Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Łap xardas http://imgur.com/a/CMxM4 kilka screenów na szybko. Nie wygląda to zbyt cudownie, ale z drugiej strony robienie przestarzałych graficznie gier to specjalność bethesty

Dzięki! Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem wygląda to ładnie. Zresztą nie potrzebuję żadnych fajerwerków graficznych, bo mój komputer nie należy do najnowszych, więc obecnie stawiam przede wszystkim na płynność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postapo nie powinno takie być.

Powinno być bardziej burozielone, z orkami, magami ognia i barierą... Postapo to nie paleta barw, to styl rozgrywki. Choć pierwsze co zrobiłem w f4 to zainstalowałem moda na craft amunicji

Od kiedy post-apokalipsa ma być tak kolorowa jak w Falloucie 4? Ładnie to wszystko wygląda, ale nie oddaje klimatu w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postapo nie powinno takie być.

Powinno być bardziej burozielone, z orkami, magami ognia i barierą... Postapo to nie paleta barw, to styl rozgrywki. Choć pierwsze co zrobiłem w f4 to zainstalowałem moda na craft amunicji

Od kiedy post-apokalipsa ma być tak kolorowa jak w Falloucie 4? Ładnie to wszystko wygląda, ale nie oddaje klimatu w ogóle.

Od kiedy to post-apokalipsa ma zawsze być szara i ponura? Takie kreowanie świata staje się wręcz stereotypowe - postapo zawsze szarobure, fantasy zielone i kolorowe, w scifi wszystko błyszczy się jak psu [cośtam], a kobieta zawsze przy garach. Nuda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie? Nie. Witamy w bostonie, gdzie nastąpiła debilizacja wsteczna.

A to rozumiem istnieje "debilizacja" przednia ;D?

Od kiedy post-apokalipsa ma być tak kolorowa jak w Falloucie 4? Ładnie to wszystko wygląda, ale nie oddaje klimatu w ogóle.

No popatrz, popatrz. Takie teksty tutaj, zaraz po tym jak ludzie pupoboleli, że grafika nie ma znaczenia.

Hmm.

BTW Teraz dodali trochę koloru do Fallouta, żeby zaznaczyć, że świat zaczyna się powoli ruszać do przodu po katakliźmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postnuclear klimatu i takich tam: Czernobyl, Fukushima, Nagasaki, Hiroshima na jakimś google street i relatywnie normalna pogoda, bez koloru zgnilizny co pięć metrów. Ewentualnie można się wybrać na jakiś pacyficzny atol (USA) czy podbiegunową wyspę (ZSRR), by ilość bomb była bliższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postnuclear klimatu i takich tam: Czernobyl, Fukushima, Nagasaki, Hiroshima na jakimś google street i relatywnie normalna pogoda, bez koloru zgnilizny co pięć metrów. Ewentualnie można się wybrać na jakiś pacyficzny atol (USA) czy podbiegunową wyspę (ZSRR), by ilość bomb była bliższa.

Przepraszam, ale z tego co doświadczyłem to w Czernobylu jest mroczno, opuszczono, w piwnicach duchy i codziennie emisje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...