Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

nie wiedziałem, gdzie o to zapytać, więc spytam tutaj. Czy możliwość przestawienia sobie obrazka na tle profilu została zablokowana? Chciałem sobie przestawić obrazek ale nie mogłem http://i.imgur.com/NFeFoD4.png nie mam po prostu opcji przestawienia go

Edytowano przez Sosna564
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Dokładnie tak. Ja tak miałem z Obcym Izolacją. Pierwszy raz no....przeszedłem u kolegi....natomiast niedawno i tak kupiłem oryginał, bo jeśli gra jest dobra to wstyd...grać u kogoś.

Możesz wyjaśnić, jak tę wypowiedź interpretować? Bo moim zdaniem potrzeba naprawdę masę dobrej woli, żeby doszukiwać się w tej wypowiedzi jakiegoś kolegi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nikt Ci nie musi niczego udowadniać. Jak będziemy chcieli, to wywalimy Cię z tego forum za przysłowiowe niemanie świateł, albo i za manie. Takie są reguły wszystkich forów internetowych. Odnośnie reżimu, to akurat na tym forum panują dość jasne reguły, zwane też regulaminem. Za piractwo należy się kara. Przez ponad dziesięć lat moderowania tego forum przeczytałem już wiele wymówek. A to wujek z Ameryki grę przysłał, a to, jak w Twoim przypadku, grałem u kolegi. Nie jesteś więc oryginalny. Wybacz, ale nawet przed sądem Twoje tłumaczenia nie obroniłyby się, a na forum nic nie znaczą. Zostałeś potraktowany łagodnie, gdyż ostrzeżenie zostało Ci zamienione na notatkę. Nie wyciągnąłeś z tego wniosku, więc pozwolę sobie na dość brutalne stwierdzenie: jesteś na najlepszej drodze do wywalenia. Z historii tego forum znamy już kariery w stylu '4 posty, 2 osty'. I tyle. Na razie naraziłeś się Redakcji pisaniem o pirackich wersjach, moderacji swoją arogancką postawą oraz innym użytkownikom, którzy są zniesmaczeni Twoim zachowaniem. Twoja wartość na forum jest nie tyle zerowa, co wręcz ujemna. Za każdy taki wyskok dostaniesz ode mnie bana od ręki. Nie, nie odpisuj, że strzelasz focha i tracimy użytkownika. Trzymając takiego jak Ty tracimy statystycznie trzech innych. Reżim daje Ci więc szansę poprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee? A o co chodzi? Po pierwsze to jest temat, w którym zamieszcza się uwagi do moderatorów forum, nie redaktorów czasopisma. Podejrzewam, że chodzi Ci o jakiś kod zamieszczony na płycie dołączonej do CDA. Jeśli tak, to proszę udać się do działu o magazynie, ewentualnie do działu 'Pomocna dłoń', w którym rozwiązywane są problemy z grami. I prosiłbym o znalezienie odpowiedniego tematu, a jak takiego nie znajdziesz, to jak będziesz zakładał nowy, to napisz uprzejmie o jaka grę Ci chodzi. Bo jak na razie to mogę Ci odpisać, że ja mam klucze od domu, francuski, zestaw imbusowych i jeszcze parę innych. Ale nie sądzę, że będą pasować. Poza tym nie krzycz. Nikt tu nie musi wysłuchiwać Twoich frustracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2017 o 17:50, Kosarz5 napisał:

Jeżeli zdecyduję się na usunięcie konta, to mam się zgłosić do dowolnego administratora? Co mam robić jeśli zdecydowałbym się tutaj powrócić?

Ale po co usuwać? Nie wstydzisz się chyba tego co po sobie tu zostawiasz :> Po prostu zrób sobie przerwę, a jak Ci wróci ochota na pisanie wrócisz... staż zostanie. Jak ochota nie wróci to konto samo poleci jako nieużywane za kilka lat.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki argument stoi za zakazem wstawiania linków do allegro w ogłoszeniach sprzedaży? Na innych forach jest to dozwolone bo alle ma ochronę kupujących a do innych serwisów bez tej ochrony (gumtree,olx) nie.

Edytowano przez Doman18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zostałem odesłany do tego wątku.

Mam pytanie odnośnie wystawiania ofert w dziale sprzedam. Otóż wystawiłem ofertę, wg tego co przeczytałem w regulaminie wszystko się zgadza, są zdjęcia przedmiotów, jest cena za przedmiot/zestaw, koszt dostawy a temat od tygodnia nadal jest do zatwierdzenia przez moderatora. O co chodzi? Jeśli jednak jest coś, co uniemożliwia zatwierdzenie postu to prosiłbym o taką informację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam podobny problem co kolega Sebastian, oferta sprzedaży "wisi" od 18.12 i już jest generalnie nieaktualna. Teraz założyłem nowy temat w dziale "zamiana" i może nie będzie sie to ciągnęło przez parę tygodni zanim moderator ją zaakceptuję.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jako, że nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat, postanowiłem się zapytać tutaj.

Jakie zmiany zostały wprowadzone na forum w chwili obecnej?

Moje pytanie brzmi oznaczeń literowych na avatarach użytkowników oraz całej reszty oczywiście ;]

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co ja teraz widzę to czcionka na forum jest inna, litery jakby większe, zaś sygnaturki przy tematach na głównej stronie forum są kwadratowe, wcześniej miały kształt koła. Ciekaw jest, co jeszcze wprowadzono na forum, bo musiałem się zalogować, aby zobaczyć zmiany, a mam ustawione pamiętaj mnie w ustawieniach.

PS. Pod swoim profilem zauważyłem reputację użytkownika, wcześniej tego nie było.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...