Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Poziom trudności daje się we znaki, a gram na normalnym. sad_prosty.gif

walka z Zeusem to dopiero będzie przygoda

;_;7

Oslo, po śmierci Posejdona, już wiem skąd George Martin wziął sposób na załatwienie żmii. :D

Nie no, ta śmierć była piękna (w sensie growa, po tej z serialu płakłam obficie).

Spotkałam się już z meduzami, minotaurami, mam łuk, pierwsze ulepszenie ostrzy i idę dalej.

Jak na 2010 rok, ta gra to mleko i miód dla oczu i uszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mishiu znowu w natarciu, tym razem na tapecie Far Cry 4. Znowu comedy gold, ale i tak najlepsze jest podsumowanie:

Jak widzisz oceniłem tą grę 7/10, a to oznacza, że prezentuje dobry poziom, ale na pewno nie bardzo dobry.

Raczej nie inaczej, skoro tak napisał to tak jest :P

Szkoda że już nikt się z nim w dyskusje nie wdaje, mało śmieszne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19:30 włączyłem GTA Online z zamiarem wypróbowania nowego trybu. O 23:30 spojrzałem na zegar. Miałem zamiar o tej godzinie spać. :/ Jakkolwiek od czasu premiery GTA V na PC palam nienawiścią do Take-Two, tak nie potrafię sobie odpuścić pogrania przynajmniej kilku godzin tygodniowo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/hearts-of-iron-iv-42nd-development-diary-29nd-of-january-2016.904833/

Sam nie bardzo się interesuję gsg (może czas zacząć), ale jakoś tak kliknąłem w ten temat, więc nie zaszkodzi przekleić linka, choć pewnie ci co mają wiedzieć i tak już wiedzą.

Najlepszy komentarz:

SfTLQLm.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam Fallouta NV.

Jest zółto

i buro

ale mi się podoba :3

A tak na serio, przy pierwszym zetknięciu się ze sterowaniem na padzie przy RPG z krwi i kości poczułam niesmak, który całe szczęście później przerodził się w radość z powrotu do serii. Przyznaję, że Pip Boy przypisany do kółka i skok do trójkąta to bardzo słabe rozwiązanie, no ale idzie przeżyć.

Tak poza tym, to F3 pełną gębą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No F3 pełną gębą, bo pod względem technicznym i modelu rozgrywki nic się nie zmieniło

This.

Może i okolica wraz z fabułą są inne, klimat trochę jak z westernu (bez koni, ale cusz), ale NV powstał na podwalinach F3, także hej - bez niedowierzań i kontrowersji mi tutaj.

RPG z krwi i kości poczułam
Top kek.

RPGi typu F1&F2&Wasteland etc. nie są mi znane. :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...