze moja lista gier do ogrania osiągnęła rozmiary astronomiczne

StarCarft był ze man od samego początku, jest dalej i zawsze będzie - tylko w singlu

WarCraft - 1, 2 i 3 - tez od początku - W2 to pierwsza oryginalna gra, którą kupiłem razem z dodatkiem 2 tygodnie przed dostaniem od rodziców pierwszego pieca. Dzień później pojechali na tydzień na wakacje. Nie wiele spałem :D Dzisiaj, mając bliżej do 40 niż 30 zastanawiam się jak ktoś moze nie spać cala noc, ja już nie mogę :D

Diablo - i znowu od samego początku do dzisiaj i po wieki :D

Hearthstone - próbowałem ale jednak karcianki to nie moja bajka - nie zmienia to faktu, ze to chyba najpopularniejsza na świecie cyfrowa karcianka - czapki z głów 

Overwatch - multi w FPS to nie moja bajka ale doceniam produkt, 30 milionów kont to nie przelewki

 

Mozna nie lubić ich gier, bo gust każdy ma inny ale należy je docenić bo ich wpływ na świat gier jest ogromny i jeszcze długo będziemy ten wpływ odczuwać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, stach122 napisał:

Niby starcraft ale to on do szybkich klikaczy więc meh.

Tylko jesli myslisz o grze w multi na poziomie wyzszym niz sredni. W singlu SC jest "tylko" bardzo dobrym RTS. 

Kolejne trzy godziny w fabryce w EFT za mna. Dzizas, ale tu bija. Moj niechlubny rekord to pozycie calych 47 sekund od chwili rozpoczecia rajdu pvp. Przypomina mi to granie w pierwsze Operation Flashpoint te 15 lat temu. No i to udzwiekowienie Tarkova, tylko sluchajac wymiany ognia w sasiedniej fabrycznej hali moge zidentyfikowac, z jakich modelow broni korzystaja przeciwnicy, z ktorych miejsc sie ostrzeliwuja i ze jeden znajduje sie wyzej od drugiego. System obrazen tez robi wrazenie. Oberwanie w jakas czesc ciala grozi m.in. urazem, zlamaniem, krwawieniem, krwotokiem, szokiem, ogluszeniem, drgawkami, otepieniem bolem, zakazeniem, trudnosciami z oddychaniem i widzeniem itd., co bezposrednio przeklada sie na sprawnosc naszego awatara - zmniejszenie predkosci przemieszczania sie z niemoznoscia sprintu wlacznie, pogorszenie ostrosci widzenia czy stabilnosci przy celowaniu. Do tego dochodzi szansa, ze po krotkim biegu, skoku czy kolejnym postrzale raz opatrzone rany moga sie na powrot otworzyc. Jest hardkorowo. I bardzo satysfakcjonujaco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, OnceAThief napisał:

jakieś easter eggi wyłapałeś?
już na samym początku jest nawiązanie do Predatora

gra sporo straci jeśli nie znasz filmów akcji z okresu :P

No nie znam filmów z tego okresu. :P

Ale teksty protagonista ma zabawne. No i ten samouczek i porady na ekranach ładowania, czyste zloto.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę odpocząć od Overwatcha, więc ściągam Ys Origin. Mam cichą nadzieję że steam przechowuje zapisy gier, bo nie specjalnie chce mi się grać od samego początku. Zawsze mogę się przerzucić na New Vegas, którego nigdy nie skończyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w DayZ serwer został 2 razy zabity przez czitera. Dawno tego na Epochu gdzie gram nie było... Ciekawe kiedy powstanie taki naprawdę dobry survival PvP. Wiem, że jest Escape From Tarkov, ale to jednak coś innego...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Glockens napisał:

Wczoraj w DayZ serwer został 2 razy zabity przez czitera.

Ta gra w ogóle jeszcze istnieje? Pamiętam że kupiłem EA chyba w 2014 i gra od tamtego czasu tkwi w jakimś wydawniczym limbo, bo ciągle czytam o obiecankach nowych funkcjonalności podczas gdy podstawowe mechaniki nie działają.

No chyba że mowa o modzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vigor napisał:

piszesz o alkoholu, ktory jest narkotykiem. dzis regulamin i dobro dzieci nie jest tak wazne jak wczoraj?

Nie pisze, że go pije ani do t ego nie zachęca. Stwierdza fakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...