Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Valkyria of the Blue Revolution* and Valkyria Chronicles remaster confirmed for PS4

WE DO IT!

*tfw to nie edgy mature reboot Sonica

gvgzazP.png

some new info

-NO Raita art

-It's RPG

-developed by Media Vision (ones who made Shining Resonance

-flight unit is doing the character models (Atelier series, Shining Resonance)

hype dead.

[EDIT]

untitled1xp9l.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad zakupem przez chwilę, ale z opinii/recenzji jakoś '[beeep] nie urywa', do wielu gier (typu FPP/RTS) wolałbym pewnie zostać przy połączeniu mysz+klawiatura; poza tym mam pady xboxowe, więc jakoś nie korci mnie, żeby wydać ponad 200zł na ten steamowy. Może za jakiś czas, jak któryś z padów wyzionie ducha, a cena tego steamowego spadnie do/poniżej 150zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Clear Sky siedzę u bandytów i wybitnie się rozczarowałem gdy okazało się, że Complete wyciął polkę grającą w radiach u bandytów. Smuteczek.

Poza tym robię misje dla bandytów, przynajmniej te, które nie wymagają zabijania samotników - widziałem raz u ich handlarza kombinezony SEVA, które są praktycznie najlepszą opcją w grze i liczę na to, że jak wymaksuję u nich nastawienie, SEVA znowu pojawi się na sprzedaż.

A w Disciples robię kampanię elfów, którą dotąd zrobiłem chyba raz i nawet nie za bardzo pamiętam, co się w niej dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Valkyrii to problemy z nią mam dwa:

- to ma być real time, wielka szkoda, że usuwają system turowy

- w Japonii data premiery to późny 2016, czyli na świecie pojawi się gdzieś w 2018.

Poza tymi dwoma mankamentami gra prezentuje się na tych screenach naprawdę WOW.

Spędziłem też jakieś 5h z Disgaea 5 i moje wrażenia są naprawdę pozytywne. Świetne turowe jRPG, z bardzo rozbudowanym systemem, znośną grafiką, naprawdę dobrą muzyką i dość typowymi postaciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Clear Sky siedzę u bandytów i wybitnie się rozczarowałem gdy okazało się, że Complete wyciął polkę grającą w radiach u bandytów. Smuteczek.

Ej Renia, ten Complete dużo daje do rozgrywki, czy to głównie graphic overhaul? Zastanawiałem się nad zainstalowaniem Complete ale dla SoC.

Myślałem nad zakupem przez chwilę, ale z opinii/recenzji jakoś '[beeep] nie urywa', do wielu gier (typu FPP/RTS) wolałbym pewnie zostać przy połączeniu mysz+klawiatura;

Mam podobne odczucie, ale taki padzik pewnie fajnie by się sprawdzał też przy RPGach, w które lubię od czasu do czasu popykać. Np. Titan Quest, który mi się bardzo spodobał. Tam nie wiadomo jak wielu klawiszy z klawiatury nie potrzeba, więc taki pad zdaje mi się bardzo by umilił rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Clear Sky siedzę u bandytów i wybitnie się rozczarowałem gdy okazało się, że Complete wyciął polkę grającą w radiach u bandytów. Smuteczek.

Ej Renia, ten Complete dużo daje do rozgrywki, czy to głównie graphic overhaul? Zastanawiałem się nad zainstalowaniem Complete ale dla SoC.

Generalnie warto instalować Complete, ale jakiś przymus to nie jest bo te bugfixy i drobne modyfikacje zawarte w SoC Complete można znaleźć i w innych modach. Zaletą Complete jest wszystko w jednym, łatwiutkim do zainstalowania pakunku. Poza tym w porównaniu do LURKów i innych AMK są to mocno nieinwazyjne mody, musiałbyś bardzo uważnie się przyglądać by zauważyć cokolwiek zmienionego, w zasadzie gdyby nie śpiwór i inne nazwy broni...

Clear Sky Complete jest przynajmniej ultra stabilny i dotąd gra się nie wywróciła ani razu, co jest dla mnie małym szokiem bo jak grałem pierwszy raz, już na bagnach zaliczyłem z 5 CTD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Dziwne jest, że często słyszę taką opinię o niestabilności CS, a mi się gra nigdy nie wykrzaczyła. Chyba mam farta :D.

Chodź nie powiem, jak jeszcze miałem Radeona 6950 to potrafiły się dziać dziwne rzeczy.

Damn. Właśnie sobie uświadomiłem, że pewnie nigdy nie zobaczymy Stalkera 2 :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...