Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Nie spodziewałam się, że GoW III na PS3 będzie taki śliczny.

Przyjemnie jest sobie przypomnieć gameplay, który w Chains of Olympus na PSP (który był moim jedynym dotychczasowym spotkaniem z serią) jest praktycznie identyczny (Kratosowi ostatecznie odjęli skrzydła).

Poziom trudności daje się we znaki, a gram na normalnym. :(

Oslo, potwierdzone, że za miesiąc z powrotem dostanę piecyka, więc nareszcie dogram klasyki w biblioteki (Bioshock, yaaay).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nep V II to kontynuacja, ale ze względu na kolejne wesołe dimension jumpy (NAKED NEP), powinno się dać spokojnie wejść bez bólu jeśli w mk2/SG i Victory nie grałeś. Ogólnie raczej nie nastawiaj się na wybitność pod względem gameplayu bo to mocno tradycyjny (grind) jrpg, kwestia jak postacie/sytuacje/memeje ci przypasują.

Oslo, jak już przy IdeaFactory jesteśmy, to na PS4 możesz Felu obczaić Omega Quintet (średniak, ale podobnież ma parę fajnych rozwiązań gameplayowych) i gdzieśtamwkrótce ulepszonego Fairy Fencer F: Advent Dark Force (remaster z PS3, battle system z Nepa pomieszany z trochę bardziej standardowym fantasy settingiem).

No i zamów se Senran Kagura Estival Versus. Wiem, że tego pragniesz. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godus will be taken down from the Steam Store with immediate effect, thank you to all those involved.

This is also the time I would like to announce my retirement from the games industry. It has been a long journey for me. Thank you.

https://twitter.com/...816095686848512

https://twitter.com/...816249559093254

Jack Attridge ?@JacksFlavour

Peter's account was hacked. That is not a real tweet1!!

b8O8t4i.png

Woah.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Volition będą streamować jakąś pre-pre-pre-alfę skasowanego Saints Row na PSP (to ten, o którym jedyna wzmianka była gdy Mikael ?kerfeldt z Opeth napisał że będą na soundtracku, nie wiedząc że mają NDA).

http://twitch.tv/dsvolition

Obecnie problemy techniczne z audio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło dokładnie o kombatantów brytyjskich. Z drugiej strony jak czytałem wypowiedzi twórców o "zawrotnym realiźmie wojny" i jakie mieli pomysły to nie dziwie się, ze trzech wydawców odmówiło współpracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toc za 3 tygodnie wychodzi Fire Emblem: Fates. Oh boy h boy oh boy. Moze naweg rozwaze kupno N3DS XL *.*

W Ameryce.

A wiadomo coś, kiedy u nas? Zazwyczaj takie premiery były w USA i Europie tego samego dnia :|

Eeeeeeee... nie?

Awakening też dzieliło jakieś pół roku między premierą w JuEsEj a europoor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem znienacka grać w Terrarię po bardzo, bardzo, bardzo długiej przerwie (ostatni raz grałem jakoś krótko po wprowadzeniu Crimson). Póki co bardzo sympatycznie, całkiem jak dawniej, tylko akurat wylosował mi się świat z ołowiem i cyną zamiast żelaza i miedzi, to trochę brzydkie rudy i nonsensowne materiały (nie tak jak równanie srebra z żelazem but still).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej różnic zauważysz dopiero na hard mode po zabiciu Wall of Flesh. Pełno nowych bossów i stworów. No i generalnie przybyło sporo biome'ów - chociażby śniegowy i pszczołowy. Dużo fajnych itemów do wycraftowania, chociażby hoverboard.

Prawdopodobnie też nie grałeś odkąd dodali opcję budowania torów i jazdy kolejką po mapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...