goliat

Akademia CD-Action [ALFA]
 • Zawartość

  2705
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O goliat

 • Tytuł
  Ent
 • Urodziny 17.01.1985

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Przemyśl
 • Zainteresowania
  piłna nożna, manga i anime, gry komputerowe, historia

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Gry akcji, RPG, Przygodówki
 • Ulubiony gatunek gier

Ostatnie wizyty

7648 wyświetleń profilu
 1. @Arlekin Akurat dzisiaj Zmierzch Bogów jest połatany w bardzo zadowalającym stopniu (najnowsza fanowska łatka to 2.2). Grałem w niego dwukrotnie i całkiem dobrze się bawiłem, choć to nie jest poziom przyjemności z Gothic 3. Dodam, że do gry wyszedł oprócz fanowskiego patcha Content Mod, dodający sporo zawartości, jak choćby nowe zbroje. Wspomnę także, że walki na arenach są tu ewidentnie trudniejsze niż w trójce, czasem musiałem podpakować swoją postać w innych rejonach, aby wygrać z kimś w pojedynku. Długość dodatku to 20 godzin, więc długość jest więcej niż przyzwoita.
 2. Ja mam nadzieję, że kiedyś wyjdzie Devil May Cry Collection na PC (co jest bardzo prawdopodobne zważywszy na to, że na Steamie ostatnimi czasy zawitały Dragon's Dogma oraz Marvel vs Capcom 3 w wersji Ultimate). @Deathroll2097 Pisane taką charakterytyską pisma nie było moim zamierzeniem, podczas kopiowania ksywki forum musiało mi zmienić font pisma, co nie widać podczas pisania posta. @ Arlekin Na PES też grałem kiedyś na klawiaturze, ale potem przerzuciłem się na pada. Na pierwszym akcesoriu grało mi się dobrze, ale na padzie łatwiej jest wykonać pewny ruchy, jak choćby zwód, zdobycie bramki podcinką, czy też odkręcenie piłki podczas strzału z rzutu wolnego.
 3. Deathroll2097 A dlaczego by nie? Inne tego typu gry na PC jakoś nie widzą przeciw skazań do używania myszy, mi w każdym daje takie coś większe możliwości.
 4. Ja chciałbym zapytać, da radę zminić jakoś hasło logowania do kody.cdaction.pl?
 5. W moim przypadku, jak pierwszy raz grałem w Devil May Cry 4 to jak skończyłem grę na klawiaturze. Przy drugim podejściu był pad, łatwiej wyprowadzało mi się wtedy kombosy. Swoją drogą, dlaczego w czwórce w wersji PC nie dano możliwości użycia myszy? Tego nie jestem w stanie do dzisiaj pojąć.
 6. Ja obecnie bawię się Settlers 7 z CDA. Gra wciągnęła mnie na tyle, że poważnie rozważam zakup złotej edycji. Co prawda, gra ze studia Blue Byte jest bardzo uproszczona w stosunku do Knights&Merchants, bo brakuję mi samodzielnego zwiększenia ilości budowlańców, wyszkolenia pomocników, osobistego pokierowania armią, ale gra mi się naprawdę przednie. Trochę wkurza to, że jak przeciwnik odkryję daną technologię to ty jej nie możesz jej użyć. Jest sporo dróg do zwycięstwa, dana misję można przejść na kilka sposobów.
 7. Twarz z okładki niczym twarz Mariana Paździocha z serialu Świat wg Kiepskich ;). Pewnie CDA chciało dać na okładkę koniecznie coś z Beyond Good Evil 2, ale mieli tylko małpę. Ciekawi mnie nad kim się poznęcacie w recenzjach, bo Valkyria Revolution wydaję się mocnym kandydatem, żeby pojechał po tej produkcji ;).
 8. @Kiro Polecam samemu sprawdzić sterowanie. Jeśli slasher ma wsparcie dla myszki to mi się gra na kombinacji klawiatur+mysz lepiej niż samym padzie, przykłady to pierwsze Darksiders i drugie oraz Metal Gear Solid Revegeance.
 9. @Tesu Tu z tobą zgadzam, ale nie do końca. Takiego PES czy NBA 2K ogrywałem głównie na padzie, bo raz jest to o wiele wygodniej, dwa łatwiej wykonać pewne czynności, jak np. podkręcanie piłki podczas rzutu wolnego. Pierwszą Castlevania Lords of Shadow przez większość czasu tylko pad, ale próbowałem też na klawiaturze. Nie było źle, ale wybór i użycie dodatkowej broni jest wygodniejsze na padzie. Ale są gry, które przybyły z konsol i gra mi się na nich lepiej na kombinacji klawiatura plus mysz. Mam tu namyśli pierwsze Darksiders (próbowałem pada, ale na myszce szybciej przewijasz kamerę wokół siebie, co nie jest bez znaczenia, kiedy otacza cię grupka wrogów) oraz Metal Gear Solid Revegeance (tutaj z padem często ginąłem, w kombinacji mysz i klawiatura grało mi się o wiele wygodniej i liczba zgonów była zdecydowanie mniejsza plus łatwiej było mi na tych dwóch sprzętach wykonywać bloki, co nie jest bez znaczenia podczas walk z bossami).
 10. Co do trzeciej odsłony Devil May Cry to wie ktoś, jak można by sterować padem od Xbox 360 w wersji PC? Bo próbowałem grać na klawiaturze, ale dwukrotnie się przez to od gry odbiłem. Klawiszologię ustalał jakiś programista stażysta, bo jest strasznie nielogiczna.
 11. Pierwszy pełniak na pewno od Ubisoft. W końcu jest napisane PL i ENG, czyli drm free+uplay. Swoją drogą dobrze, że daliście Beyond Good & Evil (grę mam na Steamie oraz Uplay) w polskiej wersji, w dystrybucji cyfrowej jest tylko po angielsku, a polska edycja została dawno wycofana z obiegu.
 12. Ostatnio obecność kryptowalut zauważyło polskie ministerstwo finansów ostrzegając przed tego typu transakcjami, dodając jednocześnie, że tymi walutami nie jesteśmy w stanie zapłacić podatku do urzędu skarbowego. Ale każda moda kiedyś przemija, więc miejmy nadzieję, że ceny kart graficznych się za jakiś czas unormalizują.
 13. shev441 Z tego ci mi wiadomo, problem pojawiał się, jak chciałeś szybko doładować konto PayPal. Wcześniej za tą funkcję odpowiadała firma Blue Media, teraz Trust. Przy normalnym przelewie problem nie występował, przy szybkim Trust wymagał podania danych logowania do banku, co jest niezgodne z regulaminem tych instytucji. Ale z tego, co piszę TTTr96 widzę, że coś zmienili w tej kwestii.
 14. @SteamPunker Najprawdopodobniej magazyn sprzedaję się jak świeże bułeczki, bo sam Smuggler powiedział, że drugi numer będzie w punktach dystrybucji prasy co najmniej do końca wakacji. Ja w każdym razie ja lekturę drugiego numeru mam już za sobą. Dodam od siebie, że nie tylko Quake był łojony w polskich mediach za brutalność, w latach 90 oberwało się też grze Blood. Sam pamiętam odcinek z serialu 13 posterunek, gdzie Arni grał w Blooda, zaś pewna dziennikarka chciała udowodnić, jak brutalne gry wpływają na agresję wśród załogi tego posterunku.
 15. A skoro jest mowa o Silent Hill, ostatnio skończyłem dwójkę. Grało mi się w nią znakomicie, chociaż jako horror sprawdza się słabiutko. To bardziej thriller psychologiczny, zaś końcowy boss puszczający we mnie coś w rodzaju motyli wzbudził u mnie uśmiech politowania.