Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Dnia 7.04.2018 o 09:38, MajinYoda napisał:

Witam, czy mógłbym prosić o pomoc? Otóż, nie mogę wyświetlić wpisów na moim blogu, ani ich edytować. I trwa to już ponad dwa tygodnie! Piszę tutaj, bo żaden z adminów mi nie odpisuje...

Ej, ale odblokujcie już bloga MajinYody! To naprawdę niefajne ze strony administracji, że nic w tej sprawie nie robi... :/

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SilentBob napisał:

Ej, ale odblokujcie już bloga MajinYody! To naprawdę niefajne ze strony administracji, że nic w tej sprawie nie robi... :/

Spoko - cztery tygodnie już czekam to jeszcze pewnie sobie poczekam, bo @Ghost mi nic nie odpisuje - ani na Forum ani na maila :/. Chociaż, zastanawiam się czy by do @Smugglera nie napisać - tylko jakie formy modlitwy przyjmuje? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MajinYoda ja bym na twoim miejscu pisał bezpośrednio do Smugglera na cdaction@cdaction.pl z opisem tego problemu, bo od czasu aktualizacji forum tylko twój blog wywala błąd przy próbie włączenia.

A najgorsze jest to, że nikogo już nie obchodzi to forum - nawet najwidoczniej administracji. Chamsko, bo bardzo lubię czytać wpisy MajinYody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SilentBob napisał:

@MajinYoda ja bym na twoim miejscu pisał bezpośrednio do Smugglera na cdaction@cdaction.pl z opisem tego problemu, bo od czasu aktualizacji forum tylko twój blog wywala błąd przy próbie włączenia.

A najgorsze jest to, że nikogo już nie obchodzi to forum - nawet najwidoczniej administracji. Chamsko, bo bardzo lubię czytać wpisy MajinYody.

Dzięki :). Jakby co to wciąż piszę - na http://kacikyody.blogspot.com/ :).

Pisałem do Ghosta na ghost@cdaction.pl, ale spróbuję też i na ich zwykłego maila - może się uda:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2018 o 08:24, Smuggler napisał:

Ghost był na urlopie, co mogło tłumaczyć brak reakcji.

Gdyby nadal się nic nie działo, dajce znać, będę mobował. :)

O, Wielki Smugglerze, dziękuję za Twe słowa :). Niestety, blog wciąż nie działa :(.

Sprawdzilem u zrodla: sprawa jest w toku, bo jak sie okazuje wymaga ingerencji ludzi spoza Wrocka (nie pytaj czemu, admin probowal mi to tlumaczyc ale moim zdaniem mowil wtedy po klingonsku). W kazdym razie - sa czynione starania by usterke usunac. [smg]

Super, będę kontrolował (i póki co - publikował poza FA...). Dziękuję za pomoc i interwencję :). [MY]

Edytowano przez MajinYoda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak ktoś się wypowiada o rzeczach, o których nie ma seledynowego pojęcia.

Nie ma określonego terminu. Każde odbanowanie jest rozpatrywane indywidualnie. Należy napisać prive'a do któregoś z adminów (uprasza się o nie niepokojenie Ghosta) z konkretnym uzasadnieniem. Sprawdzane jest co, kiedy i gdzie user nabroił i jeśli nie będzie sprzeciwów ze strony moderacji, to ban będzie zdjęty. Najbardziej liczy się głos moderatorów z działów, w których użytkownik tego bana zarobił. Są osoby, które nigdy nie będą miały zdjętego bana, a są takie, którym się zdejmuje. Należy  jednak pamiętać, że osoba odbanowana jest baczniej obserwowana przez moderację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Kilka dni temu założyłem temat w dziale Gramy w Sieci, A-F pod nazwą "Far Cry 5 - pomoc w osiągnięciu" lub coś w tym stylu. Czekałem kilka dni na akceptację a dzisiaj widzę, że w ogóle temat znikł... Szukałem podobnego tematu i nie znalazłem, był tylko jeden w którym użytkownik szukał ludzi do gry - ja szukałem w innym celu. Proszę o pomoc i wyjaśnienie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MagickStalker napisał:

Pytanie poważnie, bo ciężko ogarnąć: - na którym dziale zadać pytanie "gdzie kupić tanio gry w X mieście"? Do wielu to pasuje i nie pasuje...

Przepraszam, że wyręczam moderację ;). Ja bym napisał w tym temacie: https://forum.cdaction.pl/topic/202570-gdzie-mogę-kupić/.

28 minut temu, MagickStalker napisał:

i pytanie kąśliwe - kiedy ogarniecie forum, bo musiałem trzy razy odświeżać ten temat, by wreszcie pozwoliło mi napisać komentarz ;P

To jeszcze nic - ja od marca nie mogę wyświetlać wpisów na swoim blogu... nawet Ghost nic nie może z tym zrobić (chyba - nie odpisuje mi...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MajinYoda napisał:

To jeszcze nic - ja od marca nie mogę wyświetlać wpisów na swoim blogu... nawet Ghost nic nie może z tym zrobić (chyba - nie odpisuje mi...) 

Widziałem poprzednie komentarze, współczuję :(

36 minut temu, MajinYoda napisał:

Przepraszam, że wyręczam moderację ;). Ja bym napisał w tym temacie:

Niby nazwą pasuje, ale ludzie pytali tam o pojedyncze gry + temat martwy.


Edycja: Wróć! Nie wiem jak, ale źle przyjrzałem się i myślałem, że temat padł, bo nie odpisujo. No to w takim razie można tam spróbować, dzięki! :D

Edytowano przez MagickStalker
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...