Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

O 19:30 włączyłem GTA Online z zamiarem wypróbowania nowego trybu. O 23:30 spojrzałem na zegar. Miałem zamiar o tej godzinie spać. :/ Jakkolwiek od czasu premiery GTA V na PC palam nienawiścią do Take-Two, tak nie potrafię sobie odpuścić pogrania przynajmniej kilku godzin tygodniowo. :)

Jak można grać w gry online? Nawet w GTA Online? Bleh.

Germotta, a Wiedźmin 3 to co to jest przy takim Falloucie 3/NV?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o prawdziwym RPG.

Ja tam wiem -a przynajmniej sądzę, że wiem- czego nie lubię.

Bierzemy przegadane dialogi i stos absurdalnych statystyk usiłujących "symulować" rozwój postaci i interakcje międzyludz ...międzyjednostkowe (gdzieś tam ponoć walają się wirtualne rzuty wirtualnymi kośćmi), dodajemy do tego "taktyczną" walkę w turach/ z pauzą (mocno bazującą na wspomniaych statystykach), wszystko podlewamy sosem z wariacji na temat Siedmiu Wspaniałych, i mamy moje największe "Bleh!", czyli tzw komputerowe RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19:30 włączyłem GTA Online z zamiarem wypróbowania nowego trybu. O 23:30 spojrzałem na zegar. Miałem zamiar o tej godzinie spać. :/ Jakkolwiek od czasu premiery GTA V na PC palam nienawiścią do Take-Two, tak nie potrafię sobie odpuścić pogrania przynajmniej kilku godzin tygodniowo. :)

Jak można grać w gry online? Nawet w GTA Online? Bleh.

By sobie porozmawiać w trakcie gry. No i satysfakcja z pokonania gracza to zazwyczaj jest większa niż podczas pokonania NPC'ta. Troszkę mnie też nudzą gry dla pojedynczego gracza. Lubię współpracę i śmiech. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...