Jump to content

goliat

Akademia CD-Action [ALFA]
 • Content Count

  3,397
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

goliat last won the day on May 14

goliat had the most liked content!

Community Reputation

209 Znakomita

1 Follower

About goliat

 • Rank
  Ent
 • Birthday 01/17/1985

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

15,409 profile views
 1. Musisz kombinować z wczytaniem gry, mi też w paru zadaniach NPC nagle stanął i nie chciał się za Chiny Ludowe ruszyć. Poza tym, jak uruchamiasz grę to procesy w menadżerze zadań ustaw wydajność na wysoką, może to zlikwiduję buga? Bo jak ja nie korzystałem z tej opcji to bywało tak, że lista zadań naglę mi zniknęła. Niestety musisz się przyzwyczaić, że gra jest zabugowana, spędziłem z produkcją 400 godzin, wiem jakie błędy potrafi zaserwować.
 2. Grałem jakiś czas temu w obydwie części, dwójka jest odrobinę dłuższa i łatwiejsza, ale i tak czas przejścia nie przekracza 4 godzin. Jak polecam zapoznać się z obydwoma odsłonami.
 3. Jak zakładałem konto na naszej klasie to pamiętam w 2006 roku strasznie wolno chodziła. Z czasem stali się bardziej reklamowym serwisem, bo na głównej sporo ofert ci wyskakiwało. W dodatku z czasem ciągle mi wysyłali jakieś reklamy na emaila, w dodatku Facebook oferował więcej możliwości, więc z naszej klasy konto usunąłem ładnych parę lat temu.
 4. Ja póki co utknąłem w 11 misji przez buga. Otóż jak idę z Gironem i Satorem do jakiegoś kręgu to Sator walczy z jakimś rycerzykiem i na filmikach na youtubie rycerz się po pojedynku oddala i pojawiają się 4 statki. U mnie Sator zabija tego rycerza i widzę, że gra już się zbugowała. Spotkał się ktoś z czymś takim, bo wiem, że z polskiego forum Tzara, że nie ja jeden mam taki problem.
 5. Jeśli chodzi o kanały tematyczne to w Polsce ewidentnie dominują gry, statystyki mówią, że na 30 kanałów poświęconej określonej tematyce gry komputerowe stanowią 24 kanały. Oto moje ulubione kanały, które lubię oglądać: 1. TVGRYpl (1,24 mln subów) - zdecydowany lider, jeśli chodzi o kanał o grach w Polsce. Dla nich nie ma tematów tabu, kwestia polskiej wersji Resident Evil Village (materiał Jordana, który bardzo często robi materiał o tytułach z kraju kwitnącej wiśni), absurdy w grach (materiały Pana Mateusza, najbardziej spodobał mi się ten z absurdami z mechaniką leczenia), materiały Sz
 6. Większość programów o grach działała w latach 90 lub na początku pierwszej dekady XXI wieku. Hyper mógł pociągnąć dłużej, ale jak się zmieniła kierowniczka to skończyły się profesjonalne dyskusje o grach w studiu, a zaczęły się w terenie, w dodatku żarty stały się nieśmieszne. Jak wspominał po latach Tadeusz Zieliński - oni nie mieli nic do gadania, widzowie strasznie narzekali na tą formułę. W obecnych czasach takie kanały, jak Polsat Games, Gametoon czy kanał E-Sport stawiają na let's playe z ciekawy komentarzami (np. w Gametoonie podczas rozgrywki Anno 1800 NR Geek opowiadał o historii
 7. Po dojściu do 10 misji w Tzarze i skończeniu Moebius bawię się w FPS-a o nazwie Singularity. Klimacik grozy na niby opuszczonej radzieckiej wyspie jak z pierwszego Dead Space, ciekawe bronie, podróże w czasie, rękawica do manipulacji przedmiotami lub osobami, polski dubbing też jest spoko. Szkoda, że nie ma napisów w dialogach, bo jak słuchałem jednej taśmy nagranej przez dziecko to trochę niewyraźnie mówiła.
 8. Dzisiaj dostęp do internetu ma około 30 mln. mieszkańców Polski, jednak w latach 90 XX wieku sytuacja wyglądała zgoła inaczej, informacji o grach trzeba było szukać w magazynach poświęconych tej tematyce lub oglądając programy o grach. Oto, jak ja wspominał określone programy: 1. Escape - pierwszy poważny kanał o grach, emitowała go stacja Polonia 1 (swoją drogą na tym kanale można było pooglądać tak kultowe anime, jak Kapitan Tsubasa, Yattaman, Generał Daimos, czy też Zorro), prowadzący był kultowy polski lektor Tomasz Knapik. Jak ja uwielbiałem jego dowcipy, najbardziej zapadła mi pue
 9. @ArlekinNiestety, Al naszych jednostek niedomaga, bo co chwilę muszę ich pilnować, jak małe dzieci, żeby nie zapędzili zbyt daleko. Mi, jak grać bardzo pomogły filmiki na youtubie, bo Tzar w przeciwieństwie do innych gier RTS wymaga, aby podgryzał przeciwnika powoli, a dopiero potem go wykończył. Początkowo musiałem też się przyzwyczaić do interfejsu, bo nie ma tutaj tradycyjnych obrazków budynków, jak w innych tego typu grach, ale bawię się przednio. Co do drewna, w od 6 misji potrzebuję się go bardzo dużo, dlatego wyznaczyłem 13 wieśniaków do jego wyrębu, oczywiście wykupując ulepszenia
 10. Z jednoczesnym ogrywaniem Tzara skończyłem dwie przygodówki z CD Action, tj. Face Noir oraz Jolly Rover. Teraz bawię się Moebius Empire Rising.
 11. Ja póki co jestem w misji 9 i lubię sobie popatrzeć, jak jednostki wroga wykrwawiają się na mojej linii obrony. W przeciwieństwie do innych gier RTS, tutaj powoli trzeba podryzać przeciwnika, kierować do naszej linii obrony z wież, a na końcu uderzyć. Muszę przyznać, że jest w tym masochistyczna przyjemność, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
 12. @smyku Ja bym na to dzieciaki wszystko nie zwalał, bo to wydawcy doprowadzili do takiej sytuacji, że każda gra pudełkowa na PC musi mieć DRM. Ale jeszcze trochę i konsole w następnej generacji może czekać coś takiego.
 13. @smykuO wydaniu pudełkowym na PC można zapomnieć, i tak pewnie ta wersja wymagałaby Origina.
 14. Jako, że trochę utknąłem w Tzarze (na razie w 8 misji, dosyć trudna gra) to na przemian bawię się z Face Noir z CD Action.
×
×
 • Create New...