Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Znalazłam kolejną rzecz, która denerwuje w TLoU.

Mam na myśli AI npeców. No sory, ale jak Ellie, Bill albo Tess włazi na moje miejsce pod osłoną, nie daje przejść, biegnie po terenie pękającym w szwach w klikacze (ech, już pal licho, że oni tego nie zauważają), to raczej coś jest nie tak.

Zalet nie będę wymieniać, bo wszyscy wiedzą jaka gra jest ogólnie rzecz biorąc genialna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem i wiedzieć nie za bardzo chcę, bo po co.

Obejrzałem jeden filmik z Assassin's Creed Syndicate jak koleś grał (ale bez komentarza) i była cut-scenka, w której nie załadowały się postacie dwóch głównych bohaterów. Lepsze chyba to, niż jakby miały się załadować nie do końca i wyszłyby jakieś pokraki.

Wiem już wszystko na temat nowego Assassin's Creed, więcej nie potrzebuję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ostatnio grac w 12 Labours of Hercules i to jest tak przyjemna gra że szok, dziś ukończyłem pierwszą część.

Niestety z braku drugiej części gry, zabrałem się za trzecią cześć 12 Labours of Hercules III: Girl Power.

Ale gdy będzie tylko dostępna druga cześć 12 Labours of Hercules II: The Cretan Bull w odpowiedniej cenie, to na pewno kupie.

Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killing Floor 2 dostał aktualizację wzbogacającą grę o skiny dla broni i czapki, może nie było by to nic dziwnego gdyby a) gra nie była wciąż Early Accessem/płatną betą i co za tym idzie są raczej ważniejsze aspekty, na których twórcy powinni się skupić, ale jak widać szekle muszą się zgadzać.

Teraz się cieszę, że gra mnie nie porwała podczas Free Weekendu, który się odbył jakiś czas temu.

RIP Tripwire.

edit z fo4, trochę obrazek dla mrówek, ale nic nie poradzę:

sCmoEHP.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek w War Thunder. Jak tylko go zobaczyłem, to od razu zapragnąłem go mieć. Badanie modułów będzie bolesne, ja to wiem.

J7GakWS.jpg

Mogłem się domyślić że to był glorious cccp tank, żadna inna strona nie ma tak rakowego sprzętu. Przynajmniej odkąd nabiłem Pzkw IVG i tygryska mogę odpłacać pięknym za nadobne

o ile zdołam strzelić jako pierwszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ja do tygrysów 2 dojdę to jeszcze ho ho, dopiero jestem jakiejś połowie tieru III (mam Wirbelwinda, pierwszego tygrysa i pierwszego na tierze PzIV), więc nawet taki skok w sile ognia że mogę pruć Su-85 i lepsze celując w "zderzak" jest wybitnie przyjemny. Dla kontrastu amerykańskie drzewo jest drogą przez mękę, albo pancerz i słaby gun, albo przeciętny gun i brak pancerza i tak czy siak jeśli ktokolwiek kichnie w twoją flankę to możesz się z czołgiem żegnać.

Also, amerykańskie przeciwlotnicze są słabizną, ale jak siadam do Wirbelwinda to sam miód i przyjemność, pruje wszelkie samoloty celnie i szybko, tak że szybko winduję się na czołówkę stawki, no chyba że nikt jakoś nie chce samolotami startować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...