Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

tylko prepaidy/karty kredytowe

Przy czym ostatnio z kartami jest lepiej, bo kiedyś były tylko nominały 100 zł. Teraz empik i kilka sieci kiosków sprzedają przeróżne waluty, od 15 do 250 zł. Robi się wydruk jak paragon i kodzik wklepuje się do PSN. Fajne i wygodne rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPalem można podładować portfel w paru regionach. Polacy oczywiście nie mogą, ale jak ktoś ma konto na UK czy Niemcy to może z tego korzystać.

O to jak się lubro pojawił, to jeszcze przypytam - dla dedhandhelda lepiej zakładać konto na jakimś zagranicznym PSNie (USA chociażby), czy można relatywnie spokojnie w Polsce, bez obawy na ominięcie przez jakieś sensowne rzeczy? Główny cel zainteresowań to jrpgi/rpgi+jakieś Project Diva, a w pudełka przy dedhandheld się nie przymierzam bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się musi dziać w Games Workshop skoro rozdają licencję każdemu i patrzą co się przyjmie. Nie wiem czy lepsze to, czy absolutny brak gier z tego uniwersum.

O ile trailer i materiały ze Space Hulka wyglądały całkiem fajnie to ten trailer wyglądał gorzej niż intro z pierwszego DoWa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKOK so wczoraj znienacka zrobiłem dwa całe chapki w Valkyria Chronicles. Okazało się, że pierwszy był trywialną sprawą gatunku biegnij i strzelaj do puszek i niepotrzebnie spowalniałem mamrota psując sobie rating (po zrobieniu wszystkiego musiałem jeszcze trzy tury przeklikać żeby dojechał do celu). Drugi (zabawa z Lupusem) natomiast wyglądał na coś uciążliwego, ale w praktyce 3/4 roboty wykonała alicia wsparta mariną, a sprawę zakończyła Audrey, w 5 ruchów zbijając boss tank z pełnego hp do zera, przy czym jeden z tych pięciu to było mizianie inżyniera odnawiającego rakiety. Teraz rzekomo finalny chapter, mam nadzieję że uda się go wykończyć bezboleśnie i ostatecznie wywalić grę z HDD, tylko jeszcze z 5 razy zaliczę naggiar plains żeby wymaksować wszystkie klasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na widok Helldivers dość mocno się wyszczerzyłem, bo gra zbiera naprawdę dobre opinie i przymierzałem się do zakupu na jakiejś promocji. Oczywiście pierwsze z brzegu posty na polskiej stronce ogłaszającej PS+ gierki to oskarżenia o złodziejstwo, oszustwo i żądania Uncharted 4 xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pierwsze z brzegu posty na polskiej stronce ogłaszającej PS+ gierki to oskarżenia o złodziejstwo, oszustwo i żądania Uncharted 4 xD

Zastanawia mnie zawsze jak żyją tacy ludzie. Ja się zawsze wkurzam jak widzę grę AAA bo takie z reguły kupuje wtedy kiedy mnie interesują. Plusa traktuje jako dodatek pozwalający ogrywać gry nad którymi z reguły się waham albo normalnie bym ich nie kupił, chociażby właśnie Helldivers czy Hardware: Rivals. Tymczasem ludzie spodziewają się gier pokroju Last of Us czy Uncharted Collection. Co oni, gier w ogóle nie kupują tylko żerują na plusie czy jak? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajenie z ery PS3 + typowe cebulactwo? Przynajmniej słyszałem, że w czasie PS3 dawali dość często AAA. Jednak ludzie chyba nie biorą pod uwagę, że PS3 miało ciut większą bibliotekę gier. No i teraz PS+ trzeba mieć do gry online, więc nie przeczę, że Sony ciut obniżyło loty. Ale bez przesady, trafiło się kilka fajnych gier w PS+ w tym roku, czasem indyki jak Super Meat Boy, ale jednak dobre gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to nie kwestia ilości gier, bo takie tytuły jak Killzone: Shadow Fall, Knack czy nawet Order 1886 już swoje zarobiły i latają tylko po rynku wtórnym na którym Sony już nie zarabia. Spokojnie mogłyby wylądować w Pluse, ale mimo to wciskany jest Nom Nom Galaxy.

A na PS3 faktycznie były dobre gry, ale ja się na nie nie załapałem, bo przed PS4 plus mnie nie interesował w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo to wciskany jest Nom Nom Galaxy.

Nom Nom Galaxy to bardzo przyjemny i zaskakujaco gleboki mix tycoona z survivalowym sandboksem. Gra o klase lepsza niz Knack czy TO1886. Ludzie ironicznie chca Knacka w PS+.

@PrincessNue

Polskie konto daje dostep do 99% anglojezycznej zawartosci na PSV. Nie ma DJMAX Technika Tune, ktore do Europy nie trafilo, ale w US jest w pudle i mozna znalezc kopie z importu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze więcej 40k?

Battlefleet Gothic Armada dostał kolejny trailer

Tu jeszcze jakieś stare materiały

Przy okazji fajne rozwiązanie z bonusami dołączanymi do preorderów. Otóż do zamówień przedpremierowych dokładane jest DLC ze Spess Marines, ale można je będzie otrzymać w cenie gry decydując się na jej zakup nawet dwa miesiące po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już pełna oferta PS+ na luty:

  • Helldivers (PS4/PS3/PS Vita)
  • Nom Nom Galaxy (PS4)
  • Persona 4 Arena Ultimax (PS3)
  • GRID: Autosport (PS3)
  • Lemmings Touch (PS Vita)
  • Nova-111 (PS4/PS3/PS Vita)

Jak dla mnie to całkiem niezły zestaw. W Helldivers na pewno zagram bo chciałem to przetestować już jakiś czas temu (mam nadzieję że znajdą się chętni do co-opa :>). Persona 4 Ultimax to świetna bijatyka. Grałem w podstawkę bo Ultimax był drogi i trudno dostępny, z Plusa to grzech nie pobrać. O G:A słyszałem mieszane opinie i nie wiem czy będzie mi się chciało odrywać od Driveclub i GT6 dla tej gry. Nova-111 nie wiem czym jest, nie mam też Vity żeby interesować się Lemingami.

Ogólnie to spoko, tym razem IMO lepiej niż GwG od konkurencji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...