Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Season Pass do Bioshocka Infinite za 10 euro jest okej jeśli ktoś grę polubił. Zawiera to "Starcie w Chmurach", które jest zestawem kilku aren z następującymi po sobie falami przeciwników. Wybitnie bezcelowe, bo nie spotkałem się jeszcze z kimś kto stwierdziłby, że B:I ma dobre strzelanie. Nawet osoby, które wychwalają B:I nie weszły na ten poziom zaprzeczenia. Z kolei "Burial at Sea" to dwa interesujące fabularne rozszerzenia. Nie są jakoś bardzo dobre, ale wprowadzają kilka fajnych mechanizmów i zwłaszcza drugi epizod pozwala się trochę poskradać co stanowi miłą odmianę. Fabularnie to dosłownie fanfik, ale warto się zapoznać.

Dying Light to trochę inna para kaloszy, bo obecnie season pass nie oferuje nic. To "Cuisine & Cargo", czyli 2 wyzwania oraz "Bozak Horde", czyli to samo co "Starcie w Chmurach" w B:I. Teraz zupełnie nie warto. Zbliża się jednak ten duży dodatek - "The Following". No i on będzie w Season Pass, którego cena wzrośnie 8 grudnia. To rozszerzenie wydaje się naprawdę wielkie i chyba warto jak się komuś Dying Light podobało. Jest również szansa, że "The Following" będzie pierwszą okazją na poznanie umiejętności pisarskich Kamila "Berlina" Krupińskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do B:I to właśnie głównie na te dwa "Burial..." patrzyłem. Oki, dzieki za info. Chyba w takim razie odpuszczę, bo raz, że skradanie mnie średnio rajcuje, a dwa, że po zachwytach nad tymi dodatkami, oczekiwałem ciekawej fabuły godnej poprzednich części. Może kiedyś, jak ten season pass będzie za 5ojro.

Dying light - tutaj właśnie chodziło mi o to czy poza "The following" pozostała zawartość jest warta uwagi. Wychodzi na to, że nie (kolejne fale przeciwników mnie mało tam interesują, spodziewam się czegoś podobnego do pewnej misji z podstawki). No nic, zastanowię się jeszcze, mam w końcu tydzień na decyzję.

Dzięki za info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się w Dark Souls 2 ubić jakiegoś bossa złamanym mieczem

znalazłem halabardę, ale jest za ciężka

nie mam pojęcia jak wbić level ok, już wiem

pracownia kowala jest zamknięta i tak teraz latam ze złamanymi mieczami

będzie ciekawie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...