Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ale na wypadek gdyby postronnych trapiły niejasności wytłumaczę, że chodziło mi o prosty fakt, że gdy produkując się w dyskusji, cały swój długi wywód o tym dlaczego masz rację puentujesz stwierdzeniem, że to kwestia gustu, i na domiar złego całość streszczasz podkreśleniem, że wszytko powyższe potwierdza twoją tezę, to to się ździebko gry... ociera się o farsę.

Mi chodziło o to, że gry są na ogół produkowane tak, żeby zaspokoić pragnienia jak największej liczby graczy. Nie bez powodu takie produkty, które nie podążają za tym trendem nazywa się niszowymi, racja? Jasne, że zawsze się znajdzie ktoś, komu nie dogodzisz (albo ktoś komu to zwisa), ale ogólnie branża działa jak każda inna - stara się zdobyć uznanie jak największej ilości konsumentów. I już nie chodzi o to czy uważam grafikę za ważną czy nie, bo takie działania leżą u podstaw ekonomi i zawartej w niej podmiotach zwanymi producentami.

Dziś widocznie większość lubi wodotryski i ładne widoczki. Sorry Winnetou.

Chyybaaa, że jesteś na tyle... "odważny", że chcesz mi powiedzieć, że wszystkie firmy począwszy od Activision aż po Valve zatrudniają grafików i speców od implementacji różnych bajerów graficznych "bo tak". Czego nie kupię tongue_prosty.gif.

Teraz mamy jasność, Zadymku?

Wymieszałeś u siebie efekt pierwszeństwa z heurystyką dostępności, zupełnie nie zastanawiając się nad całością wypowiedzi.

"pułapki myślenia" żeś ostatnio przeczytał, czy ki diabeł?

N-nie. Lubię psychologię i czytam o niej, co w tym złego tongue_prosty.gif?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha, odpuść sobie i nie odpisuj już na ten post. Cała ta "dyskusja" wygląda jak jeden wielki festiwal heheszkowatych ripost i słabych chwytów retorycznych (plus jakaś nieregulaminowa odzywka Sedinusa). Proszę nie kontynujcie już tego, albo chociaż nie każcie mi tego oglądać (zmieńcie fred czy coś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, Xerber, tym samym przypomniałeś mi, że V to jedyna część, której nie mam. Bardzo jestem ciekawy jak spodobałaby mi się ta odsłona, ponieważ to przy Guns of the Patriots bawiłem się najlepiej. Dwie różne historie, dwa rózne koncepty rozgrywki. Hm!

Jeśli podobają ci się gry pokroju Assassin's Creed to PP też ci podejdzie, bo to jedno i to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalutku tłukę Risk of Rain odblokowując postacie i wszystko inne od nowa, póki co mam Komandosa, Enforcera, Bandytę, Acrida, Loadera i HAN-D, a także spory już zestaw itemów; wczoraj nawet byłem bardzo blisko zaliczenia gry Enforcerem, ale w finałowej walce niestety ubiły mnie czerwie. Trochę szkoda bo miałem niesamowicie fajny zestaw itemów, ale cóż, Enforcer jednak upośledzony mocno jest. W końcu jednak odblokuję sobie Łowczynię i Górnika, a wtedy zacznie się fun.

Also, naszła mnie ochota na coś kosmicznego, więc zainstalowałem sobie znowu Sinsy. Tak dawno nie grałem, że sterowania muszę się z samouczka nauczyć :S

Nie byłem gotowy na podjęcie takiej decyzji...

:ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...