Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

OKOK so zbliżam się do końca Valkyria Chronicles (chap 16 z podobno 18) i gra wymaga ode mnie coraz więcej cierpliwości. Nie żeby była jakoś specjalnie trudna - dość powiedzieć że na urżnięciu Selvarii za pierwszym podejściem zarobiłem rating A i jeszcze sądzę, że się guzdrałem przez tę jej debilną tendencję do unikania wszystkiego i dostrzegania postaci na kilometr za jej plecami (obszedłem problem posyłając shocktroopera z miotaczem ognia i rozkazem blokady kontrataków). Co prawda ostatnio trochę nadużywam Alicii wyposażonej w ZM Kar 8 (karabin który w jednej salwie gasi wszystko poza bunkrami, wliczając w to czołgi, ciężkie też, i stanowiska ckm), ale to jest raczej symptom niż przyczyna opinii o grze. Teraz mam się po raz pierwszy zająć mamrotem i już zapał opada gdy pomyślę że znowu czeka mnie jakiś uciążliwy gimmick albo zabawy w strzelanie do pajaców unikających ostrzału snajperskiego zanim snajper pociągnie za spust. Tak czy siak, na początku gry oceniałbym na mocne 8/10, teraz zastanawiam się czy 6/10 nie będzie za wysoko za te wszystkie idiotyzmy fabularne i mechaniczne. Przynajmniej exp nie jest problemem, windmill plaza to solidne 50k expa za 1 turę walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że cena będzie dobra
$29.99 / ?29.99 / ?24.99 on PlayStation?4 computer entertainment system and PC across North America and Europe in May 2016

btw czy #kogoś tutaj The Witness?

zebrał świetne ocenki i ja nie mogę się doczekać 90% spadku ceny, żeby to ograć

Jak dla mnie całkiem spoko. 30 dolców to jakieś 120-130 zł. przy dzisiejszym kursie. Jak za grę sieciową która starczy mi pewnie na kilka miesięcy to całkiem rozsądna cena. Ciekawe tylko czy gra będzie w jakiś sposób rozwijana, czy będą dodatkowe mapy i bronie, no i przede wszystkim, czy będą darmowe DLC czy płatne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocb, taka sama cena na PC i PS4, czemu gry są teraz takie drogie

Gaben

Niekoniecznie. Często to wydawcy tak sobie życzą, pamiętam jakie były naciski na gog żeby wprowadził euro w sklepie, a potem żeby euro=dolar. Niektórzy wprost odmawiali udostępniania swoich gier dopóki nie będzie to spełnione. W końcu gog/cdp się ugięli, ale przynajmniej zaczęli w takich przypadkach oferować rabat w wysokości różnicy $/EUR (nie wiem czy nadal to stosują tho).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tworzony drugi projekt od fanów, będący kontynuacją TR Angel of Darkness. Pierwszy się nie powiódł, a szkoda, bo czekałem na niego. W związku z tym nie robię sobie żadnych oczekiwań.

tfw nie byłam w stanie ukończyć aod

;_;

Choć w sumie płytkę mam, może kiedyś zrobię kolejne podejście i zdołam to przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKOK so zbliżam się do końca Valkyria Chronicles (chap 16 z podobno 18) i gra wymaga ode mnie coraz więcej cierpliwości. Nie żeby była jakoś specjalnie trudna - dość powiedzieć że na urżnięciu Selvarii za pierwszym podejściem zarobiłem rating A i jeszcze sądzę, że się guzdrałem przez tę jej debilną tendencję do unikania wszystkiego i dostrzegania postaci na kilometr za jej plecami (obszedłem problem posyłając shocktroopera z miotaczem ognia i rozkazem blokady kontrataków). Co prawda ostatnio trochę nadużywam Alicii wyposażonej w ZM Kar 8 (karabin który w jednej salwie gasi wszystko poza bunkrami, wliczając w to czołgi, ciężkie też, i stanowiska ckm), ale to jest raczej symptom niż przyczyna opinii o grze. Teraz mam się po raz pierwszy zająć mamrotem i już zapał opada gdy pomyślę że znowu czeka mnie jakiś uciążliwy gimmick albo zabawy w strzelanie do pajaców unikających ostrzału snajperskiego zanim snajper pociągnie za spust. Tak czy siak, na początku gry oceniałbym na mocne 8/10, teraz zastanawiam się czy 6/10 nie będzie za wysoko za te wszystkie idiotyzmy fabularne i mechaniczne. Przynajmniej exp nie jest problemem, windmill plaza to solidne 50k expa za 1 turę walki.

Jak to jest, że już drugi raz widzę, że ta gra na początku się komuś mocno podoba, a potem zmieniają zdanie i jej nie przechodzą?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że już drugi raz widzę, że ta gra na początku się komuś mocno podoba, a potem zmieniają zdanie i jej nie przechodzą?

No niestety mechanicznie gra nie wie co ze sobą zrobić, a fabularnie kompletnie głupieje pod Naggiar - tak to bywa, że twórcy trwonią potencjał gry.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, bo jeszcze przed premierą na Steam słyszałem głównie pozytywne opinie, kupiłem nawet w jakiejś promocji. Co prawda nigdy nie włączyłem nawet, ale przynajmniej brat przeszedł i wbił achievy :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3hGVdmQ.jpg

General

The idols? character models have been completely redone to take

advantage of the PlayStation 4 hardware. Facial expressions have been

remarkably improved.

Camera work is dynamic during concert scenes, and the shaking of the

audience waving of pen lights have been drastically powered up.

Players work hard as a new producer at 765 Production. At the

training camp where the story is set, you?l live alongside the game?s 13

idols while deepening your bonds with them and leading them to become

top idols.

There are, of course, familiar idols. A visual featuring the game?s 13 idols is published in the magazine.

At the training camp, you?ll be able to view the idols while

deciding the contents of their work. There?s a ?Stage For You? element

being prepared that lets you freely arrange the stage.

Concerts follow a rhythm game system. As you succeed, you?ll rank up.

Producer Youzou Sakagami Interview

Since it?s been five years since The Idolmaster 2, The Idolmaster logo has been completely redone. There is the sense of a fresh start.

The span of the camera work has been extended. You?ll be able to see a maximum of 50,000 pen lights in the audience.

A technology called ?Variable Tune? was developed for this game.

The idols have been completely remodeled and have a soft feeling to them.

While the personalities of the idols won?t change much from normal,

since the producer meets them for the first time at a training camp in

this game, not every idol is open-minded. Chihaya Kisaragi, for example,

may seem cold at first.

This game is set in a world parallel to the series so far. The girls

of 765 Production that made their idol debut aren?t very popular.

Therefore, president Junjirou Takagi proposes a training camp, and the

story begins from there.

Nadal 2nd Vision, ale są delikatne zmiany w designach: np. Ritsuko teraz ma warkocz z boku, a Miki mniej spiczaste włosy. Plus oczywiście nowe ubrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3hGVdmQ.jpg

General

The idols? character models have been completely redone to take

advantage of the PlayStation 4 hardware. Facial expressions have been

remarkably improved.

Camera work is dynamic during concert scenes, and the shaking of the

audience waving of pen lights have been drastically powered up.

Players work hard as a new producer at 765 Production. At the

training camp where the story is set, you?l live alongside the game?s 13

idols while deepening your bonds with them and leading them to become

top idols.

There are, of course, familiar idols. A visual featuring the game?s 13 idols is published in the magazine.

At the training camp, you?ll be able to view the idols while

deciding the contents of their work. There?s a ?Stage For You? element

being prepared that lets you freely arrange the stage.

Concerts follow a rhythm game system. As you succeed, you?ll rank up.

Producer Youzou Sakagami Interview

Since it?s been five years since The Idolmaster 2, The Idolmaster logo has been completely redone. There is the sense of a fresh start.

The span of the camera work has been extended. You?ll be able to see a maximum of 50,000 pen lights in the audience.

A technology called ?Variable Tune? was developed for this game.

The idols have been completely remodeled and have a soft feeling to them.

While the personalities of the idols won?t change much from normal,

since the producer meets them for the first time at a training camp in

this game, not every idol is open-minded. Chihaya Kisaragi, for example,

may seem cold at first.

This game is set in a world parallel to the series so far. The girls

of 765 Production that made their idol debut aren?t very popular.

Therefore, president Junjirou Takagi proposes a training camp, and the

story begins from there.

Nadal 2nd Vision, ale są delikatne zmiany w designach: np. Ritsuko teraz ma warkocz z boku, a Miki mniej spiczaste włosy. Plus oczywiście nowe ubrania.

I tak nic co iM@Sowe nie wyjdzie w europoor...

78gn2oa.jpg

Mam chociaż nadzieję, że obejdzie się bez idiotycznego region locka to sobie zamówię płytkę bezpośrednio z księżyca i będę grał ze słownikiem jak za starych dobrych czasów iM@Sa na PSP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych ~3h w TLoU muszę przyznać że gra się bardzo przyjemnie. Gram na easy, więc na brak amunicji i tak dalej nie mogę narzekać (przynajmniej na razie), do tego gra okazała się być bardziej skradanką niż horroropodobna, co dla mnie jest dużym plusem. I ach, uduszenie jest tu tak niesamowicie satysfakcjonujące :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nevya nie jest to zbyt wysoki poziom trudności? :D

Ogrywam sobie Torchlight II. Jakie to fajne. Hack n slash to nie jest gatunek, który mam obeznany, ale tak jak Path of Exile mnie odepchnęło, tak Torchlight jest niezwykle przyjemne. Mam tylko problem, że nie wiem na co wydawać kasę. Mam 85k złota, a i tak tylko ta liczba rośnie bo i miksturek mam bardzo dużo.

No i wróciłem do World of Warships. 5 rund z czego 4 wygrane i 11 statków rozwalonych. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw sobie na enchanty. Jak znajdziesz Juricka (dodaje sockety) lub Borrisa (daje + do atrybutów postaci), to wydaj wszystko. W późniejszych etapach możesz też próbować kupować rzeczy od gamblera. Jest spora szansa na kupienie unikatów (szczególnie pierścieni i amuletów), trzeba tylko mieć wyczucie i patrzeć na ceny. Jak jest kilka amuletów/pierścieni z tą samą, dość wysoką ceną to dość możliwe, że to wszystko unikaty. Na bardzo wysokich lvl masz też relatywnie sporą szansę na kupienie przedmiotów legendarnych - na pewno dużo więcej legendarek kupiłem u gamblera niż wydropiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nevya nie jest to zbyt wysoki poziom trudności? biggrin_prosty.gif

Easy is love, easy is life

A tak serio to zwykle za pierwszym podejściem biorę easy żeby się nie mordować, a najwyżej przy drugim podwyższam (albo w trakcie jak się da a czuję że mi za łatwo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...